Přejít na obsah

Naše koníčky, zájmy...


Peterer

Doporučené příspěvky

švýcarská značka, zaměření na střední třídu, spíše se hodí pro denní nošení jako do práce či za zábavou, rozhodně nepoužívat ke sportovním účelům, nejsou až tolik odolné,,,, zařadil bych je do kategorie lepší Casio, levnější Festina

Jj, do "pole" mám Luminoxy, navíc je nosím ještě kryté.

Ty Len.noxy jsem dostal od ministra (za noční seskok do jezera :smich:), tak mě jen zajímalo, kolik tak můžou stát.

vhodné pro vojáky z povolání lol:smich:lol

Povídej, to si poslechnu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem znalec,pouze velký nadšenec ,bohužel poměrně dlouho.

Certina velmi kvalitní hodinky,lepší Festiny,ale u mě nepatří do úzké špičky......nutno podotknout,já jsem na robustní chronografy...

Jirko, které dvě značky řadíš na špičku?

prý poměrně dlouho? :smich: prosím tě, jen to řekni nahlas, Cyril s metodějem jsou tvoji žáci, no a je to venku :p:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zdarec, po přečtení musím uznat, že máte zajímavé hobby. Netušil jsem až do teď, že trpím arachnofobií :smich: Taky přidám pár mých koničků. V minulosti modelařina a to zejména papírové modely a stavby, silniční cyklistika a potom cykloturistika, dále plavání. Současnost turistika (pěší nebo kolo) v zimě běžky. Rád objiždím staré hrady, spíše zříceniny nebo naprosto zaniklé hrady. Rád fotím, čtu knížky převážně dobrodružné. Z filmů se mě líbí akční - nejvíce série Jamese Bonda. Teď čekáme přírustek do rodiny, takže to bude velký koníček :palec2: dále na pc rád hraju simulátory aut série NFS apod. a poslední dobou spíše serie typu 18 WOS, German truck apod. Zajímají mě už od ranného mladí tahače - dokonce jsem chtěl pracovat jako dálkový řidič, ale osud mě zavál úplně někam jinam. Proto si tudle libůstku kompenzuju v pc hrách. bohužel stejně jako většina bojuju s časem, den je rostě krátký. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...