Přejít na obsah

ozdobné lišty na práh


mirecoslav

Doporučené příspěvky

Zdar borci! Chcel by som si vyrobiť prahy dverí z nerezového plechu a keďže origoš plastové stoja skoro liter, tak myslím že nie je o čom. Chcel by som si to zmerať, len by sa chcel poradiť kto si to už robil, či je lepšie aby to bolo v tvare "L" alebo "Z". Ak by to malo byť v tvare Z, tak ten jeden falec sa dá schovať pod tesnenie dverí? Budem to robiť na CNC tak s presnosťou nebude určite problém a ani s akýmkoľvek nápisom. A ešte by som sa chcel opýtať, keď odcvaknem prahovú lištu tak tesnenie dverí jednoducho vytiahnem alebo je tam nejaká finta? Lebo tu na tomto obrázku to vyzerá že je to v tvare "L" a nie je potrebné skladať tesnenie. Vďaka za rady...

post-5-1168171846.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
soviska: Vyzerá že ty to máš origo. Ten plech nie je zbytočne hrubý? Inak bude asi lepšie keď to spravím v tvare "L". Inak ja som to robil z 0,6mm...

origo urcite nejsou, kdysi jsem je tady kupoval od Halfiho na inzerat a rikal, ze mu je delal nejakej znamej na jeho Fabcu, ale vypadaji jako origo, to jo

jak to myslis, zbytecne hruby?

;)

Editováno: , autor: soviska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ak tými dverami cez tie prahy nebudeš ťahať drevo tak je to trochu hrubý plech, nemyslíš? Čo ja viem tak nerez plech je tvrdý dosť. Tak podľa mňa stačí aj 0,5mm. Inak nič v zlom...

psal jsem, ze jsem je takhle koupil, navic nicemu nevadi, ze je takto tlusty (hruby), aspon vydrzi, kdyz na ne slapnu, kdyby byly tenci tak kdovi jak by po par mesicich vypadaly. nejspis by se proslaply, listy tam mam nejenom pro okrasu, ale aby taky chranily, coz je jejich hlavni funkce B) , proto take dekorativni a ochranne listy prahu jak to nazyva SKODA

dverim to nevadi a ja si nestezuju => spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

soviska pise ze ked na ne stupi , ale pri nasadani do auta sa na prah nestupa , tak preto ten tenky plech

ja na ne pri nastupovani neslapu, ale takovi prarodice, kdyz je nekam vezu tak si s tim hlavu nelamou kam slapnou nebo neslapnou, to se Vam nikdy nestalo?

kazdopadne at je to tlusty jak chce, mne se libi takovy jaky jsou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...