Přejít na obsah

Pěkný, ale ten konec...


FUGAS

Doporučené příspěvky

on zatáčel ale bylo to nedotáčiví.... Já to docela chápu... je to někde na jihu... V Itálii mají uplně jinej asfalt než u nás... (aby ve vedru netekl jako ten náš...) Tam kruhák neříznete... možná bych dopadl stejně jako on kdyby tam nebyl výjezd a to jsem nejel nijak rychle a ani jsem to nechtěl říznout... prostě mi auto nezatočilo... tak jsem odbočil jinam...

a jednou v serpentínách když jsem sjížděl z Apenin tak mi ulítl zadek... naštěstí to vyřešilo ABS a nic se nedělo ale na jihu se skutečně nedá jezdit jako u nás... a tento asfalt světlej zrovnatak jako na jihu... Italie, Řecko a podobně...

PS: kdyby zachrápal a zapoměl zatočit tak mu to na ten obrubník skočí a todle se svezlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on zatáčel ale bylo to nedotáčiví.... Já to docela chápu... je to někde na jihu... V Itálii mají uplně jinej asfalt než u nás... (aby ve vedru netekl jako ten náš...) Tam kruhák neříznete... možná bych dopadl stejně jako on kdyby tam nebyl výjezd a to jsem nejel nijak rychle a ani jsem to nechtěl říznout... prostě mi auto nezatočilo... tak jsem odbočil jinam...

a jednou v serpentínách když jsem sjížděl z Apenin tak mi ulítl zadek... naštěstí to vyřešilo ABS a nic se nedělo ale na jihu se skutečně nedá jezdit jako u nás... a tento asfalt světlej zrovnatak jako na jihu... Italie, Řecko a podobně...

PS: kdyby zachrápal a zapoměl zatočit tak mu to na ten obrubník skočí a todle se svezlo...

No přišlo mi, že zareagoval až na poslední chvíli, a to ještě chabě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se jel tajný závod 2005 přes ČR tak jsem taky na ně na D1 čuměl. Před tou zatáčkou je též dost čumilů. Jestli tam byla nějaká dobrá baba, tak čuměl kdoví kde. A to jestli jel vůbec střízlivý. Bo po každém dojezdu etapy ti zasraní milionáři chlastají až do rána. Tak to dopad docela dobře. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Fugas. Jestli máš na kontě vic než 6 nul, tak sorry. Napsal jsem to proto, že jich pár znám, ale já ty nuly nemám, tak cítím jak se mě dívají přes prsty a nic jsem jim neudělal. Zasraní proto že Vím že někteří nejeli střízliví a takove lidi nemám rád ať nají ty nuly nebo né. A věř, že na cestě jsem toho už viděl dost. Čus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Fugas. Jestli máš na kontě vic než 6 nul, tak sorry. Napsal jsem to proto, že jich pár znám, ale já ty nuly nemám, tak cítím jak se mě dívají přes prsty a nic jsem jim neudělal. Zasraní proto že Vím že někteří nejeli střízliví a takove lidi nemám rád ať nají ty nuly nebo né. A věř, že na cestě jsem toho už viděl dost. Čus

Teď přemýšlím, jak stručně zformulovat odpověď. Takže, 6 nul na kontě rozhodně nemám (bohužel), ale to přece neznamená, že každý kdo je má je zasraný debil. Mezi těma lidma je spousta těch, co si ty peníze vydřeli poctivou prací a chovají se normálně. Jestli tě někdy někde nasral arogantní milionář, tak ale přece nemůžeš říct, že všichni milionáři jsou zasraní. Nezlob se na mě, ale z toho čiší závist. Ale to jsme někde úplně jinde, než jsem založením tohoto vlákna chtěl být...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Fugas. když na tom teď zpětně přemýšlím, tak máš pravdu v tom, že nelze všechny házet do jednoho pytle. Kdybych nebyl líný a blbý taky bych ty nuly možná měl. Smůla byla v tom, že jsem si zrovna vzpomenul na sousedy. Takže v poho jo. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...