Přejít na obsah

Čerpací stanice


century

Doporučené příspěvky

jj, mam znamyho, kterej ma benzinku na hranicich. Je pravda, ze je za vodou, pravda je taky to, ze na to clovek musi mit hodne silnej zaludek protoze podsveti pracuje a jednoho dne se vam tam nejak objevi malej soudek s benzinem, kterej proste ciste nahodou vyhodi benzinku do povetri, pokud neplatis.... Takze teoreticky je to dobrej vejvar, ale hodne rizikovej.

Ale kdyby ten známej jí chtěl pustit tak mi dej vědět. Já bych do toho šel.. Myslím to vážně, třeba toho jednou bude mít dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je pro Vás na pumpě to nejdůležitější? Kromě levné pohonné hmoty...???

hajzl(ne ten za pultem :D ), kafe, dobrá bageta(čerstvá a s poctivým množstvím masa), nějaké chlazené nealko pití.

a hajzl mám rád, když je uvnitř a nezamyká se. Pumpy. kde je hajzl někde s obcházením benzínky a vyzvedáváním klíčů, tak na takové nejezdím. Více méně na trasách , které jezdím častěji mám vybrané benzínky a jinde prakticky nezastavím. A jak není hajzl uvnitř, není čistý, nebo je v nějakým nepořádku, tak takové benzínce se vyhýbám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jasný, když to na člověka za jízdy příde tak se musí jít hned

nj, ale kupa benzínek je zařízena na půjčování klíčů, což je dost na pitchu. A druhak, když třeba prší a ty s plným pytlem obíháš benzínku na dešti, tam zjistíš, že si musíš dojít pro klíče, tak zas zpět a nanovo. To už mně pak tak nasere, že si tam nedám nakonec ani kafe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jasný, když to na člověka za jízdy příde tak se musí jít hned

nj, ale kupa benzínek je zařízena na půjčování klíčů, což je dost na pitchu. A druhak, když třeba prší a ty s plným pytlem obíháš benzínku na dešti, tam zjistíš, že si musíš dojít pro klíče, tak zas zpět a nanovo. To už mně pak tak nasere, že si tam nedám nakonec ani kafe.

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...