Přejít na obsah

Kryty klik Milotec


ZAMEK

Doporučené příspěvky

Na neměckých stránkách prodávají chrom. kliky, které jsou až ke dveřím. Dělá to dojem, že jsou to celé kliky. viz. obr.

Cena 42 euro.

Covece, nejakej odkaz by jsi nemel. Jak rikas, rozdil v cene neni nejak velky, jde o to, zda tyto kliky z D stranek nejsou treba jen plastove, coz bych se priklanel ja...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Chci su zeptat co myslíte jsou lepší ty děrované z plastu nebo ty plné z nerezu?

Líbí se mi ty děrované ale radeji bych ty nerez.Co vy na to? :huh:

A jaky mate názor vůbec na ty kliky? Hodí se? Mam cihlovou metal.

Mam taky cihlovou metlu. Spousta lidi ma nazor, ze je to poutove, at uz ano ci ne, o hodne poutovejsi pro me jsou derovane. Volil bych plne, uz jen z duvodu materialu. Tady je foto jak to vypada na te barve... Jine nemam nyni k dispozici ;)

http://forum.skodahome.cz/index.php?act=At...=post&id=165311

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte s prominutím divné názory. Když už tam máte plné kliky, tak jsou pro vás pouťovější ty děrovaný? Já si myslím, že je to stejná pouťovina :t, jak plný tak děrovaný. Já osobně tam mám děrovaný a jak od kolotočů si nepřipadám.

Někdy mi tady na foru připadá, že někdo vyslový názor a hned několik pochlebovačů jenom papouškuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj názor je ten ať si tam dá každej co se jemu líbí,protože pokud by jsme se mněli řídit názorem jednoho človeka tak bychom měli asi ty auta všechny stejný. :o

A o to nám asi nejde.

Co je a co není pouťové bych nechal na těch od kolotoče :smich:

Mně šlo o to jestli se třeba ty plastové neošahají nebo tak něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj názor je ten ať si tam dá každej co se jemu líbí,protože pokud by jsme se mněli řídit názorem jednoho človeka tak bychom měli asi ty auta všechny stejný. :o

A o to nám asi nejde.

Co je a co není pouťové bych nechal na těch od kolotoče :smich:

Mně šlo o to jestli se třeba ty plastové neošahají nebo tak něco.

plastové vydrží, i naše drahé polovičky to mají problém orvat prstýnkama :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte s prominutím divné názory. Když už tam máte plné kliky, tak jsou pro vás pouťovější ty děrovaný? Já si myslím, že je to stejná pouťovina :t, jak plný tak děrovaný. Já osobně tam mám děrovaný a jak od kolotočů si nepřipadám.

Někdy mi tady na foru připadá, že někdo vyslový názor a hned několik pochlebovačů jenom papouškuje.

Psal jsem, ze nekteri tomu rikaji poutove kryty klik, jelikoz ja sam je tam mam a taky, stejne jako ty si nepripadam od kolotocu, tak je poutove nenazyvam. Bylo to jako obrazne, jak jinak vysvetlit, ze se mi vice na autech libeji plne a jsem priznivcem nerezu, ne radoby "plasto-chromu"

S tim nazorem, neni to jen tady na foru, ej to i v zivote, venku :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můj názor je ten, že se to spoustě lidem líbí a chtěli by to, ale přesto to na auto nedají-protože několik snaživců se stále snaží vnutit svůj názor, že je to pouťovka a není to in, ale všechno může být in, pokud to uděláš čistě, pečlivě a dokonale to sladíš.... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...