Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

tie dezenty som videl dnes na fabii bledo modrej..tusim je to satin metaliza..neviem..a vyzerali celkom dobre...ale mas pravdu ze sa to hodi na male auta..

edit: nejsu skarede tie dotzky...ale nebojis sa ze ich bude mat zas kazdy? ako dotz hanzo?

Editováno: , autor: CorradoVR6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak nevim, nepremyslel jsem o tom, zda je bude mit nekdo ci ne. To by clovek asi musel kupovat OZ od 7000/ks a vyse, aby byla mensi pravdepodobnost, ze jich bude malo. Spise se bojim, ze se mi nebudou hodit na auto... Ani v tom pritroublym konfiguratoru se to neda vycist :(

Je pravda, ze Hanzo je celkem dost, neni to tak strasne ale, spise horsi je to, ze 1mu auto z 10 sedeji... Dezent F co jsem mel doted mel taky kazdy a dokonc jako zimaky, kdezto ja je mel v lete :D

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nad shurikenama jsem taky premyslel jako 16´´ na Rooma, jeste ze jsem je nekoupil, videl jsem je na hodne autech uza nic moc teda

Myslis to jako ze vypadaji blbe na aute, nebo ze se ti jiz okoukali? Ja je na aute jeste nikde nevidel a to jezdim mezi auty clekm dost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o cenu mi ani nejde, ale hledej kolo v maximálním použitelném rozměru 8x18, ET 35 a černo stříbrné. Je je jich sakra málo. Větší ET a širší disk už je moc (pak škrtají kola o lemy, vozím dost věcí na stavbu domu, mám to vyzkoušené), menší ET a užší disk je utopený. Když to vezmeš na okoukanost, sama OII je okoukaná :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...