Přejít na obsah

Noťas


TomasB

Doporučené příspěvky

Mam sluzebni (v soukr pouzivani) ACER TM 4502WLMi a 2,5 roku bez nejmensich problemu. A ze ho i venku pouzivam za kazdeho pocasi ke stahovani dat. Ma jen jednu chybu, nema BT, coz Ty pro spojeni s mobilem potrebovat budes. Ja v nutnem pripade pouzivam BT KEY. Ale ted to jiz zase bude jinde cenove, musel jsem se vejit do 40k.

Kolegove ted dostavaji DELLY a slysel jsem stiznosti. To ovsem neplati vseobecne. Muzou to byt nejake orezane sunky s Celeronem, nevim, nepidil jsem se po tom.

Ono se v tomto tezko radi. I u nezavisleho prodejce, nesvazaneho se znackou, se muze stat, ze NTB bude zmetek a je vymalovano.

Ten Inspiron 6400 vypada slusne, podival bych se, jestli neni neco s vetsi vydrzi baterii, pro "cestaky" zdroj na 12V, aby jsi mohl dobijet ze zapalovace. A nebo moznost pripojeni ext baterioveho bloku. Nekde jsem neco takoveho videl.

Jak to ale je s konektivitou v USA nemam poneti.

Stastnou ruku pri vyberu -_-

Jeste dodatek: NAVI do NTB???

Nevim, NAVI nemam, ale nevim jak by jsi ji za jizdy v NTB obsluhoval. Jooo, peknou asistentku k tomu, to by pak slo :p

Treba to zde nekdo objasni.

Editováno: , autor: oct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UMAX-TECHNIKA NA MAX!!!!!

teď jsem ho koupil,výkon jak prase,je tam 64 TURION,lehoučký,Crystal wiew display,fakt nádhera,v akci měli navíc baterii+další nabíječku.Koupil jsem ho kvůli ceně a kvůli seriovému portu,který potřebuji,jinak bych šel do HP.osobně jsem měl 2 HP,1×Acer a všechny bez problému.Umax je v servisu-nedovírá mechanika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Acer = spatnej servis, spise domluva s nima, zaruka na firmy pouze 12 mesicu standartne, nekvalitni zpracovani, velike zhorseni!

HP = neslysel jsem na ne nic spatneho, takze nevim

Asus (mam) = dobra domluva se servisem, ferove jednani, 24 mesicu i pro firmy zaruka ( nakup bez DPH ) spickovy display, veelmi solidni vykon ( mluvim o modelu co pouzivam) a za 5 mesicu deniho pouzivani nekolik hodin bez nejmensiho problemu, vydrz na Quiet office cca 3 hodiny, moznost automatickeho nastaveni vykonu procesoru a zatizeni laptopu dle prave vykonavane prace. Nyni je jiz nastupce toho meho a je to tento: http://www.asus.as/inshop/scripts/group.as...=5081&level=898 - jinak vyborna grafika

Dell = slysim stale jen velike pozitivum, ale mel jsem nejaky ropzocet, coz mi Dell neumoznil takovy notes co mam za takovou cenu... :D

Kazdopadne bych si na cesty koupil asi mensi nez 15,4...

Stejne ti to bude jedno kdyz to netopis ze sveho...

:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze hlavne zalezi co chces. A hlavne zalezi na CENE !!! Jestli nejakej mensi notas se slusnou vydrzi na baterii, malickej prenosnej s 12" displayem nebo naopak neco s velkym displayem co ma nahradit se vsim vsudy stolni pocitac. Pak to bude neco vetsiho s 15" pri jeste vetsim.

Jinak znacky UMAX, ACER bych nebral ani omylem, proste tragedie. UMAX kvalitou a acer zarukou a tim jak se se*ou.

Osobne mam posledni dobou nejlepsi zkusennosti s IBM, ktery se ovsem ne kazdemu libi.

Dal pak bych sel do SONY, HP (mame jako firemni znacku) a mozna ASUS, ktery se pomerne hodne zlepsil za poslednich par mesicu.

Pokud by se jednalo o HW tak procesor v tuto chvili jednoznacne Core 2 Duo, minimalne 1GB RAM lepe vsak 2GB ;-) pokud mozno neintegrovanou grafiku, ale neco od Nvidie pripadne ATi.

Jeste me napadlo, ze ke kazde slusne znacce se da za nejakou cenofku dokoupit neco jako next day service apod. Proste zavolas, ze se ti podelal notes a druhej den prijede technik a vymeni co je treba. (HW problemy samo)

Me by se libilo neco jako :

http://www.alza.cz/notebook-lenovo-3000-v100-d68692.htm

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho co tu proběhlo, tak ti nedoporučuji každopádně Umax(to je značka supermarketová, určená těm co hledí pouze na cenu a ne na poměr cena/kvalita-výbava, prostě pro akční poděsy), Acer s výhradami, Asus je cenově nepatrně dražší jako Acer, ale kvalita většinou lepší, mezi HP a Dell jednoznačně Dell, kvůli servisu a spolehlivosti. HP má pro mne blbý pakl softu a celkově mi je tato značka nesympatická (tiskárny, scanery...)

Takže jestli nejde o peníze tak Dell nebo Lenovo(dříve IBM), popř.Toshibu, jestli hledáš poměr cena kvalita tak asi Asus, ale pozor u Asusu jsou u 17" notebooků častěji problémy s kvalitou.

A hlavně jestli chceš stabilní a spolehlivý stroj, tak jedině Intel procesor a nejlépe Intel čipovou sadu. Jsem prodejce mimo jiné i PC..., tak trochu možná vím o čem mluvím, teda snad.

Zkus si pročíst diskuze:

http://forum.pctuning.cz/

http://www.svethardware.cz/forum/

Ale čti s rozvahou, málokdo zkusil více typů a tak někdy kvůli své blbosti haní některý model a naopak někdo vychvaluje šmejd když je jeho majitel.

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho co tu proběhlo, tak ti nedoporučuji každopádně Umax(to je značka supermarketová, určená těm co hledí pouze na cenu a ne na poměr cena/kvalita-výbava, prostě pro akční poděsy), Acer s výhradami, Asus je cenově nepatrně dražší jako Acer, ale kvalita většinou lepší, mezi HP a Dell jednoznačně Dell, kvůli servisu a spolehlivosti. HP má pro mne blbý pakl softu a celkově mi je tato značka nesympatická (tiskárny, scanery...)

Takže jestli nejde o peníze tak Dell nebo Lenovo(dříve IBM), popř.Toshibu, jestli hledáš poměr cena kvalita tak asi Asus, ale pozor u Asusu jsou u 17" notebooků častěji problémy s kvalitou.

A hlavně jestli chceš stabilní a spolehlivý stroj, tak jedině Intel procesor a nejlépe Intel čipovou sadu. Jsem prodejce mimo jiné i PC..., tak trochu možná vím o čem mluvím, teda snad.

Zkus si pročíst diskuze:

http://forum.pctuning.cz/

http://www.svethardware.cz/forum/

Ale čti s rozvahou, málo kdo zkusil více typů a tak někdy kvůli své blbosti haní některý model a naopak někdo vychvaluje šmejd když je jeho majitel.

odkud jsi? Vedeš i noťasy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky pridam, jelikoz to prodavam :) Nedoporucil bych Acer kvuli zaruce, nedoporucil bych Umax kvuli kvalite, mam dobry zkusennosti s Asusem, ale osobne bych sel do Lenovo (IBM). Podle me super kvalita, drzi a cenove to neni tragedie. Jinak ale strasne zalezi, co hledas, mel bys dat alespon zakladni pozadavky, t.j. - jestli potrebujes vysokej vykon nebo budes tukat texty a sjizdet internet, jestli potrebujes velkej disk a hlavne, jestli chces malej stroj a nebo jestli ti nevadi, kdyz bude velikej jako blazen, ale zase na to dobre uvidis, zaroven bys mel vedet, kolik informaci potrebujes najednou videt (jestli chces hodne prostoru najednou na vic aplikaci atd.), z toho pak odvodis idealni rozliseni pro tebe. No a hlavne - mel bys vedet uplne cca kolik penez by to melo stat... Uf :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odkud jsi? Vedeš i noťasy?

Jsem ze Severní Moravy, v Praze koupíš dobře, neboj.

Jak psal MichalF, procesor CoreDuo, raději Core2Duo, 1GB paměť, disk 100GB,grafiku raději neintegrovanou od nVidie nebo ATI, jen pozor Go6100 a Xpress200 je integrovaná,čipová sada nejlépe Intel 945, DVD RW, WIFI,...

Asi nepotřebuješ noťas místo stolního PC, tak ne 17", ale 14-15,4", lepší výdrž baterií, mobilita, velikost.

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky pridam, jelikoz to prodavam :) Nedoporucil bych Acer kvuli zaruce, nedoporucil bych Umax kvuli kvalite, mam dobry zkusennosti s Asusem, ale osobne bych sel do Lenovo (IBM). Podle me super kvalita, drzi a cenove to neni tragedie. Jinak ale strasne zalezi, co hledas, mel bys dat alespon zakladni pozadavky, t.j. - jestli potrebujes vysokej vykon nebo budes tukat texty a sjizdet internet, jestli potrebujes velkej disk a hlavne, jestli chces malej stroj a nebo jestli ti nevadi, kdyz bude velikej jako blazen, ale zase na to dobre uvidis, zaroven bys mel vedet, kolik informaci potrebujes najednou videt (jestli chces hodne prostoru najednou na vic aplikaci atd.), z toho pak odvodis idealni rozliseni pro tebe. No a hlavne - mel bys vedet uplne cca kolik penez by to melo stat... Uf :)

mám raději větší písmena, sere mně luštit blechy :D Nejvíc to bude pro takový office práci. Internet, mail, word, Excel, databáze, respektive předpokládám on-line napojení na firemní server odkudkoliv, abych mohl datlovat do databáze a tahat z ní rozumy. Asi nějaký fotky, propagační věci,... Nic takového jako Catia a pod. Zas ale když už to bude, tak aby se na tom dal přehrát nějakej film. No a tu navi uvažuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapu,proc nekteri hani ACER..sam mam dva stroje a v pohode... -_--_-

Ano, není to špatná volba, ale ne pro firmy.

Pro spotřebitele platí občanský zákoník a pro podnikatele obchodní. Acer dává 12měsíců záruku a to je na noťas málo. Tak proto v tomto případě Acer asi ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...