Jump to content

ŠKODA KAROQ

The KAROQ, the younger and smaller brother of the KODIAQ, is a compact SUV. Its size and stylish design make it a perfect fit for the city, and thanks to the intelligent 4x4 drive and Off-road mode it handles just as well when you explore off the beaten track.

Forums

 1. Interiér

  vše co je uvnitř - Vybavení a úpravy interiéru, sedačky, volanty....

  311
  posts
 2. Exteriér

  Vše co je zvenku - Karoserie, narazniky, designové úpravy, folie atd.

  541
  posts
 3. Motor

  Vše o motoru, a výfucích, poruchy, úprav,převodovém ústrojí

  2,137
  posts
 4. Elektrika

  Elektronika, el. výbava, VAG a diagnostika Kabeláž, klima, topení, el.spotrebiče, alternátor, centrál, alarmy, GSM+GPS, VAG, airbagy, parkasistenty.....

  1,153
  posts
 5. Podvozek

  Nápravy, tlumiče, pružiny, kola...

  406
  posts
 6. 303
  posts
 7. Ostatní

  co se jinam nehodí

  2,017
  posts


 • Aktuální příspěvky

  • Kabely od svíček sudavam drátem na kolo ten závit co je na konci tak za ním ohnout na 90  stupňů vsunout do těch děr co jsou na kabelech a dvěma dráty to vytahnete jak po másle 
  • ja som tu prvi x  neviem sa tu moc pohybovat, tak mi prepacte, ,  ale vyznam je zretelny, 
  • Téma je o nabíjení, palubní deska, sedadla, etc, sem rozhodně nepatří, tak to laskavě respektujte!
  • Je to možné, levou nohu cpu furt někam, mám totiž DSG. :-D    O to nejde, ten konektor je maličkost. Sice nemám po ruce M10 na odstranění sedaček, ale to se v Hornbachu najde... Spíš mě trápí to čidlo. Nové stojí okolo 3000 Kč. To se mi fakt nechce dávat. Budu asi doufat, že to má spojitost a čidlo je ok. Asi mi nic jiného nezbývá. :-D    Edit: Našel jsi to? Tak to jsem rád. Taky to tam mám načaté. Já to tam mám extrémně napnuté, ani se nedivím, že to praská. Odstraním ty porušené kousky izolace a pro jistotu nadstavím kablíkem. Tak snad do budoucna to vydrží. 
  • Rozdiel je aj vo vyhrievanom celnom skle. Naopak, palubka je asi potlacena v oboch krajinach. Cize cim to nabijat? Ktora lacna rychlonabijacka je dobra?
×
×
 • Create New...