Přejít na obsah

Octavia II 4x4 ?


marcos

Doporučené příspěvky

Zkusil bych www.vyzkouseno.cz

Nebo nejakeho ochotneho majitele z Moravy  :palec2:

Volal jsem do Skodovky a udajne nevedou reg. kdo ma jakou predvadecku a majite 4x4 zadneho neznam :(

No jestli nabidnes na oplatku svezeni v te Felicii co mas v avataru, tak se tady urcite nekdo najde -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil bych www.vyzkouseno.cz

Nebo nejakeho ochotneho majitele z Moravy  :palec2:

Volal jsem do Skodovky a udajne nevedou reg. kdo ma jakou predvadecku a majite 4x4 zadneho neznam :(

No jestli nabidnes na oplatku svezeni v te Felicii co mas v avataru, tak se tady urcite nekdo najde -_-

Hm tak to uz nepujde :(

Editováno: , autor: marcos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čtyrkolka nema chybu mam ji od jara a spokojenost jak v blate tak i na sněhu sice ho jeste moc nebylo ale uz jsem zjistil co to dovede .dokud si to nesedne na břicho tak vyjedes všude. někde jsem četl že si majitele čtyrkolky nemaji myslet že si mohou dovolit projiždět zatačky rychleji než s předkolkou ale píšu:to jsou keci sedi to fakt dobře a haldex ve spojeni s ESP a atd. funguje super.mohu fakt doporučit jediny co mne vadi je slaby motor mam77KW ale i stim se da neco udelat. ted pujdu na čip nemám vůbec obavy protoze spojka je pry tvrda zesilena, teda pouze u čtyrkolek a ja mam s čipem dobry skusenosti.bohužel jsem od krkonoš takže z ruky ale jestli pojedes nekdy kolem neni problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sezeni v zatackach mi potvrdila i jedna zenska v Porschi, ona je blazen a prej zatacku, kterou s predohrabem jede max 120 jela s OII 4x4 160.

zab: hlavne si zjisti, jak se s tim chipem popere haldex, protoze ta zesilena spojka je predpokladam prave kvuli nemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u automatu to je jasny tam se steluje vsechno a porad ale myslim ze kdyz bude vetsi kroutak takze to v podstate bude spinat vse jenom rychleji .je fakt ze bude haldex casteji v provozu ale to by mu vadit nemělo.ale stejne se radsi jeste na tohle poptam dobra pripominka dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nechci cipovat na extrem pujdu na 104KW a ta ctykola sežere pry až 25% vykonu tak myslim ze to nebude tak hrozny, ale ted to fak nejede .ja mnel pred tim A4 se 370Nm a tak si težko zvikam tak mne asi kazdy pochopí proč čipovat.

A kde to budes delat a kolik to stoji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...