Přejít na obsah

Naše koníčky, zájmy...


Peterer

Doporučené příspěvky

No tak to je jen dobře... já taky, do hospody flintu nikdy neberu, pěkně domu, sprchu, převléct a hurá na pivo. Ve sdružení v kterým jsem jsme na to dost tvrdý, táta dělá hospodáře (chápej něco jako šéf, společně s předsedou) a prostě to hlídá, na společnejch lovech...kdo by s flintou popíjel tak jde hned dom. Těma průserema jsem myslel co se vidí v televizi...ale víš jak to je. Na každýho jen špínu a házet do jednoho pytle...ale to že jsme skoro denně v lese (samozřejmě že někteří) co to stojí pěněz...krmiva apod. a hlavně času už nikdo nevidí.

Jen tak pro zajímavost...můj krmelec :)

post-17846-1233220818_thumb.jpg

Editováno: , autor: Béda Čech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zapomněl jsi na pár detailů:

- zvěř co (náhodou) střelí to myslím vyvažuje dostatečně

- škody, které ta zvěř napáchá na porostech, ať už lesních nebo hospodářských plodinách, nikdo neřeší

- nikdo se neptá jestli jako majitel chci nebo nechci nechat operovat myslivecké sdružení ve svém lese či na poli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mam výhodu jelikož se na to koukám i z druhé strany...vlastníka lesa. A není to pravda, existuje něco jako honební společenstvo - spolek vlastníků lesa kteří souhlasí aby se jejich pozemcích vykonávalo právo myslivosti. Škody zvěří a na zvěři řeší zákon o myslivosti č. 449 ze den 27.11.2001

Nechci tu vypadat že si stěžuji...to vůbec ne, ano zvěř ti po ulovení patří... Příděl na člena je 5kg/rok zbytek si platíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mam výhodu jelikož se na to koukám i z druhé strany...vlastníka lesa. A není to pravda, existuje něco jako honební společenstvo - spolek vlastníků lesa kteří souhlasí aby se jejich pozemcích vykonávalo právo myslivosti. Škody zvěří a na zvěři řeší zákon o myslivosti č. 449 ze den 27.11.2001

Nechci tu vypadat že si stěžuji...to vůbec ne, ano zvěř ti po ulovení patří... Příděl na člena je 5kg/rok zbytek si platíš

Tech 5Kg/rok je to co snese papir, ale realita co ja znam je naprosto uplne jina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě ;) jsem pro každou špatnost :palec2:

ještě jedna fotos...takovýhle jsem nasbíral 3 káry jablek (na jedný je tak 6-7metráků) ;) někdy po vánocích. Nepočítám ty na podzim. Aby jste si nemysleli že jenom střílíme ;) (apoň někteří) :)

post-17846-1233234238_thumb.jpg

Editováno: , autor: Béda Čech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...