Jump to content

dědek

Uživatel
 • Content Count

  332
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About dědek

 • Rank
  Profesional

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

1,212 profile views
 1. Pokud máš climatronic tak zkus v nastavení vypnout : ■  - nastavení pro Climatronic ■ Profil klimatizace: - nastavení provozního režimu Climatronicu ■ Mírný - nižší provozní výkon, tichý provoz ■ Střední - základní provozní výkon ■ Intenzivní - zvýšený provozní výkon ■ Automatická recirkulace - zapnutí/vypnutí automatické recirkulace vzduchu ■ Automatické přídavné topení - zapnutí/vypnutí rychlého zahřátí interiéru vozidla
 2. Pokud to jde z ventilace tak to může být elektrický topný článek.
 3. Mám opraveno,výměna uložení převodovky vlevo,v rámci záruky s výměnou oleje v motoru za dvě hodinky hotovo a je pokoj.
 4. dědek

  Koupe ojete OIII

  Před GDPR to bylo skoro stejné,v dobách tištěných servisních knížek tam byly většinou také jen záznamy o sevisu a vyměněný a nalakovaný blatník u neautorizovaného lakýrníka stejně v servisce nebude zapsán,ani v elektronické. Pokud vám dá původní majitel souhlas,servis nemá důvod nesdělit historii. Pokud si opíšu u sousedovy O3 Vin a zavolám do ŠA nemohu čekat že mi ochotně zdělí co a kde Pepovi měnily v servisu a jestli náhodou neboural
 5. Taky tě zdravím Jojo řešili jsme sice ztrátu kodu na vypnutí alarmu ale to je jedno,duležitý je to že jsi člověk který umí a je ochoten pomoct
 6. Mám návod jen na tento typ dokument_14.pdf
 7. dědek

  Jakou autobaterii?

  Nevite někdo rok výroby baterie Akuma? Je na ní vyraženo 2213325 a ještě 22321
 8. Mám tam klasickou simku a jednou za pul roku na ní pošlu kredit.Pokud se nic neděje tak to nic neprovolá.Občas udělám test, zavolám na modul,nebo pošlu SMS a on odpoví SMS ve které je stav vozu(stav alarmu zapnut-vypnut ,stav tří relé,GPS souřadnice o poloze a případně rychlost,pokud by bylo v pohybu.
 9. Jsem s ním spokojen Co víc dodat,funguje spolehlivě,celkem jednoduše se ovládá. S jiným nemám zkušenosti tak nemůžu porovnávat.
 10. Mrkni na tohle. http://www.hrubaskala.cz/
 11. No nevím jestli se dohledá.Mnělo to žlutočernou RZ ale né českou,myslím že takové měli dříve Holanďani. Nemají žluté Rumuni? Ten chlapek co stál u auta vypadal jak Uk nebo rumun. Už mužou byt někde fuč. Každopádně je to ten Nissan serena.
 12. Jasně vypadá to že je to ono.Díky.
 13. Tak mám fotky toho auta (záznam z bezpečnostní kamery foceno mobilem z monitoru)ale ani na té kameře není celkem nic vidět.Nízké rozlišení. Poznáte někdo ten typ auta?
 14. Díky není to ani jedno, mělo to rezervu v motorovém prostoru nad motorem. Teda pokud to tam mělo motor.
×
×
 • Create New...