Přejít na obsah

názory


culda

Doporučené příspěvky

No fakt je ze se ten motor klepe, tak by me zajimalo jak to soudruzi udelali. Napada me ze bud sou ramena kliky vzdy pootoceny o jednu tretinu (asi nejpravdepodobnejsi) nebo ze sou dva valce spolu a jeden je na druhy strane (asi blbost) nebo vsechny ramena v lajne (taky blbost ale proc by tam zas byla ta vyvazovaci hridelka :kuk: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je jenom tim, ze se to tu furt rozebira. kdyby měli lidi smysl pro humor, nic takovyho by se tu nedělo. kolikrát já slysel, jak ropa patří do kamen, že smrdí apod...a urážel jsem se? ne.

pak se tady akorat o sobě dozvídám, co jsem vubec zač od člověka, co si přečet jedno vlákno(on ví o koho jde), kam jsem přispíval a že prej se připojí k názoru většiny na mě.

no, snad abych požádal o zrušení registrace, to je ted taky moderní ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě prosím odpověd koho jsem urazil a pak klidně vše smazat ,původně to bylo myšleno  jako sranda ,ale moc lidí si to vzalo  osobně a tak jsem to nemyslel ,proto jsem si dělal srandu i ze sebe  :p

proc na tom tak lpis? to chces konkretni jmeno nebo co ?

ta vystraha je za debilni keci proti HTPkarum

nevim proc to musim pulhodiny vysvetlovat

jo jo chci to konkrétně

tak co :angry:

co furt delas??

myslis ze tady sedim od rana do vecera jenom abych stihnul vcas reagovat na tvoje pripsevky

nevim co chces konkretnihu, mas tu trapny kecy na HTP, predem jsem varoval a ty si presto pokracoval a to jeste zalozenim noveho tematu a za to mas upozorneni

nerikam ze si narazel na nejakou konkretni osobu nevim jak te to napadlo

jeste neco po me chces?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je tak to mam smůlu ,ale ted si vzpomínám ty jsi taky urážel HTP a prošlo ti to :fakac:

:smich: to se někdo má :smich:

Koukám jak jsou urážliví ti pánové od Fábií :doh

ty jo fakt nevim co si o tobe myslet, srandicky a urazky dokola a kdyz za to prijde trest tak to nemuzes prekousnost, neumis si nest nasledky svojeho jednani

jo panove od fabii jsou urazlivy? uz si videla fabiana co ma 1,2 aby se navazel do tech co maj jiny auta o objemu 1,0 no Daciáku nebo jinych aut? ja ne ale tech co maj 1,9TDI. 1,8T a silenjsi jsem uz videl mraky co se furt navazej do slabsich

zkus se vratit na tuning forum ... pred rokem a neco jste tam odsud odesli protoze se do oktavek nekdo neustale navazel a my jsme urazeny

tu nabidku jsem Vam dal ja to jsem ale netusil ze prijde i nekolik jedincu kery si pak s fabii budou delat prdel

rikam to naposled nechte 1,2 bejt a nbude mir nevim co na tom porad dokola nechapes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, smát se chvilku pí*čovině, beru to. Ale tohle už mi fakt zavání lehkou demencí...

a já prej urážim :fakac:

ty si jak dite na pisecku kdyz nekomu vezme babovicko, ten nekdo se ti pomsti ze ti vezme kyblicek a ty to nemuzes vydejchat fakt si tu tak pripadam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co furt delas??

myslis ze tady sedim od rana do vecera jenom abych stihnul vcas reagovat na tvoje pripsevky

nevim co chces konkretnihu, mas tu trapny kecy na HTP, predem jsem varoval a ty si presto pokracoval a to jeste zalozenim noveho tematu a za to mas upozorneni

nerikam ze si narazel na nejakou konkretni osobu nevim jak te to napadlo

jeste neco po me chces?

Ty vole to je síla. Hele Zamysli se nad sebou, nejseš nějak ujetej na tu svou Fabii? To je důvod jako noha, tak napiš rovnou sereš mě, tak máš varování, ale je to osobní. Silně to tak na mě osobně působí. Četl jsem ty příspěvky a nikoho osobně neurážel, dělal si jen prdel z neživé věci. To spíš domněle a vztahovačně portrefené husy kejhaly (asi z vědomosti že HTP je opravdu na hovno - snad ještě pro manželku do města, ale 190km/h ale fuj….) Proč by se někdo na Škoda Fóru měl navážet do Dacií nebo jinejch značek? Nežer to tolik život je krátkej a prdele málo. A právě tý prdele je zrovna tady míň a míň. Když jsem sem před časem vlezl na doporučení kámoše dlouholetýho člena, že se tady něco dovím, můžu pokecat kolem škodovek a je tady i prdel tak jsem se zaradoval. Bohužel on už znechuceně přestal přispívat a přestávám se tomu divit. Co takhle, než postihování účastníků tohohle fóra za kraviny trocha tolerance. Blbej fór taky fór, ale házet kvůli tomu kamenama po vypravěči? Že si chce Cosby postěžovat na poštu? Asi měl za to, že tady má kámoše a s kámošema se probírají i jiný věci než obor kde jsme se seznámili, ale to už jsem daleko. Sorry za příspěvek vedoucí k flame ale důvody amogha mě nasraly. Tímto se omlouvám všem normálním přispěvovatelům a za svou vulgaritu, ale předpokládám, že to děti nečtou a dospělý to skousnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole to je síla. Hele Zamysli se nad sebou, nejseš nějak ujetej na tu svou Fabii? To je důvod jako noha, tak napiš rovnou sereš mě, tak máš varování, ale je to osobní. Silně to tak na mě osobně působí. Četl jsem ty příspěvky a nikoho osobně neurážel, dělal si jen prdel z neživé věci. To spíš domněle a vztahovačně portrefené husy kejhaly (asi z vědomosti že HTP je opravdu na hovno - snad ještě pro manželku do města, ale 190km/h ale fuj….) Proč by se někdo na Škoda Fóru měl navážet do Dacií nebo jinejch značek? Nežer to tolik život je krátkej a prdele málo. A právě tý prdele je zrovna tady míň a míň. Když jsem sem před časem vlezl na doporučení kámoše dlouholetýho člena, že se tady něco dovím, můžu pokecat kolem škodovek a je tady i prdel tak jsem se zaradoval. Bohužel on už znechuceně přestal přispívat a přestávám se tomu divit. Co takhle, než postihování účastníků tohohle fóra za kraviny trocha tolerance. Blbej fór taky fór, ale házet kvůli tomu kamenama po vypravěči? Že si chce Cosby postěžovat na poštu? Asi měl za to, že tady má kámoše a s kámošema se probírají i jiný věci než obor kde jsme se seznámili, ale to už jsem daleko. Sorry za příspěvek vedoucí k flame ale důvody amogha mě nasraly. Tímto se omlouvám všem normálním přispěvovatelům a za svou vulgaritu, ale předpokládám, že to děti nečtou a dospělý to skousnou.

OT: Sranda je v hospodě. Ale musí se tam sejít správná sestava a poslední dobou je bohužel mrtvo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak vidim tak ste fakt někteří natvrdlí... :D čuldo a ty už pochop že toto ení sranda...mě to teda nepřišlo vtipný vůbec, pokud někomu jo tak je to jeho věc...jinak se mi líbí jak se s 90 koněma posmíváš slabším motorům...90 koní je dnes naprosty hovno...svez se v něčem pořádnym a pochopíš...a neber to jako že bych byl nasranej.-..mě je HTP u prdele, ale todle mi nepřijde srandovni a vidim že dost lidi si nas*al...mě teda taky jak sem to četl poprvé.. :disgust::p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak vidim tak ste fakt někteří natvrdlí... :D čuldo a ty už pochop že toto ení sranda...mě to teda nepřišlo vtipný vůbec, pokud někomu jo tak je to jeho věc...jinak se mi líbí jak se s 90 koněma posmíváš slabším motorům...90 koní je dnes naprosty hovno...svez se v něčem pořádnym a pochopíš...a neber to jako že bych byl nasranej.-..mě je HTP u prdele, ale todle mi nepřijde srandovni a vidim že dost lidi si nas*al...mě teda taky jak sem to četl poprvé.. :disgust::p

Zajímavý že nasral jen lidi,co tenhle motor mají a jestli tyhle lidi nerozumí srandě-jejich chyba.Přečti si celý vlákno,dělá si srandu i ze svýho traktoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co furt delas??

myslis ze tady sedim od rana do vecera jenom abych stihnul vcas reagovat na tvoje pripsevky

nevim co chces konkretnihu, mas tu trapny kecy na HTP, predem jsem varoval a ty si presto pokracoval a to jeste zalozenim noveho tematu a za to mas upozorneni

nerikam ze si narazel na nejakou konkretni osobu nevim jak te to napadlo

jeste neco po me chces?

Ty vole to je síla. Hele Zamysli se nad sebou, nejseš nějak ujetej na tu svou Fabii? To je důvod jako noha, tak napiš rovnou sereš mě, tak máš varování, ale je to osobní. Silně to tak na mě osobně působí. Četl jsem ty příspěvky a nikoho osobně neurážel, dělal si jen prdel z neživé věci. To spíš domněle a vztahovačně portrefené husy kejhaly (asi z vědomosti že HTP je opravdu na hovno - snad ještě pro manželku do města, ale 190km/h ale fuj….) Proč by se někdo na Škoda Fóru měl navážet do Dacií nebo jinejch značek? Nežer to tolik život je krátkej a prdele málo. A právě tý prdele je zrovna tady míň a míň. Když jsem sem před časem vlezl na doporučení kámoše dlouholetýho člena, že se tady něco dovím, můžu pokecat kolem škodovek a je tady i prdel tak jsem se zaradoval. Bohužel on už znechuceně přestal přispívat a přestávám se tomu divit. Co takhle, než postihování účastníků tohohle fóra za kraviny trocha tolerance. Blbej fór taky fór, ale házet kvůli tomu kamenama po vypravěči? Že si chce Cosby postěžovat na poštu? Asi měl za to, že tady má kámoše a s kámošema se probírají i jiný věci než obor kde jsme se seznámili, ale to už jsem daleko. Sorry za příspěvek vedoucí k flame ale důvody amogha mě nasraly. Tímto se omlouvám všem normálním přispěvovatelům a za svou vulgaritu, ale předpokládám, že to děti nečtou a dospělý to skousnou.

zamysli se ty !!!!

ja jsem na to extra tematem upozornil ze za to upozorneni davat budu reakce culdy byla ze si zacal delat jeste vetsi prdel a hlavne v ADMIN SEKCI kam to nepatri!!!!!!!!! a kdyz to tema zamknu tak zalozi novy a opet v admin sekci a opet jenom za ucelem srandicek na HTP - a tak ho dostal jestli tohle je neopravnene tak opravdu nevim

opravdu pardooooooooooon ze jsem to udelal jsem opravdu strasnej idiot za 3 roky pusobeni na foru (tj 1095 dní) jsem rozdal 3, slovy tri upozorneni

opravdu se mockráát omlouvam uz se to vicekrate nestane budu jenom koukat a mazat zdvojeny prispevky a jinej bordel kterej lidi stale dokola neumi a neumi prestat delat to je dle dosti lidi koukam jedinej namet na to co maj admini a moderatori delat jakmile se nekde ale snazi sjednat poradek tak jsou hned komunisti

prdele je malo, ale je to od ty prdele milion jinejch temat v lamparne, hospode atd tak kdyz se hatapkari bavi o svym HTP a neco resi (a at je to cokoliv) tak je kurna uz nechte bejt pokud nemate neco vecnyho!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jsou to jednoduchy primitivni pravidla

ale pokud Vam to dodava sebevedomi ze se do tehle temat musite tlacit a matlat tam ty svoje vylevy o tom jhak je to motor na hovno (stale dokola opakovne, tejden co tejden - pokazdy nekdo jinej furt dokola) tak prosim

ja se timto jeste jednou velice omlouvam ze jsem dal panu culdovi vystrahu, bylo to velmi opovazlive!!!!!!!!!!!!!!!

ps. nevim na co narazis s tim cosbym nikdy jsem mu ban nedal

muzeme uz toto ukoncit? nebo se vecer co vecer najde nekdo kdo se toho chytne??????

DOMLUVME SE TAKTO V LAMPARNE HOSPODE A JINYCH TEMATECH SI RIKEJTE CO CHCETE POKUD TO NEBUDE KONRKETNI UTOK NEPO VULGARNI URAZKA NA KONKRETNI OSOBU

ALE V TEMATECH O MOTORU KDE MA PRAVO DISKUTOVAT KAZDY JAK O 1,0 TAK O 1,2 TAK PRO ME ZA ME TREBA O 2,8 vr6 TAM SE BAVTE VECNE A K TEMATU POKUD NE JE TO UPOZORNENI JESTLI I TOTO POVAZUJETE ZA SUBJEKTIVNI A MUJ VYLEV TAK KONCIM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...