Přejít na obsah

Výměna rámečku masky za černý


pajiq

Doporučené příspěvky

Ahoj,

měnil někdo z Vás rámeček masky ze stříbrného za černý? Musel dolu nárazník? Zkoušel jsem to lehce o víkendu a přístup zespodu je nula nula nic.

Kdyby měl případně někdo fotku. Nebo alespoň návod na sundání nárazníku.

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při pohledu na řešení masky u O4 bych řekl, že to půjde i bez demontáže nárazníku.

V dílenské příručce takový postup určitě nebude, ale všechno jde, když se chce.

Už jsem to absolvoval na několika autech a vždycky se to povedlo, i bez polámání zobáčků.

 

Zkusil bych vytáhnout plastové nýtky a sundat kryt nad chladičem, rukou už by se tam mělo dát dostat.

Pozice zobáčků je nejlepší odsledovat z druhého rámečku a pomalu je začít odcvakávat z jedné strany.

Vždycky jsem začal u jednoho světla udělal tak třetinu délky a pak to samé z druhé strany.

Zobáčky uprostřed rámečku už by pak měly jít odjistit mnohem líp. Samozřejmě je potřeba to dělat opatrně.

Z mé strany je to ale jen teorie, zatím jsem to měl možnost dělat jen na Rapidu, S2 a naposledy F3.

o4_motrovy_prostor.thumb.jpg.d8770f2d3d1846eeb8b584d1c744555c.jpg

Editováno: , autor: VeteranChild
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...