Přejít na obsah

Kamiq- praskání v oblasti virtuálního kokpitu


karelponec

Doporučené příspěvky

Zdravím, v prosinci 2023 jsem si koupil úplně nový Kamiq Monte Carlo, a na začátku léta mi začal virtuální kokpit z ničeho nic vydávat takovéto křupání/ praskání.

Ihned jsem s tím zajel do servisu, a zde mi řekli, že se jim nic neprojevuje.. takhle jsem tam byl ještě jednou, a to mi potom řekli, že ten zvuk může vycházet odkudkoliv, že neví co to je, ale že se jim do toho nechce šťourat, aby to nezačalo ještě více dělat.

Z mého pohledu je problém někde v elektrice, připadá mi to jako nějaké práskání, nějaký špatný kontakt. Nemáte někdo stejný problém, popřípadě nějaká rada, jak toto řešit.. 

Předem děkuji za odpovědi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z videa nic moc neslyším, ale nemůže vrzat rámeček virtuálu, stačí popřípadě podmazat na spojích.

Osobně jsem měl ještě jakoby lehké klepání (ťukání) samotného panelu virtuálu, tak jsem ho vypodložil a je klid. Je to už déle, tak nevím jak to tam přesně bylo 🙂  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...