Přejít na obsah

KOUPE LCD NEBO PLAZMA TV


BENY

Doporučené příspěvky

nativni rozliseni je rozliseni obrazovky v kterem pracuje dany model LCD, napr 1366x1024 , to musis nastavit na tvem pc v polozce - pravym na plochu vlastnosti - nastaveni - rozliseni obrazovky, jakekoliv jine nez nativni rozliseni napr. 800x600 vypada na lcd tragicky, S-video ti na pripojeni pc k LCD nestaci , je to na pripojeni dvd prehravace atd... ,HDMI je vic druhu , napr HDMI se da dostat do LCD i pres DVI vstup ale novejsi HDMI je trosku podobne USB , abych rek pravdu v HDMI se az tak nevyznam a myslim si ze v nasi republice ho pokud neplanujes nakup blue ray prehravace nebudes jeste minimalne 5 let potrebovat , takze pro tve potreby staci vstupy DVI pro PC a neco pro DVD prehravac , napr. RGB,S-video,scart

(btw DVI vstup pokud ho mas dobre nastaveny je luxus :D prehravat si primo z notasu filmesky do LCD parada i kdyz ne ze by mi to trvalo nejak dlouho hodit si film na flashku a strcit do domaciho kina)

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

creck: díky za rady! jen se bojím toho rozlišení.. když budu hrát třeba Call Of Duty 4, tak mi to PC nezvládne na lepší rozlišení jak 1024*768 :feve: takže to bude vypadat hrozně??? kdyby to tak šlo v tý prodejně vyzkoušet :feve:

nebude to vypadat sice tak skvele jako pri nativnim ,ale ze by to bylo k nekoukani to se neboj, jestli jsi z ostravy a okli tak se klidne zastav :D ukazu ti CS:S a Lineage i na horsi rozliseni nez native u LCD ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem mu ještě řekl ať trošku poladí cenovku z těch 28 tis. směrem dolů a rovnou ji doveze. Má teď ale dovču, tak musím 2 týdny vydržet. Ještě jsem zvědav jakej a za kolik mi navrhne držák na zeď.

Jdu do tohoto: http://www.esubashop.eu/?Mode=Sti&StiId=36473

Takže konečná cenovka za tuto plasmu 27tis. To jde ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SAMSUNG LE40A656 (1 uživatelská recenze přidat )

SAMSUNG LE40A656 můžete koupit výhodně na splátky bez akontace. Více o splátkách zde.

Nabízíme Vám 9 příslušenství k SAMSUNG LE40A656.

Parametry SAMSUNG LE40A656

Technologie zobrazení: LCD

Uhlopříčka obrazovky (cm): 101

Uhlopříčka viditelného obrazu (cm): 101

Poměr stran: 16:9

Rozlišení: 1920 x 1080

Doba odezvy (ms): 5

Kontrastní poměr (typický) [x:1]: ?

Kontrastní poměr (dynamický) [x:1]: 50000

Jas (cd/m): 500

Zorný úhel: 178

Plochá obrazovka: Ano

100Hz: Ano

Hřebenový filtr: Ano

Přepínání 16:9/4:3: Ano

PIP: ano

PAP: ne

PAT: Ne

Počet analogových tunerů: 1

DVB-T tuner: Ano

Počet tunerů (DVB-T): 1

Integrovaný HDD: Ne

Zvuk: Stereo

Výkon L+R (W): 20

Teletext: Ano

Paměť stran teletextu: 2500

Časový spínač: ano

Časovač - vypnutí (sleep): ano

Dětský zámek: ?

Scart 1: Ano

Scart 2: Ano

Scart 3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já to mám připravené,, investoval jsem do dvojité stěny cca 10tis., právě abych vyřešil viditelnost kabelů. Zajímala by mně spolehlivost těch držáků Hama či jiných neorigo. Nerad bych, aby mi to spadlo na zem.

Doporučil bych ti značku Vogel`s. Jsou sice dražší, ale je to špička - jsou testované na trojnásobek maximální hmotnosti. (doma mám cca 2 roky starý, nepoužitý - stál 8 tis, asi ho budu prodávat :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...