Přejít na obsah

Jak se chová US armáda


TomasB

Doporučené příspěvky

NO tak naražet do nich zase nemusí... ale tak to nebylo jediný video co tam bylo, teda já je neviděl, protože to někdo stáhnul pryč ze sítě

aha, takže už funguje jen to jedno video s Houmím, který se dá okecat bezpečností vojáků, ale ty další videa už okecat nejdou, a proto jsou asi z internetu odstraněný. To jsou kurvy. Nějaké video se nehodí? Tak nařídíme odstranit nebo odstraníme...

Těžko totiž okecat ubohost chování vojáků, kteří mají hroznou prdel z toho, že lákaj malý děcka na láhev vody, nechají je bežet kus cesty za svým Houmím, smějí se tomu jak debilové a když už děcka únavou odpadávají, tak jim nakonec tu láhev vody milostivě hodí na zem, kde se na to vrhne 20 prcků. Pro vojáky petka vody, kterých maj dost, pro ty irácký děcka relativně cenná věc. Je to ubohé je takhle ponižovat a dělat si z nich "zvířátka" pro zábavu. To třetí video "jak US vojáci trestají" jsem už taky nestihnul shlédnout, protože už bylo odstraněno. Proč asi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti američanom, kamarád tam byl a říkal amerika není špatná, ale špatní jsou ty co ji vedou... Jsou docela hovada když kvůli ropě vyvolají válku, aby jí měli o nějakej ten cent levnější. Měli by zůstat tam kde sou a nesrat se mezi evropu a už vůbec jí něco nařizovat a hlavně být rádi, že jim někdo tu ropu prodá. Ale oni si jednou naběhnou a to šeredně. Ale jinak já osobně proti nim nic nemám, ale.......

Hele, z tepla domova se to vážně lehko mluví. Dokud tam (anebo kdekoliv jinde-Kosovo, Afghánistán,...) nejseš a nezažiješ to, doma z gauče se Ti to vždycky bude zdát divné až újeté. Jasně, že tam vždycky bude pár magorů, kteří to přehání, ale většina těch věcí je nezbytností vzešlou ze zkušeností.

A k ropě, dokážeš si vůbec představit svůj život bez ropy? Nejen bez benzínu do auta, ale i bez všech plastů, léků, atd.?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ostatní video jsem neviděl, pouze tohle. A sdílím názor někoho nade mnou, že to je zcela evidentně taktika. Prostě nezůstat ani na chvilku stát na jednom místě. A troubili nonstop celou cestu. Když to někdo nepochopil, tak dostal šťouchanec. Žadnou prasárnu za tím tedy nevidím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ostatní video jsem neviděl, pouze tohle. A sdílím názor někoho nade mnou, že to je zcela evidentně taktika. Prostě nezůstat ani na chvilku stát na jednom místě. A troubili nonstop celou cestu. Když to někdo nepochopil, tak dostal šťouchanec. Žadnou prasárnu za tím tedy nevidím...

Ani ja ne. Kdyz uz bych tam byl, tak bych stouchal jak vzteklej, lepsi rozbit hummeeeho nez dostat raketou ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každá mince má dvě strany, ale čím dál víc tamního obyvatelstva je na ně nasraných. A co se týče jejich mentality, v USA je voják = hrdina, někdo nedotknutelný, natož pak někde ve válečné zóně. A pak, kdo se dovolí postavit amíkům??? Krom těch opásaných semtexem? Nadruhou stranu beru, že mají v USA spoustu vědců, lékařů, učitelů, ale víc než půlka z nich je čechů, a jiných narodů :p páč amíci toho ve školách moc nenaučí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale víc než půlka z nich je čechů, a jiných narodů :p páč amíci toho ve školách moc nenaučí.

Bych to trošičku poopravil "ale plno jich je jiné národnosti včetně čechů", protože pokud si to přečtě jiná národnost tak si bude myslet, že jsme úplní magoři ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ostatní video jsem neviděl, pouze tohle. A sdílím názor někoho nade mnou, že to je zcela evidentně taktika. Prostě nezůstat ani na chvilku stát na jednom místě. A troubili nonstop celou cestu. Když to někdo nepochopil, tak dostal šťouchanec. Žadnou prasárnu za tím tedy nevidím...

Ani ja ne. Kdyz uz bych tam byl, tak bych stouchal jak vzteklej, lepsi rozbit hummeeeho nez dostat raketou ;-)

rozbít ho? :smich: To si asi děláš prdel ne? Leda tak druhým H. nebo tankem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, z tepla domova se to vážně lehko mluví. Dokud tam (anebo kdekoliv jinde-Kosovo, Afghánistán,...) nejseš a nezažiješ to, doma z gauče se Ti to vždycky bude zdát divné až újeté. Jasně, že tam vždycky bude pár magorů, kteří to přehání, ale většina těch věcí je nezbytností vzešlou ze zkušeností.

A k ropě, dokážeš si vůbec představit svůj život bez ropy? Nejen bez benzínu do auta, ale i bez všech plastů, léků, atd.?!

Takže to že Irák má ropu a všichni jí potřebují ti přijde jako dostatečný důvod zautočit na cizí suveréní stát? To ještě, že nemáme ropu. A sere mě že ostatní zavírají oči nad porušováním lidských práv a mezinárodních práv ze strany ameriky. Jinak jsem přesvědčen, že další na řadu půjde Irán. A kdo dál? A kdy se zastaví? Až ovládnou svět:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti američanom, kamarád tam byl a říkal amerika není špatná, ale špatní jsou ty co ji vedou... Jsou docela hovada když kvůli ropě vyvolají válku, aby jí měli o nějakej ten cent levnější. Měli by zůstat tam kde sou a nesrat se mezi evropu a už vůbec jí něco nařizovat a hlavně být rádi, že jim někdo tu ropu prodá. Ale oni si jednou naběhnou a to šeredně. Ale jinak já osobně proti nim nic nemám, ale.......

Hele, z tepla domova se to vážně lehko mluví. Dokud tam (anebo kdekoliv jinde-Kosovo, Afghánistán,...) nejseš a nezažiješ to, doma z gauče se Ti to vždycky bude zdát divné až újeté. Jasně, že tam vždycky bude pár magorů, kteří to přehání, ale většina těch věcí je nezbytností vzešlou ze zkušeností.

A k ropě, dokážeš si vůbec představit svůj život bez ropy? Nejen bez benzínu do auta, ale i bez všech plastů, léků, atd.?!

Mluvím o tom, že američani můžou bejt rádi, že jim to někdo prodá a né vyvolat válku, aby si tu ropu prostě vzali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se svrzenim Saddama souhlasil a s tim ze mu dali provaz taky. Bohuzel dalsi vec je, ze ten narod je proste psycho a misto aby si udelali svuj demokratickej stat tak se tam vrazdi mezi sebou.

Jak uz tady nebo nekde na jinym foru nekdo psal, je to jako kdyz nas obsadili Rusaci tak my bychom si dali vybusniny okolo tela a nabihali do vlastnich lidi a odpalovali se. To Vam pride normalni ? Me ne. Bohuze takova uz je jejich mentalita a kdyz USA odejde tak to tam bude jen horsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se svržením Sadáma i jeho popravou taky souhlasil. Ale nelíbí se mi některý věci kolem toho, a vychází to z amerického vnímání - my jsme nadlidi.

Něco jiného je regulérní boj a něco jiného je nesmyslné ponižování, týrání, nepostižitelné vraždy apod. , které je jaksi navíc.

Jenže já s tím souhlasil z jiného důvodu, než do toho US šlo. Ti serou na nějaký Iráčany či kohokoliv jiného, ti to dělaj ryze ze zjištných důvodů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se svržením Sadáma i jeho popravou taky souhlasil. Ale nelíbí se mi některý věci kolem toho, a vychází to z amerického vnímání - my jsme nadlidi.

Něco jiného je regulérní boj a něco jiného je nesmyslné ponižování, týrání, nepostižitelné vraždy apod. , které je jaksi navíc.

Jenže já s tím souhlasil z jiného důvodu, než do toho US šlo. Ti serou na nějaký Iráčany či kohokoliv jiného, ti to dělaj ryze ze zjištných důvodů.

Nejhorsi je, ze takove tyrani ponizovani atd atd atd je proste v kazde valce a neni to chybou celku, ale vetsinou jednotlivcu. Proto nelze vsechny hodit do jednoho pytle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se svrzenim Saddama souhlasil a s tim ze mu dali provaz taky. Bohuzel dalsi vec je, ze ten narod je proste psycho a misto aby si udelali svuj demokratickej stat tak se tam vrazdi mezi sebou.

Jak uz tady nebo nekde na jinym foru nekdo psal, je to jako kdyz nas obsadili Rusaci tak my bychom si dali vybusniny okolo tela a nabihali do vlastnich lidi a odpalovali se. To Vam pride normalni ? Me ne. Bohuze takova uz je jejich mentalita a kdyz USA odejde tak to tam bude jen horsi.

Jinak proč by si tam měli udělat demokratickej režim? Oni o demokracii nestojí. Svého diktátora by si měl svrhnou sám národ a né někdo cizí navíc z ekonomického důvodu. Navíc, sadáma soudili za to co dělal v době kdy ho Amerika zbrojila a podporovala taky proto byl rychle popraven než by něco mohl říci. Navíc ho soudil okupační soud a jeho odpurci tlačen americkou vládou. Jasně zasloužil si smrt, ale měl být souzen až po odchodu amíků. Jinak chyba jednotlivců to není oni to mají v popisu práce týrat teroristy. Jinak Američané jen tak neodejdou jejich firmy si už Irák rozdělili a hodlají na tom řádně vydělat. Amerika napadla bezduvůvodně suveréní stát!!! Navíc takovým způsobem jako třeba bombardovat Bagdát? Kolik vojenských cílů zasáhneš když budeš bombardovat Prahu. Arabáši jsou taky pěkný svině,, ale nechal bych je at se tam třeba pokosí sami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, z tepla domova se to vážně lehko mluví. Dokud tam (anebo kdekoliv jinde-Kosovo, Afghánistán,...) nejseš a nezažiješ to, doma z gauče se Ti to vždycky bude zdát divné až újeté. Jasně, že tam vždycky bude pár magorů, kteří to přehání, ale většina těch věcí je nezbytností vzešlou ze zkušeností.

A k ropě, dokážeš si vůbec představit svůj život bez ropy? Nejen bez benzínu do auta, ale i bez všech plastů, léků, atd.?!

Takže to že Irák má ropu a všichni jí potřebují ti přijde jako dostatečný důvod zautočit na cizí suveréní stát? To ještě, že nemáme ropu. A sere mě že ostatní zavírají oči nad porušováním lidských práv a mezinárodních práv ze strany ameriky. Jinak jsem přesvědčen, že další na řadu půjde Irán. A kdo dál? A kdy se zastaví? Až ovládnou svět:))

Ne ne, nemyslím to tak, že potřeba ropy (vody,...) je dostatečný důvod k válce, snad už nejsme ve středověku, s tím vážně taky nesouhlasím a dávám přednost obchodu před válkou. Jen mi ten názor na který jsem reagoval přišel tak, že bez ropy se dá žít, což se podle mě v našem stupni rozvoje společnosti a průmyslu nedá, na tohle jsem reagoval.

Jinak Sadám podle mě nebyl žádný svatoušek a Kuvajt před lety napadl, Kurdy kdysi zmasakroval (btw Kurdy ovládané užemí je teď naprosto bez problémů), jak to bylo s chemickýma zbraněma se asi už nikdy po pravdě nedozvíme, ale rozhodně bych nečekal, až nějakej takovej SCUD nebo něco poletí někam do civilizace...takže asi tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MichalaF jsem vetsinou vnimal jen jako takovyho rejpala, ale musim do pismene souhlasit s tim, co tady napsal. Jak uz tu zaznelo, tak nam se to pekne hodnoti z tepla domova, ale tam je to opravdu o necem jinym. Tim nechci obhajovat nektery veci co se tam dejou, ale serou me nazory typu ¨kolik desitek tisic lidi tam americani zabili,atd.¨ Dle massmedii soudim ze 90% lidi si tam zabili sami sebevrazednyma atentatama, ale americani muzou za vsechno. Nikdo si jaksi neuvedomuje, ze Islam je neco kurewsky jinyho,nez na co sme zvikli z evropy. Fanatismus na entou. Tak to na me pusobi. Souhlasim, ze jsou tam i ¨normalni lidi¨, kteri chcou v zasade to samy co mi - mejt praci rodinu, klid, ale co je to platny, kdyz je tam spousta magoru, co celej den mlati hlavou o zem, pak se opasaj vybusninou zarvou Allah Agbar (bo jak se to pise) a zabijou treba i 100 lidi co si dou koupit neco k jidlu. Ale automaticky za to muzou americani :fakac: tudle antiami propagandu nesnasim :ble

Dostal sem se krapet jinam,ale chtel sem rict ze se to neda posuzovat z kontextu toho co zname. Tento mezikulturni konflikt tu byl uz pred cca 1000 lety a neustale eskaloval. Bojim se pouze toho az nekomu v Iranu sibne, nebo kdyby se tam,nedej boze,dokazali domluvit - to bysme byli v perdeli a hodne rychlo bysme orodovali at nam tady americani,nebo rusove postavi radarek. Nedelam si iluze o akceschopnosti Eu nebo OSN.

zkuste si precist toto nema to zadnou vypovidajici hodnotu o tomto problemu, ale je to zajimave nastineni toho, co kdyby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslím si, že islám je nějak horší než jiná náboženství. Ani to nejsou nějak horší lidi. Jen by jste asi těžko hledali v těchto končinách, kdo by nevěřil. Korán jako takový není špatný, jen si někteří určité pasáže vykládají po svém. Muslimové jsou většinou velmi silně věřící. Samozřejmě, jako kdekoliv jinde, jsou tam taky šmejdi, kteří dělaj bordel.

Mám hluboce věřícího kamaráda(muslima), který 100% dodržuje přikázání koránu a je to pro něj zásadní ho dodržovat. Je to slušný člověk, dodržuje korán pro mně až nepochopitelně. Kdyby ho to mělo stát život, tak ten korán dodrží. Nijak korán nepřekrucuje a nijak si ho nepřizpůsobuje, ale striktně dodržuje. Pro mně je to až nepochopitelné. Když korán přikazuje nejíst, tak skutečně nejí, když korán přikazuje jíst jen určité potraviny, tak i kdyby měl pojít hlady, tak zakázané neveme do huby. Svým způsobem má vlastně hodně velkou dávku sebeovládání. Možná si ani nedovedete představit, co všechno tomu objetuje.

Hodně se spolu bavíme i o náboženství(já jsem nevěřící Tomáš, což ho nesmírně trápí :D ), politice, kultůře. Ledasco časem v jejich kultůře, co je pro nás těžko pochopitelné, chápu. Problém je, že maj obecně oproti nám velmi silnou vůli, ale ne každý skutečně respektuje korán tak, jak má být správně chápán, podle výkladu se pak třeba dělí na určité "skupiny", a pak se mezi sebou třeba řežou, protože třeba agresívnější "skupina" napadá tu druhou. Velmi výrazný je rozdíl mezi Šíty a Sunity. Šítové jsou radikálnější a agresivnější. Ten můj kamarád je mimo jiné mírumilovný a korán podle něj přikazuje mít rád ostatní lidi a chovat se slušně. Pokud máš třeba doma hosta, tak musíš dát tomu hostu to nejlepší co doma máš, i kdyby to bylo poslední co máš a na tebe by nezbylo, a podobně. Pokud je někdo v nesnázi, musíš mu pomoci, i kdyby jsi sám strádal.

Kdybych ho neznal 14 let, asi bych byl přesvědčen, že Islám je špatný, jak se všeobecně presentuje v médiích, ale Islám jako náboženství není špatný, do špatného světla ho staví konkrétní jedinci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem s tebou souhlasim a uznavam ze jsem to nenapsal zrovna nejstastneji. Ten tvuj kamarad je jeden z tech mnou zminovanych ¨normalnich¨lidi, kteri tvori 99% jakekoliv spolecnosti. Nechtel jsem aby to vyznelo jako obvinovani islamu,coz se mi ale nepovedlo. Vim ze ¨nase¨slavne krestanstvi neni taky zadne terno, staci se podivat par stoleti do minulosti. Nasi predkove delali to same, co se dnes deje na blyzkem vychode. Jedinej rozdil je tech par stoleti kdy se krestanstvi podstatne uklidnilo. Toto je, zda se, prirozeny vyvoj, kterym si zatim islam neprosel. Chtel jsem jenom zduraznit, ze ne vse spatne co se na teto planete deje, je vina USA.

PS: taky jsem ateista. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak co se Američanů týče, tak nechápu zdejší větščinový názor a navážky do nich. Zajímalo by mě, jak by se chovali Češi a kolik by se dopustili excesů příslušníci našeho národa, kdyby tam byli v takovém počtu a taky se nesmí zapomínat, že tamní armáda má úplně jiné sociální složení než hrstka našich "profíků"... Měl jsem v US Army, a z toho 2 roky v Iráku s hodností kapitána, švagra a něco málo o tom vím...

Zajímalo by mě, co si myslí jiné civilizovanější národy a politické úrovni u nás... Poradce premiéra vede policie s vyplazeným jazykem v klepetech... pospubertální premier nejmaldší v Evropě a když už toho bylo dost, tak vypluje nenápadná aférka s bytem, což jaksi neukočíroval, holt to podcenil, kdo by čekal, že novináři přijdou na byt, když jeho majetek se odhaduje na miliardu :-) pak tu máme Gripeny... a PKN Orlen... a spoustu jiných afér a nic se neděje, pohodička klídek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak co se Američanů týče, tak nechápu zdejší větščinový názor a navážky do nich. Zajímalo by mě, jak by se chovali Češi a kolik by se dopustili excesů příslušníci našeho národa, kdyby tam byli v takovém počtu a taky se nesmí zapomínat, že tamní armáda má úplně jiné sociální složení než hrstka našich "profíků"... Měl jsem v US Army, a z toho 2 roky v Iráku s hodností kapitána, švagra a něco málo o tom vím...

Zajímalo by mě, co si myslí jiné civilizovanější národy a politické úrovni u nás... Poradce premiéra vede policie s vyplazeným jazykem v klepetech... pospubertální premier nejmaldší v Evropě a když už toho bylo dost, tak vypluje nenápadná aférka s bytem, což jaksi neukočíroval, holt to podcenil, kdo by čekal, že novináři přijdou na byt, když jeho majetek se odhaduje na miliardu :-) pak tu máme Gripeny... a PKN Orlen... a spoustu jiných afér a nic se neděje, pohodička klídek...

To už si nikdo neuvědomí jaké aféry my jsme schopni dělat v 10 milionech lidí :ph34r:

Jinak já strávil v hodnosti napdoručíka 4 a půl měsíce v US Námořní pěchotě, takže se na to taky asi dívám i z jiného úhlu než ostatní...

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...