Přejít na obsah

Zvyšování výkonu u TDI


Doporučené příspěvky

Super ste mi to vysvetlili,presne to co som chcel pocut:D

Rozhodol som sa,ze dam len ten chip a s tymi otvormi v podbehoch sa pohram tiez

Este mam 2 otazocky: prva je ,ci to na tych 125kw nebude vela len cisto chip?

Lepsie povedane,to optimum,aby vydrzala aj spojka,aj turbo,aby som to ubrzdil atd.

Beriem,keby sa podarilo tych 125kw a vsetko dobre nastelovat tak som max spokojny

Druha otazka je:podla for a recenzii som pocul ze tdi fun a diesel power su naj,same chvaly

No nepoznate aj neake ine firmy,ludi ktory este dobre cipuju?

nehovorim ze su daleko,tusim ze tdi fun je v zline a dieselpower niekde v tom okoli tiez ,ale

predsa keby boli blizsie niekde,napr, na SVk niekde v BA,KE,Poprade,Ziline...

Beriem,ze za kvalitou sa oplati investovat aj cestovat a ked nebude nic seriozne,tak skocim aj k vam na cechy:D

PS:este posledna vec

Ked budem mat chip,a nedajboze mi odide turbo,alebo vsttreky,RJ,nahradim ich novymi suciastkami

Nebude potom problem pri nastavovani,nebude sa musiet vymazat cip ?

Editováno: , autor: 20niceboy20
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak chlapi

Dal som cipnut auto

Teraz ma 166hp a 380nm,ide ako raketa:D

ale jedna vec ma sere

Pri zosliapnuti plynu na plny vykon mi preklzuje spojka

Napr. 2000-2200otacok, hodena 3,podlaha a spojka preklzne tak pri 3000-3300otacok

Hodim 4,podlaha a zase spojka preklzne,to iste aj pri 5

Je to spojkou alebo cipom? moc NM?

Pred chipom to nerobilo a spojka sla ako ma

Auto ma poctivych 255tisic km najazdene

Mam dat znizit chip?

Editováno: , autor: 20niceboy20
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přičemž jí takhle budeš dělat až za měsíc  :D

No jsem zvědav kdy padne za vlast, od tý doby co klouzala, tak už je to 2,5 měsíce a 10tkm, ono na dálkách s prázdným autem se moc neopotřebovává. Ale už moc nevěřím, že nárust ze 195 na 260Nm by udržela :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, uvidím, jsem s autem teď moc nejezdil a když jsem do něj "teď" sedl, tak to jde nějak hůře, ale teploty jsou trvale okolo -5°C... Případně pak zkusit seřídit lanovody. 

 

A ty jsi na to nepřišel, co ti to dělá? Nebo pomohlo jen rozebrat a dát opět dohromady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trojka nebo čtyrka? Ale říkal jsem si, jestli nenapíšeš ze srandy na naftu :D Já to nechávám většinou dunět na 4, 58-60 tacho a na výjezdu z obce většinou plný plyn na rychlost kterou chci jet a pak rovnou pět. Tak jsem si říkal jak jezdíš a kdy asi se tak vysype od těch vibrací...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi,idem menit spojku

Mam dat luk,valeo alebo staci neaka najlacnejsia starline a dat aj lamelu oblozit organikou koli cipu,ci staci aj klasika lamela zo sady?

Alebo inak sa opytam-mam len vymenit lamelu a pritalcak a na lozisko a zotrvak sa vysrat

pocitam ze auto budem mat tak maximalne rok:D

ked viete zohnat za velmi dobru cenu tak dajte info

sry za medzery:D

Editováno: , autor: 20niceboy20
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...