Jump to content

ŠKODA KAROQ

The KAROQ, the younger and smaller brother of the KODIAQ, is a compact SUV. Its size and stylish design make it a perfect fit for the city, and thanks to the intelligent 4x4 drive and Off-road mode it handles just as well when you explore off the beaten track.

Forums

1. Interiér

vše co je uvnitř - Vybavení a úpravy interiéru, sedačky, volanty....

254

Vše co je zvenku - Karoserie, narazniky, designové úpravy, folie atd.

460

Vše o motoru, a výfucích, poruchy, úprav,převodovém ústrojí

1,823

Elektronika, el. výbava, VAG a diagnostika Kabeláž, klima, topení, el.spotrebiče, alternátor, centrál, alarmy, GSM+GPS, VAG, airbagy, parkasistenty.....

879

Nápravy, tlumiče, pružiny, kola...

379

co se jinam nehodí

1,936

• Aktuální příspěvky

• Krušárnu nedávám. Možná na 10% stŕeda 27.
    • jsem si říkal jestli bude nějaký jiný program než obvykle, že bych o něco přišel a že bych měl raději dovolenou zrušit 
    • Jenže Stringo, takhle by to nefungovalo. Existuje hromada institucí a věcí, které bez jiných žít nedokážou. Jinak neustále se zmiňují platy poslanců... Uvědom si, že jsou to vysocí manažeři s rozhodovací funkcí. Ano, jsou tam různá individua, ale jsou to zástupci lidí, kteří tak rozhodli ve volbách. Provoz sněmovny stojí kolem 4 milionů denně, což je naprosto zanedbatelná částka v rámci financování státu. Si řekni, kolik keců měl největší vlastenec z Tokia a jak pak poslušně zvedal packu, když šlo o peníze pro poslance. Problém nejsou obrovské zakázky za miliardy. Ty jsou hlídané. Většinou médií, dozorčí radou atd. Průser jsou ty malé, v rámci obcí a krajů. Vidím to teď u nás. Dělají u nás most. Už dva roky. Už pátá firma. Vezmou peníze, jdou do konkurzu. A točí se to stále stejných lidí. Už na to šlo 50 milionů a most nestojí. A to jsme vesnice, která má všeho všudy 400 obyvatel.
    • Přesně to samé štve mě. Tahle obrazovka mi vyhovuje nejvíc, používám ji 80 % času v autě, ale po vypnutí motoru a otevření řidičových dveří si ji auto nepamatuje. Vadí mi to, ale nenadělám nic. Profily k oboum klíčkům připojený mám a fungují bezchybně. Tak jsem se naučil dvojhmat při každém nasednutí do auta: přepnutí displeje a vypnutí nesmyslu Start/Stop.
    • Dobrý deň chcem Vás poprosiť o radu .Neviete mi prosím poradiť mám autoradio SWING  CD/MP3 .Bol mi menený motor a bola vonku batéria .Cca 15dni bola mimo auta.Po zapojení mi vyžaduje kod ktorý som aj vložil ale nechce ho prijať.Kod bol pribalený pri knižke od rádia.Neviete mi prosím pomôcť vygenerovať nový kod alebo mi pomôcť čo s tým môže biť .Dávam tu číslo auto rádia SKZ7Z3F0115646 .Ďakujem za pomoc
  • Create New...