Přejít na obsah

Naše koníčky, zájmy...


Peterer

Doporučené příspěvky

Presne, pravdepodobne pristi rok koupim EASYSTARA od Multiplexu. Co jsem tak studoval na jinych forech, tak je asi nejlepsi na zacatek. Jeste neni spatny WILD HAWK. Uz jsem mel VELKY dvourotorovy vrtulnik 2.4GHz, ale moc me nebavil, tak jsem ho prodal. Jsem zvedavy zda me letadlo chytne a bude bavit, jako me porad bavi RC auto.

Dobre forum o letadlech a vrtulnikach: RCMANIA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no unas ty ceny jsou strasny kdyz to porovnam s amerem.kamos kupoval HPI baju a rozhodne usetril i pri cleni.ale ja na celkovej model nemam vitaminy kupovat.budu zajizdet a bude na klice vada materialu a co ted stim...a uz jsem na cene kdyz ten dil koupim tak jako unas... kluci od nas koupili reva 3.3 ve vidni a z ameriky tahaji sem ND-pro svoje potreby.vesmes to je fofr a cena je uplne nekde jinde nez unas.hodne jsem zvazoval ofnu coz je unas hobao ze si necham poslat,ale potom jsem se na to nejak vykaslal.jinak ta dx5ka musela byt unas pekne mastna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

To už si to stačil rozbít jo ? :smich:

Já nebyl o moc lepší.. sem to narval poprví čumákem do země..

To co se ti ulomí tak v pohodě slepíš.. a to co se ti ohne, tak do teplý vody a vyvařit a ono se to narovná..

edit: nechceš hodit foto ? lol

Editováno: , autor: AdamCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no foto by nebylo od věci ;) , pilote. Jinak prej je nějakej výukovej program na to jak lítat, něco jako trenažér. Kolega z práce ho má. V pondělí před vánocema přitáhnul do kanclu vrtulník a lítalo se. No a na letadla prej je nutný nejdřív potrénovat na trenažéru, jinak prej to téměř jistě rozštípeš :) A asi má pravdu. Vylezlo z něj, že má nějakého známého, kterej má nějaké čtyřmotorové letadlo, trošku větší a jen jeden motor 150tis. Takže jen motory 600tis. No ten zbytek už pak moc nestojí lol Pak to někde švihne do pole a je vyděláno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme u těch pádů, fotečky tátova Éra, stavěl ho asi rok, celobalzový, stálo cca 10tis. Teď nevím jestli tohle bylo první létání, ale další den jsme odjížděli na dovču, takže následný rozbor a příčina havárie byly odhaleny. Spadlo asi ze 20 metrů střemhlav, vybralo si pás brambor široký asi 10 metrů, který byl v poli pšenice( nebo co to bylo) velkým jako kráva, prostě široko daleko jen samý pole, v okolí jen prašná cesta, auto, táta+letadlo a já+foťák. Výsledkem bylo uložení střídavého motoru na kaši a prakticky rozbitá půlka letadla. Sice ho opravil, pak s ním i létal, ALE. To ale jsem bohužel byl já, sice nechtěně, ale skládání nábytku do nové dílny mi na něj spadla jedna krabička, do které jsem se lehce opřel zády.

Jo a příčina pádu byl špatně naletovaný drát na baterce, takže nahoře přestala jít šťáva a pak už jen volným pádem do erteplí, mám i video

první slova po pádu: "A je po něm"

Teď nám Ježíšek nadělil tohle http://www.silverlit.cz/produkty.php?navi=...24&hlc=true a lol

post-1015-1230415142_thumb.jpg

post-1015-1230415150_thumb.jpg

post-1015-1230415159_thumb.jpg

Editováno: , autor: Paul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...