Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

No a co studuješ? Určitě to má něco společného se srazem protože se tady na to ptám :-)))

Se srazem ani ne, spis s autama - strojni. :)

To octaviaman: Ja jsem na ty pouti byl v sobotu...to Ty asi v nedeli. ;)

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem pro ten sraz fšema 10ti. Ale ty datumy se tady mění jak počasí. Domluvit se tady na něčem je pěkná fuška. Jináč objednávku na moje nový světýlka jsem zrušil, pořád je ještě neměli na skladě. místo toho budu mít paintballovou sadu, takže se na příští grilovačce těšte :kol-51:lol

Na neozbrojeny se snad neztrili!!! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem pro ten sraz fšema 10ti. Ale ty datumy se tady mění jak počasí. Domluvit se tady na něčem je pěkná fuška. Jináč objednávku na moje nový světýlka jsem zrušil, pořád je ještě neměli na skladě. místo toho budu mít paintballovou sadu, takže se na příští grilovačce těšte :kol-51:lol

pořád se mluvilo o 27. místo nikdo neurčil,účast nikdo nepotvril jen já a doli,pak se z čista jasna objeví marcel a hodí jiný datum a zase zmizí,no tak se pak dohaduj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co studuješ? Určitě to má něco společného se srazem protože se tady na to ptám :-)))

Se srazem ani ne, spis s autama - strojni. :)

To octaviaman: Ja jsem na ty pouti byl v sobotu...to Ty asi v nedeli. ;)

jj,byl jsem i v sobotu se synkem,jsem tam místní(i když pobývám v týdnu v č.b.)

Hmm, tak to nevim kde se stala chyba!! :D Mistni? Znas Janyho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem pro ten sraz fšema 10ti. Ale ty datumy se tady mění jak počasí. Domluvit se tady na něčem je pěkná fuška. Jináč objednávku na moje nový světýlka jsem zrušil, pořád je ještě neměli na skladě. místo toho budu mít paintballovou sadu, takže se na příští grilovačce těšte :kol-51:lol

pořád se mluvilo o 27. místo nikdo neurčil,účast nikdo nepotvril jen já a doli,pak se z čista jasna objeví marcel a hodí jiný datum a zase zmizí,no tak se pak dohaduj :D

Presne tak...TAK teda 27. rijna, Kde?

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem pro ten sraz fšema 10ti. Ale ty datumy se tady mění jak počasí. Domluvit se tady na něčem je pěkná fuška. Jináč objednávku na moje nový světýlka jsem zrušil, pořád je ještě neměli na skladě. místo toho budu mít paintballovou sadu, takže se na příští grilovačce těšte :kol-51:lol

pořád se mluvilo o 27. místo nikdo neurčil,účast nikdo nepotvril jen já a doli,pak se z čista jasna objeví marcel a hodí jiný datum a zase zmizí,no tak se pak dohaduj :D

Jj, jak tu nejsou mouchy z Letky :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, jak tu nejsou mouchy z Letky :p

Radeji tahnou na vychod... lol

Nene, jestli teda myslíš Olmik. Už jsem to tu někde na fóru psal, je u nás v So posvícenská zábava, takže neděle bude myslím mrtvá, navíc se tenhle víkend s Janinkou uvidíme jen jeden den, takže budem asi doma, víš?

Chnapu...v pohode! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, jak tu nejsou mouchy z Letky :p

Radeji tahnou na vychod... lol

Nene, jestli teda myslíš Olmik. Už jsem to tu někde na fóru psal, je u nás v So posvícenská zábava, takže neděle bude myslím mrtvá, navíc se tenhle víkend s Janinkou uvidíme jen jeden den, takže budem asi doma, víš?

Chnapu...v pohode! :)

Jen jsem chtěl, abys byl v obraze.

Budeš někdy přes týden v ČB nebo poblíž? Víkendový srázek někdy spácháme, ale nevím kdy to klapne, tak že bysme dali kafe a kus řeči se štrúdlem -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budeš někdy přes týden v ČB nebo poblíž? Víkendový srázek někdy spácháme, ale nevím kdy to klapne, tak že bysme dali kafe a kus řeči se štrúdlem -_-

Jo, budu asi ve ctvrtek kolem ctvrty a v patek... :) Nebo muzem zajit do kina... :D

No to by možná šlo, možná budem mít v čb zas pár věcí na zařízení, takže bysme mohli. Co Lúca, může taky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to by možná šlo, možná budem mít v čb zas pár věcí na zařízení, takže bysme mohli. Co Lúca, může taky?

Army povinnosti? Nebo soukromy? Jo, jasny ze muze!! :p Tak bysme mohli dat sraz ve ctvrtek kolem paty-sesty, hmm?

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to by možná šlo, možná budem mít v čb zas pár věcí na zařízení, takže bysme mohli. Co Lúca, může taky?

Army povinnosti? Nebo soukromy? Jo, jasny ze muze!! :p Tak bysme mohli dat sraz ve ctvrtek kolem paty-sesty, hmm?

Psst, zase něco práskneš :p Soukromě samozřejmě. Ještě nic neslibuju, ale mohlo by to klapnout -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to by možná šlo, možná budem mít v čb zas pár věcí na zařízení, takže bysme mohli. Co Lúca, může taky?

Army povinnosti? Nebo soukromy? Jo, jasny ze muze!! :p Tak bysme mohli dat sraz ve ctvrtek kolem paty-sesty, hmm?

Psst, zase něco práskneš :p Soukromě samozřejmě. Ještě nic neslibuju, ale mohlo by to klapnout -_-

Jak zase?? :help: No, to bych Ti radil... :p A ne ze prijedes hraskem!! ;)

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to by možná šlo, možná budem mít v čb zas pár věcí na zařízení, takže bysme mohli. Co Lúca, může taky?

Army povinnosti? Nebo soukromy? Jo, jasny ze muze!! :p Tak bysme mohli dat sraz ve ctvrtek kolem paty-sesty, hmm?

Psst, zase něco práskneš :p Soukromě samozřejmě. Ještě nic neslibuju, ale mohlo by to klapnout -_-

Jak zase?? :help: No, to bych Ti radil... :p A ne ze prijedes hraskem!! ;)

To ještě nevím čím pojedeme, musíme to občas střídat, mám od února přes 12 tis. km, hrášek tak 1200...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ještě nevím čím pojedeme, musíme to občas střídat, mám od února přes 12 tis. km, hrášek tak 1200...

To Ti urcite tolik najeli v servise!! :smich:

Ale prd, jen po všech akcích jezdíme Okinkou a to víš, to není jen benzín, ale i motorový olej, převodový olej, olej v posilovači, chladící kapalina, brzdová kapalina, kapalina do ostřikovačů, pneumatiky, brzdové destičky, gumičky na stěračích :smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ještě nevím čím pojedeme, musíme to občas střídat, mám od února přes 12 tis. km, hrášek tak 1200...

To Ti urcite tolik najeli v servise!! :smich:

Ale prd, jen po všech akcích jezdíme Okinkou a to víš, to není jen benzín, ale i motorový olej, převodový olej, olej v posilovači, chladící kapalina, brzdová kapalina, kapalina do ostřikovačů, pneumatiky, brzdové destičky, gumičky na stěračích :smich: :smich: :smich:

:D Jeste si zapomnel zminit opotrebeni sedacky... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ještě nevím čím pojedeme, musíme to občas střídat, mám od února přes 12 tis. km, hrášek tak 1200...

To Ti urcite tolik najeli v servise!! :smich:

Ale prd, jen po všech akcích jezdíme Okinkou a to víš, to není jen benzín, ale i motorový olej, převodový olej, olej v posilovači, chladící kapalina, brzdová kapalina, kapalina do ostřikovačů, pneumatiky, brzdové destičky, gumičky na stěračích :smich: :smich: :smich:

:D Jeste si zapomnel zminit opotrebeni sedacky... :p

A těsnící gumy dveří, a volant, a řadící páka, a pedály, a páčky a tlačítka a ovladače :p

(To mělo být jako tvárnice, hurdisky, traverzy, ...víš z čeho to je?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...