Publikováno Leden 3, 200718 r Prosím může mě někdo poradit,chci vyměnit zad. nárazník a zavařit kufr.Jak je to s STK? Není potom nějakej problém?Co jsem viděl nárazníky na netu,je potřeba dodělat osv.SPZ.Je to moje první větší úprava na Octavii a nevím jestli pak není problém s chlupatejma.Díky za rady a návody
Leden 4, 200718 r pokud anebo co si tak pamatuji, tak RZ musí být na vozidle na místě určeném výrobcem, musí být řádně osvětlena a nesmí být znečištěna. Přední RZ musí být nejméně 200 mm od vozovky ve středu vozidla, zadní 250 mm od vozovky taktéž ve středu vozidla.
Leden 4, 200718 r pokud anebo co si tak pamatuji, tak RZ musí být na vozidle na místě určeném výrobcem, musí být řádně osvětlena a nesmí být znečištěna. Přední RZ musí být nejméně 200 mm od vozovky ve středu vozidla, zadní 250 mm od vozovky taktéž ve středu vozidla. By mě zajímalo jak to má vyřešená alfa 156 když má spz nastraně?
Leden 4, 200718 r pokud anebo co si tak pamatuji, tak RZ musí být na vozidle na místě určeném výrobcem, musí být řádně osvětlena a nesmí být znečištěna. Přední RZ musí být nejméně 200 mm od vozovky ve středu vozidla, zadní 250 mm od vozovky taktéž ve středu vozidla. By mě zajímalo jak to má vyřešená alfa 156 když má spz nastraně? Registrační tabulka su umisťuje na místo určené výrobcem vpředu ve středu,spodní okraj nejméně 200 mm od vozovky,vzadu ve středu nebo vlevo 300 mm od vozovky. Umístění vpředu vlevo musí být povoleno a zapsáno v TP.
Leden 5, 200718 r pokud anebo co si tak pamatuji, tak RZ musí být na vozidle na místě určeném výrobcem, musí být řádně osvětlena a nesmí být znečištěna. Přední RZ musí být nejméně 200 mm od vozovky ve středu vozidla, zadní 250 mm od vozovky taktéž ve středu vozidla. By mě zajímalo jak to má vyřešená alfa 156 když má spz nastraně? Alfy co mají značku nalevo vepředu, mají vyjímku, je to i v techničáku, viděl jsem to už, a navíc, je to místo určený výrobcem
Leden 5, 200718 r pokud anebo co si tak pamatuji, tak RZ musí být na vozidle na místě určeném výrobcem, musí být řádně osvětlena a nesmí být znečištěna. Přední RZ musí být nejméně 200 mm od vozovky ve středu vozidla, zadní 250 mm od vozovky taktéž ve středu vozidla. By mě zajímalo jak to má vyřešená alfa 156 když má spz nastraně? Registrační tabulka su umisťuje na místo určené výrobcem vpředu ve středu,spodní okraj nejméně 200 mm od vozovky,vzadu ve středu nebo vlevo 300 mm od vozovky. Umístění vpředu vlevo musí být povoleno a zapsáno v TP. aha, ty rozměry mě nějak utekly, díky za opravu
Leden 6, 200718 r pokud anebo co si tak pamatuji, tak RZ musí být na vozidle na místě určeném výrobcem, musí být řádně osvětlena a nesmí být znečištěna. Přední RZ musí být nejméně 200 mm od vozovky ve středu vozidla, zadní 250 mm od vozovky taktéž ve středu vozidla. By mě zajímalo jak to má vyřešená alfa 156 když má spz nastraně? Alfa má od ministerstva dopravy při schvalování typu pro provoz udělenu výjimku.. stejně jako třeba Peugeot 206 se zadní mlhovkou..to je to samé, zkus si ji dát ty jen tak doprostřed auta a uvidíš na STK ten cirkus Jinak umístění RZ..viz vyhláška 243/2001 Upraveno Leden 6, 200718 r od Jirik.DC
Leden 6, 200718 r jestli si delas hlavu s tim jak to bude s chlupatejma,tak tu SPZ nech na tom miste jak je.. jen si dej na dvere clear.odstran napisy,oga a nad spz udelej mraceni videl jsem to uz na par octach a je to celkem libovka vypada pekne..popremyslej nad tim
Leden 6, 200718 r Podivej se jak ma udelane viko Speedytunig..to mas pro predstavu http://teplice-tuning.cz/clean.jpg
Leden 10, 200718 r Já už to mám zavařený rok a půl a neměl jsem žadný problém jak spolicajtama tak na stk
Leden 14, 200718 r Autor Já už to mám zavařený rok a půl a neměl jsem žadný problém jak spolicajtama tak na stk to S.o.n.n.y máš to udělaný SUPER !! Něco takovýho bych si taky představoval.Ty z.lampy mám stejný.Jak máš udělaný osvětlení SPZ ?
Leden 15, 200718 r udělal jsem z plechu takovou krabyčku, kterou jsem pak zalaminátoval k nárazníku a zvrchu jsem přidělal dvě žárovky.
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.