Přejít na obsah

Podlaha auta - koberec


JohnyDeere

Doporučené příspěvky

Zdravím, mam takový problém.. koupil jsem Octavií 3, combi. Včera jsem přišel na takovou věc, že mam roztrhnutý/říznutý koberec  u řidiče ten hlavni co je na podlaze celého auta. Mohu se zeptat, zda se to stává, nebo pokud to někdo nařízn jaký mohl být důvod? 
 

pokud by řešil výměnu celého koberce, je výměna nějak hodně náročná? 
 

děkuji 

583B1988-85F8-4B51-9037-7C7F667C3E8A.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napadá mě jedině že předchozímu majiteli do auta napršel tak koberec nařízl aby vrstvy lépe vysychaly.

 

ohledně náročnosti já bych řekl, že není ale člověk musí být trpělivý a precizní.

 

Je potřeba demontovat středový tunel, boční prahy a minimálně A a B sloupky.

Při demontáži plastových dílů je riziko polámání jejich částí.

Při zpětném kompletovaní je třeba dbát na správné zasunutí koberce.

A je šance, že díly po takovém zásahu budou vrzat ještě výrazněji než je na Škodu obvyklé.

 

Nejsem si jistý jestli autorizák takové úkony vůbec provádí, možná zkuste zkontaktovat nějakou firmu co se zabývá odhlučněním vozidel. Ti sice normálně koberce nevyměňují ale náplní jejich práce je interiér demontovat a pak zpět i namontovat, takže by na tohle mohli být kompetentní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...