Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Tak koukám že Letka to tu začíná zabírat taky ....zachvilku pohltíme celé forum a nebude to OC ale LC ...(letka club :-) )

Tak na to zapomen...Tohle se nikdy nestane! To spis tady driv letku smazou!!! lol

jsme jako virus ....založíme si jí znova.

Nemůžou nám jí snad smazat ...to by bylo proti dobrým mravům :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám že Letka to tu začíná zabírat taky ....zachvilku pohltíme celé forum a nebude to OC ale LC ...(letka club :-) )

Tak na to zapomen...Tohle se nikdy nestane! To spis tady driv letku smazou!!! lol

jsme jako virus ....založíme si jí znova.

Nemůžou nám jí snad smazat ...to by bylo proti dobrým mravům :p

Znas to, vsechno jde, kdyz se chce!!! :D Tak nemeli by...ale co jsem cetl, tak mozny to je!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám že Letka to tu začíná zabírat taky ....zachvilku pohltíme celé forum a nebude to OC ale LC ...(letka club :-) )

Tak na to zapomen...Tohle se nikdy nestane! To spis tady driv letku smazou!!! lol

jsme jako virus ....založíme si jí znova.

Nemůžou nám jí snad smazat ...to by bylo proti dobrým mravům :p

Sakra, chtělo by to tady provést nějakou deratizaci, teda lépe řečeno deraletyzaci lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ss, hu, tu som :rolleyes: Mám strašnej fofr, vždycky to tady jenom prolítnu a mizim. Jináč se si na fabču objednal angel eyes v černý barvě. Tak jsem zvědavej jak to bude vypadat :unsure:

Cau oggy, tak aspon, ze sem zabrousis pac nikdo jiny uz sem asi nechodi! To jsou ty svetla co je tady na ne obcas reklama na foru? ;)

jj, to jsou oni. Dáreček od mnželky k narozeninám kol5

tééééda,takovej zlobivej kluk a má tak hodnou paní že mu kupuje nový světla na auto jo?tak nevím,bud má ráda tebe nebo to auto,nebo neví nic o tvých picích akcích :smich:

každopádně budou tvé fabuli určitě mooooooc slušet,ale nechtěl jsi náhodou octu?ten sen se již rozplynul?

jinak zdravím všechny kecaly zde na stránkách jihočechů a omlouvám se za dlouhé zpoždění,jsem omezen v užívání inter. kvůli synkovi a hlavně měl jsem otce v nemocnici tak nebyla ani nálada!

nazdárek!!!!!!!!!!

ten sraz prosím někdy v říjnu!na listopad už něco mám!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tééééda,takovej zlobivej kluk a má tak hodnou paní že mu kupuje nový světla na auto jo?tak nevím,bud má ráda tebe nebo to auto,nebo neví nic o tvých picích akcích :smich:

každopádně budou tvé fabuli určitě mooooooc slušet,ale nechtěl jsi náhodou octu?ten sen se již rozplynul?

pssssssssssssssst, já chodim jenom tak na dvě pifka lol

Jináč oktávu jsem chtěl, ale teď proběhla menší renovace chalupy a nejsou love :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cest oggy, kam si letel draku? :p Dneska se skvele jezdilo po meste!! (v CB)... :feve: Milion bouracek... fuck

Zdar. Frčel sem do OBI pro pár věcí, zejtra ještě něco dodělávám na chalupě. O jízdě mi nemluv. Z Vltavy do OBI mi to trvalo půl hoďky :wacko:

Jo, vcera to bylo hrozny... :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám že Letka to tu začíná zabírat taky ....zachvilku pohltíme celé forum a nebude to OC ale LC ...(letka club :-) )

Tak na to zapomen...Tohle se nikdy nestane! To spis tady driv letku smazou!!! lol

Letku nesmažeš, Letka je věčná :p

No to mi poser nohy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám že Letka to tu začíná zabírat taky ....zachvilku pohltíme celé forum a nebude to OC ale LC ...(letka club :-) )

Tak na to zapomen...Tohle se nikdy nestane! To spis tady driv letku smazou!!! lol

Letku nesmažeš, Letka je věčná :p

No to mi poser nohy :)

No neříkej dvakrát, já sice tuhle úchylku nemusím, ale někdo by se toho mohl chytnout :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám že Letka to tu začíná zabírat taky ....zachvilku pohltíme celé forum a nebude to OC ale LC ...(letka club :-) )

Tak na to zapomen...Tohle se nikdy nestane! To spis tady driv letku smazou!!! lol

Letku nesmažeš, Letka je věčná :p

by mě zajímalo co to bylo za patlala kterej dělal tohle vaše logo :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...