Jump to content

ŠKODA KAMIQ

Slovo KAMIQ pochází z jazyka Inuitů, obývajících sever Kanady a Grónsko. Popisuje stav, kdy něco přirozeně „padne jako ulité“ za všech okolností. 

Forums

1. Interiér

vše co je uvnitř - Vybavení a úpravy interiéru, sedačky, volanty....

64

Vše co je zvenku - Karoserie, narazniky, designové úpravy, folie atd.

26

Vše o motoru, a výfucích, poruchy, úprav,převodovém ústrojí

174

Elektronika, el. výbava, VAG a diagnostika Kabeláž, klima, topení, el.spotrebiče, alternátor, centrál, alarmy, GSM+GPS, VAG, airbagy, parkasistenty.....

142

Nápravy, tlumiče, pružiny, kola...

157

The KAMIQ’s new generation of infotainment systems with displays of up to 9.2" is complemented by the Virtual Cockpit, featuring a 10.25" screen and five display modes. The ŠKODA KAMIQ is always connected to the internet thanks to its built-in eSIM card.

317

co se jinam nehodí

584

• Aktuální příspěvky

• Milo13 - ako si dopadol s brzdami? Ja na Scale mam uz tiez hrdzave kotuce :-( Predtym O3 nikdy problem nebol a jazdim uplne rovnako.
    • Taktéž jezdím v Rapidu jako @ben06, ale ve Tvé situaci bych určitě volil Fabii se 70kW. Jasně, pokud naložíš auto 4 lidmi + kufr, tak je to na tomhle malém motoru znát, ale při běžném zatížení 2 dospělí + nějaká bagáž, tak se stále jedná o svižné vozítko. Mě celkově tento motor velice překvapil co se týče svižnosti a podezírám ho, že má víc než 70kW. :-) Spotřeba není tak vyrovnaná jako u TDI a je dost závislá na způsobu jízdy. Couračky po městě 6-7 litrů, ale zase na druhou stranu, které auto má po městě menší spotřebu, že jo. Naopak při delší jízdě (30km+) běžným tempem se po okreskách vždy dostanu pod 5l. Rekord mám na 452km trase (mimo dálnici) za 4,2l, a to nebylo žádné ECO-Rally a auto bylo naložené na týdenní dovolenou. Do Scaly bych nešel - nevyřešené problémy a nemalý finanční příplatek. 
    • Mám info Amundsen a s přehráváním mp3 z USB disku mám občas stejný problém. Na USB mám 5 adresářů s písničkama, otevřu třeba druhý, dám random přehrávání, na druhý den zapnu a začne se přehrávat prvná písnička z první složky. Je to tak 50 na 50, buď přehrávání pokračuje od poslední písničky nebo začne úplně od začátku. To samé když přepnu na rádio a po nějaké době zpět na média.
    • Ja čakal na auto vyše troch mesiacov a pretiahli to 3 týždne
    • skúšaj lebo to ide robil som to presne podľa návodu a dokonca dva krát lebo som raz vyresetoval nastavenia infotajmentu. Logiku to dáva keďže môžeš potrebovať v budúcnosti aj druhý kľúč. Inak neviem prečo tomu hovoríš simply clever ? To s tým nemá nič spoločné predsa.
  • Create New...