Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

kol9kol9kol9

zadni naraznik neni zlej, ale jako komplet to musel navrhovat nějakej šílenec

zadek pekny, prahy hnus a predek jak radlice ten kdyby nebyl tak predsunutej tak to vypada moc pekne

zadek super...predek kdyby se malinko upravil tak bude taky gut a uz jen nejaky decent prahy a bude to pekny ;)

mne se to docela libi,nicmene neco bych tam taky predelal

Moc drsne, kdyz se podivam na cenu vs. cilovku produktu tak pochybuju, ze se to bude prodavat.

Tak mozna za dva - tri roky az se bude dat O II sehnat kolem 200 000 Kc.

H.

Mne sa to nepáči, lebo to auto príliš zužuje a opticky zvyšuje. Ale ja tak či onak nie som priaznivec niečoho takéhoto. A myslím, že Hany to vystihol výborne.

Mně se to nějak nezdá, je to takové divné.Zadek možná,ale ten předek je otřesný.

jednim slovem HROZNY alspon tedy pro me ... :kuk:

nic moc... ale snaha sa ceni !

OSOBNĚ BYCH DAL PŘEDNOST RS NÁRAZNÍKŮM,TY TOTIŽ PODTRHUJÍ KRÁSNÝ LINIE PŮVODNĚ MYŠLENÝHO DESIGNU...A TYHLE SPOJLERY TO TROCHU PRASÍ....MYSLÍM,ŽE V SOUČASNÉ DOBĚ TUNINGOVÝ TRENDY JDOU TROCHU JINÝM SMĚREM, NEŽ RADLICI DOPŘEDU...A PRAHY AŽ NA ZEM.....MYSLÍM,ŽE SE SHODNEM,ŽE AUTO BY MĚLO BÝT TROCHU PRAKTICKÝ...A OBÁVÁM SE ŽE S TÍMHLE SE ....BĚŽNÝ RETARDÉR BUDE PROJÍŽDĚT JEN VELMI ŠPATNĚ.....ZADNÍ NÁRAZNÍK NENÍ ŠPATNÝ...ALE NEJSOU TAM TY PARÁDNÍ ODRAZKY:)

osobně bych vypnul CapsLock

:ble:ble

sorry,NĚKDO PÍŠE S CAPSLOCKEM, a někdo bez capslocku:) B)

ten kdo píše s CapsLockem neví nic o netiketě

Zadní nárazník supr, prahy nějak nesedí.

přední nárazník by taky nebyl špatnej kdyby byl celej v barvě a taky kdyby lakýrník trefil barvu a taky zkresluje to že tam není spz, ale hlavně ta barva to kazí. Kdyby lakýra nebyl děbil tak by to možná vypadalo dobře.Jinak je to rozhodně lepší než jak jí zbastlil milotec.

Jinak nechápu co myslí Hany tobě se to zdá moc drahý?

Upraveno od zabiak

Zabijak:

Na cenu moc nekoukam, ale myslim tim, ze Octavia jako takova cenou pres 500 000 je urcena pro podnikatele nebo lidi s trosku vetsim prijmem (cilovka produktu).

A tito nejsou ti, kteri na to auto daji neco takoveho jako je ten body kit.

Az to auto bude stat 200 000, tak si ho koupi jina skupina zakazniku, kteri uz tam neco takoveho daji.

Viz. veci co s O I delaji kluci v sekci O I.

H.

Zabijak:

Na cenu moc nekoukam, ale myslim tim, ze Octavia jako takova cenou pres 500 000 je urcena pro podnikatele nebo lidi s trosku vetsim prijmem (cilovka produktu).

A tito nejsou ti, kteri na to auto daji neco takoveho jako je ten body kit.

Az to auto bude stat 200 000, tak si ho koupi jina skupina zakazniku, kteri uz tam neco takoveho daji.

Viz. veci co s O I delaji kluci v sekci O I.

H.

Já si myslím, že to, že není zatím vydět moc tuningových Octavií 2 je dáno spíše tím, že většina jich je ještě v záruce. Jinak O2 se dá sehnat, už i za 350 000.

tj, ale malokdo by si nechal dobrovolně zprznit auto za 350 kůlů

Ten CAPS LOCK sa skutočne nedá čítať. A sú isté pravidlá, ktoré treba dodržiavať. Takže ak sa to nezlepší, budem nútený pristúpiť k varovaniu.

Diamant: bu-bu-bu :smich::smich::smich:

H.

já sem taky za. Varovat, varovat !!!

Já kdybych měl tu možnost jako Diamant, to byste teprve viděli. :wacko:

přesně, ja bych rozdal varovaní každýmu druhýmu :smich:

já sem taky za. Varovat, varovat !!!

Já kdybych měl tu možnost jako Diamant, to byste teprve viděli. :wacko:

No, myslim, ze Jirik by tady udelal fakt poradek :smich::smich::smich:

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.