Přejít na obsah

Plasty interiru


Speedlimit

Doporučené příspěvky

LEPTANIE: Čosi som o tom zisťoval - normálne to existuje. Dostať to kúpiť v dobrých obchodoch Farby-laky. Vyzerá to ako klasický sprej. Jednoducho sa rozoberie prístrojovka, nastrieka sa, nechá zaschnúť a hotovo. Videl som hotovú takto upravenú palubku a vyzerala skutočne božsky! Na nerozoznanie od originál čiernej. A za zlomok ceny. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Takze najprv som si plasty ocistil riedidlom a nechal obschnut. Najlepsie je to striekat z vysky asi 30cm aby to nestekalo po plaste. Odporucam pravidelne ocistit handrickou trysku na spreji. Moze sa stat ze sem tam to hodi kvapky, potom je najlepsie ocistit a ist od znova alebo pri prvych vrstvach sa to da ocistit jemne handrickou. Nanasal som 3 vrstvy a medzi jednotlivymi vrstvami som to nechal zaschnut asi 15 minut. Uz sa tesim ako to hodim do auticka :D

Promin, že otravuji, ale mohl bych se zeptat, jaký jsi použil sprej??? je to sice už dlouho, co jsi to dělal, ale koupil jsem si Fabii I combi a tohle se mi hrozně líbí.. díky moc za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já použil obyčejný autolak ve spreji. a to co píšou o tom leptači je kravina poněvadž je ten plast kompletně celej šedej tak jak chcou aby sčernal. já to udělal tak že jsem to odmastil tech benzínem, nastříkal základem n a plasty (to je ten jejich naleptávač, trochu to naruší struktůru toho plastu aby na to chytla barva), pak to stříknul plničem no a pak ze 2 nebo více vrstev barvy. tak samo jsem stříkal i ten šedý spoodek palubky a zachoval jsem aj tu vroubkovanou struktůru toho plastu takže to ve směs vypadá jako originál, ale musíš použít matnou černou a pak už žáden bezbarvý lak, kdežto na ofuky atd. jsem ještě pak do 15min stříknul bezbarvý lak, jinak vše je v návodech na těch sprjích, hlavně to dělej tam kde se nepráší a musíš větrat jinak se zfetíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...