Přejít na obsah

Hluk od podvozku s DCC... bubnovani...


p2p

Doporučené příspěvky

Predvčerom mi prišiel novy služobny SUP b9 liftback laurin.  Takisto som velmi sklamany z podvozku. Predtym som najazdil 300tis na superb 3 laurin sedan 2.0tdi 142kw a ten podvozok bol jedna basen. Na niekoho az moc makky. V rezime komfort to auto totalne plavalo na ceste niekedy az moc. Rezim normal bol kompromis. Narozdiel od tohto noveho superbu bol podvozok TICHY...To ake bomby vydava naprava pri prejazde nerovnostiami to je jedna velka tragedia a krok spat. Je to buchanie alebo klopanie do interieru po prejazde fakt jazdej jamky priznacne pre auta nizsej strednej triedy-  Takisto je odost tvrdsie ako predchodzia gen. Je to sklamanie. A co s vodicom nacvicuju ti asistenti to je kategoria sama o sebe to budem pisat do ineho vlakna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Peter_C4 napsal:

Predvčerom mi prišiel novy služobny SUP b9 liftback laurin.  Takisto som velmi sklamany z podvozku. Predtym som najazdil 300tis na superb 3 laurin sedan 2.0tdi 142kw a ten podvozok bol jedna basen. Na niekoho az moc makky. V rezime komfort to auto totalne plavalo na ceste niekedy az moc. Rezim normal bol kompromis. Narozdiel od tohto noveho superbu bol podvozok TICHY...To ake bomby vydava naprava pri prejazde nerovnostiami to je jedna velka tragedia a krok spat. Je to buchanie alebo klopanie do interieru po prejazde fakt jazdej jamky priznacne pre auta nizsej strednej triedy-  Takisto je odost tvrdsie ako predchodzia gen. Je to sklamanie. A co s vodicom nacvicuju ti asistenti to je kategoria sama o sebe to budem pisat do ineho vlakna...

Asi nejlépe ten podvozek vystihl (měl zatím nejvíc odvahy to říct narovinu) u Vás doma novinář z TOPSPEEDu v testu VW Passat B9 na YouTube, od 6:54 min (pokud někdo bude hledat video) něco v tom smyslu " Vážení tak to věru ne tohle auto za 50 tis. euro dělat nemůže !!!", no mluví mi z duše, pak do toho ránu sednu a zjistím, že může, napsal si to dobře "tragédie"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • p2p změnil název na Hluk od podvozku s DCC... bubnovani...
před 2 hodinami, MichalX9 napsal:

dokázal bys prosím zjistit termín výroby toho tvého kusu? 

mám booknutý sedan s výrobou 2024w23 a ty mě děsíš :(

 

Tak obecně : za prvé, děsit se nemusíš vše co jsem napsal je naprostá realita. Přeji Ti abys měl booknutý apdatovaný vůz a nemusel každý den řešit v jakém modu DCC bouchá nejmíň abys nakonec zjistitl , že je to úplně marný protože to tluče pořád, ani rádio už nezvyšuju, to Tě taky časem přestane bavit, prostě nakonec na to rezignuješ.  Za druhé, termín výroby netuším jak zjistit ale první registraci mám 18.4.2024 takže první várka, za třetí, všechny poznatky a zprávy tady z fóra které si neověřím na vlastní kůži beru s rezervou, tady se psalo, že svolávačka už běží, dokud nezadám VIN na ofiko webu ŠA a vyskočí mi tam hláška " na uvedené vozidlo se žádná servisní ani svolávací akce nekoná" nevěřím nikomu. Teď konkrétně, dnes jsem tedy pro to něco udělal a zavolal dealerovi, informace je taková, že svolávačka pravděpodobně bude, ale není to tak jednoduché jak bychom si přáli, tudíž termín neznámý. Reklamovat můžu, udělají to ale v rámci šalamounského řešení výměny uložení ze SUP3 atd., z toho vyplývá, že mi bylo doporučeno zatím reklamaci neřešit a vyčkat na korektní sofistikované řešení, ne pokus omyl. Mám pro tebe i dobrou zprávu, že ve výrobě už to nahradili. Od kterého týdne jsem se neptal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...