Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Chci se zeptat na nastavení S-PINu na Amundsenu. Včera jsem si chtěl nastavit S-PIN v aplikaci na mobilu a také v infotainmentu Amundsenu. Zapomněl jsem pin a v aplikaci v mobilu tety vytvořil nový a také k němu zabezpečení otiskem prstu. Následně jsem chtěl nastavit S-PIN v Infotainmentu Amundsenu v záložce Uživatel - Nastavení a Zabezpečení ( jsem uvedený jako hlavní uživatel ). Když jsem zaškrtnul políčko Ochrany S-PINem,  chtělo to po mě zadat S-PIN s volbou zapamatovat, kterou jsem zatrhnul. Při odchodu z auta se již neobjevila hláška ( pokud chci lepší zabezpečení profilu ať nastavím S-PIN ). Ráno když jsem přišel k autu a nastartoval, chtěl po mě infotainment opět vyťukat S-PIN a znovu potvrdit zapamatování. V záložce Uživatel - Nastavení - Zabezpečení bylo políčko ochrany S-PINem opět nezatržené. 

Nevíte jak nastavit abych nemusel každý den znovu potvrzovat a nastavovat?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...