Jump to content

ŠKODA KAMIQ

Slovo KAMIQ pochází z jazyka Inuitů, obývajících sever Kanady a Grónsko. Popisuje stav, kdy něco přirozeně „padne jako ulité“ za všech okolností. 

Forums

1. Interiér

vše co je uvnitř - Vybavení a úpravy interiéru, sedačky, volanty....

50

Vše co je zvenku - Karoserie, narazniky, designové úpravy, folie atd.

19

Vše o motoru, a výfucích, poruchy, úprav,převodovém ústrojí

158

Elektronika, el. výbava, VAG a diagnostika Kabeláž, klima, topení, el.spotrebiče, alternátor, centrál, alarmy, GSM+GPS, VAG, airbagy, parkasistenty.....

100

Nápravy, tlumiče, pružiny, kola...

124

The KAMIQ’s new generation of infotainment systems with displays of up to 9.2" is complemented by the Virtual Cockpit, featuring a 10.25" screen and five display modes. The ŠKODA KAMIQ is always connected to the internet thanks to its built-in eSIM card.

243

co se jinam nehodí

547

• Aktuální příspěvky

• Tak jsem to zkusil a funguje to, ovšem píšou, že to není funkčně garantováno, navíc je to trochu zdlouhavé
    • I ten virtual je pod nějakým operátorem, jen je třeba vědět pod jakým. Nebo to vyzkoušet nastavení pro různé operátory, da se to vygooglovat a dojdeš na to pod jakým operátorem to bude chodit. 
    • No já mám virtuála a tam to nejde nebo nedávno ještě nešlo. Paranoidní nejsem, ale občas jsem si s tím hrál když jsem auto někomu půjčil - rychlost a změna polohy :-D
    • Aha, už rozumím.   Ja mám už na druhém autě alarm a Škoda Connect, áno v poslední době je to OK, funguje to, chodí info alarmu do aplikace nebo na e-mail nebo obojí, a je to online, nastavit lze i posílání jako sms. Stačí si e-mail posílat v kopii na e-mail co se doručí jako sms, u O2 ma e-mail formát +420xxxxxxxxx@sms.cz.o2.com, podobne je to i u ostatních operátorů.   Pro paranoidní je možné nastavit si upozornění na prekročení rýchlosti se zadaním 0 km/h, pak dojde upozornění vždy když se auto jen o kousek pohne. Je tam nějaká Prodlevu mezi hlášeními, takže N bežné stání na křižovatce na červenou to pak nereaguje. 
    • @l79 moje informace o ceně vychází z tvrzení autorizovaného servisu. Také jsem zvažoval zda čidla pořídit. 
  • Create New...