Jump to content

ŠKODA KAMIQ

Slovo KAMIQ pochází z jazyka Inuitů, obývajících sever Kanady a Grónsko. Popisuje stav, kdy něco přirozeně „padne jako ulité“ za všech okolností. 

Forums

1. Interiér

vše co je uvnitř - Vybavení a úpravy interiéru, sedačky, volanty....

48

Vše co je zvenku - Karoserie, narazniky, designové úpravy, folie atd.

19

Vše o motoru, a výfucích, poruchy, úprav,převodovém ústrojí

107

Elektronika, el. výbava, VAG a diagnostika Kabeláž, klima, topení, el.spotrebiče, alternátor, centrál, alarmy, GSM+GPS, VAG, airbagy, parkasistenty.....

83

Nápravy, tlumiče, pružiny, kola...

99

The KAMIQ’s new generation of infotainment systems with displays of up to 9.2" is complemented by the Virtual Cockpit, featuring a 10.25" screen and five display modes. The ŠKODA KAMIQ is always connected to the internet thanks to its built-in eSIM card.

152

co se jinam nehodí

541

• Aktuální příspěvky

• Masky sice s kamiqa nejsou ale podstata věci je tím vysvětlena, u mého naftového kamiqa je průchod vzduchu malý ale všechny benziny mají tu mřížku která je komplet otevřená.
    • Ale tyto masky nejsou z Kamiqa, ale si bude rozdíl v průchodu vzduchu s tažným nebo bez, což foto pro představu ukazuje. I když, koukal jsem na našeho Kamiqa, tak v případě, že tam ty clonky nebudou, tak se změní průtok o nula nula prd. :-) Pokud bych nejel s karavanem s váhou na hranici limitu tažného do Chorvatska nebo kamkoliv, tak bych to na tahání kárky asi vůbec neřešil.  
    • odvolávat se na nějaký fórum, na to jsou oni tak zvědavý co oni na vlastní bulvy nevidí, nenafotí a nenahrají jako by nebylo. Vlastní zkušenosti z reklamací.
    • taky jsem jeste nejel v uplne tme, ale prijde mi ze mozna co jsem docetl ze na dalnici se prizvednou kousek, a corner fuknci je mysleno ze se rozviti diody jak jsou vedle cocky v hlavnim svetlometu ? protoze aktivovat na corner funkci mlhovky nema smysl to jsou takove bludicky...
    • Ahojte chcel by som vediet vas nazor ohladne pACC funkcie. Nakolko to nieje take jednoduche nakodovat beznym clovekom ako zistujem a na internete toho vela nieje. Zaujimalo by ma co si myslite o tom ak sa to riesilo v autorizovanom servise? Kedze je to pravdepodobne spojene so SWAP funkciou ak by som siel do skodovky pozerali by na mna akoby to bolo nieco nezakonne alebo by to vedli odkomunikovat pripadne zabezpecit.? Zaujimalo by ma ci s tym nema niekto skusenost v skode pripadne co si o tom myslite.?
  • Create New...