Přejít na obsah

Manuální přiřazení loga stanice


Doporučené příspěvky

Všechny pokusy selhaly, tak se obracím sem. Dá se u Karoqu FL s infotaimentem Amundsen přiřadit logo stanice rádia manuálně? Třeba z USB flash? U některých rádií se logo neobjeví a je tam jen prázdný čtvereček...  Dle VIN jsem si stáhl loga z update portálu ŠA, ale nikde v infotaimentu nenajdu možnost zvolit externí zdroj pro přiřazení toho loga.. Dle různých návodů zde na fóru by to mělo jít, já tam mám ale pouze možnost zrušit a odejít.. U Kamiqu jsem tam logo normálně nahrál, tu stejnou stanici, co řeším teď, ale už si nepamatuji, jestli tam nebyl nějaký spec. postup. Ale byl to Swing... Nevíte tedy jestli to ten Amundsen umí, nebo dělám něco špatně...? Díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já loga stanic mám, to je v pohodě. Jen když bych ho tam chtěl nahrát, podle rad tady na fóru, nikde se mi tam neobjeví možnost externího zdroje (USB flash), odkud bych to tam nahrál... :-( Tak právě nevím, jestli to ten software u nového auta vůbec umožňuje.. Ani v návodu k Amundsenu tam nic nepíší... Dík, jestli se na to někdo u sebe podívá..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 11. 2022 na 9:34, Mirdako napsal:

Já loga stanic mám, to je v pohodě. Jen když bych ho tam chtěl nahrát, podle rad tady na fóru, nikde se mi tam neobjeví možnost externího zdroje (USB flash), odkud bych to tam nahrál... :-( Tak právě nevím, jestli to ten software u nového auta vůbec umožňuje.. Ani v návodu k Amundsenu tam nic nepíší... Dík, jestli se na to někdo u sebe podívá..

Ahoj ... mam presne ten isty problem ... novy Karoq fl - niektore radia su bez log a tiez nie je mozne ich importovat z ext. zdrojov ... teda USB. Asi treba kontaktovat vyrobcu .... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na O3 Amundsene pomahalo, ked som na naladenej stanici dlho podrzal prst na danom obrazku, nacitalo si to automaticky z databazy radia, ak dana stanic aobrazok mala. 

Na F3 som to na Swing, Swing+ i Amundsen robil rucne pre kazdu stanicu. Musis to mat ako ponuku v menu pri radiu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Ahojte, 

 

zdravim vsetkych co marne hladaju sposob ako aktualizovat loga stanic na Karoqu pred alebo po facelifte. Info, ktore som zozbieral je nasledujuce. Predosle verzie radii a tiez aj aut ako fabia, scala, rapid, octavia, superb, kodiag maju moznost aktualizacie log stanic priamo na vyber z externeho uloziska, teda USB alebo SD karty.

Kedze dochadzalo k bezpecnostnemu prelomeniu ochrany v radiach, pani zo skodovky riesia po novom aktualizaciu log stanic cez databazu. Ibaze nikto o tom neinformuje a v servisoch su z toho uplne mimo, kedze ide o novy sposob ako tie loga stanic dostat do radia. Podarilo sa mi najst stranku, kde sa da tato databaza stiahnut a aktualizovat databazu priamo v radiu - v mojom pripade MIB3 Amundsen s dvoma USB-C slotmi. Databaza obsahuje loga stanic viacerych radii danej krajiny, cca mala by to byt databaza celej europy (+/- moze niektora krajina chybat). Ale v celku pre SK a CZ a lokalne susedne krajiny by to malo fungovat.

Bohuzial zistil som po aktualizacii, ze predsa tam niektore loga stanic niesu (FM - Radio Kosice, DAB - Radio Rock), pricom su na trhu uz viac ako 3 roky a stale v databaze chybaju. 

Aktualna verzia databazy je 1.31.44 - dufam, ze v dalsej sa uz objavia aj spominane chybajuce loga stanic.

 

https://mib-helper.com/index.php?train=MOI3_EU_SKMQB_P32400P

 

najdete tu toho viac od firmwaru, cez mapy, databazu log radii az po rozne programy na aktivaciu alebo format SD/USB + video navody a stranku tipka na youtube, ktory sa tomu venuje naplno. 

Provided data: MOI3_EU_SKMQB_P32400P is valid.
Jump to: FW, maps, RSDB, PPOI, Activator, VIM, SW, tools, kits.

1. Firmware details:
Generation and tier: MIB3 Option Infotainment
Region: Europe
Brand: Skoda
Version: MQB platform
Firmware version: P32400P (MU: 0324)
Firmware type: Production
Hardware vendor: Preh

 

4. RadioStationDataBase updates (found 1 RSDB updates):
 RSDB version Europe 1.31.44 (507.6 MB ↓) - USB format na FAT32/exFAT, rozbalit obsah zip suboru priamo na USB-C kluc
 RSDB update tutorial on YouTube here.
 All RSDB update packages here.
https://www.phonostar.de/download/vw/MQB3_OI_JND_Europe_v1.31.44.zip

PS: hodte sem potom feedback ako Vam to funguje a co popripade chyba ... SK + CZ. 

 

Zdarec Joži

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...