Přejít na obsah

Staly prud


Fredy

Doporučené příspěvky

Mam v okte radio Rhapsody a zakazdym ked vytiahnem kluc zo spinacky sa radio vypne a pri opetovnom zapnuti musim opet zadavat 4-miestny kod na spustenie radia.

Prehodil som piny na iso konektory cerveno-biely za zlto-biely (pin 4 za pin 7) a ziadna zmena nenastala.

V com moze byt problem??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas pravdu, ale neviem ci to urobil predosli majitel, ale v casti oznacenej A cize tam kde sa napaja prud a repro su kabla zaliate nejakym ciernym voskom, alebo co to je a na druhom konci kabla je klasicky iso konektor.

Casti B a C su klasicke ako na obrazku, ktory si ukazal.

Co si o tom myslis??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam radio Pioneer a taky isty problem...ked vytiahnem klucik tak sa mi radio vypne....na druhom aute mi to nerobi, neda sa to nejako vyriesit?

ak nechces aby sa ti ten Pioneer vypinal pri vytiahnutom kluciku, tak odpoj pin co ide od zapalovania na radio a na jeho miesto pripoj trvalych 12V, mas to o par pinov vedla, takze staci kratka prepojka.

inak ja som mal taktiez Pioneer /aj ked na znacke pri tom nezalezi/ a podla mna je to fajn ze ked vyberies kluc tak prestane hrat radio, aspon ti nevyflakne baterku ked ho zabudnes vypnut. ked chces pocuvat radio bez trvale zapnuteho zapalovania, tak vloz kluc, otoc do prvej polohy a hned ho daj do nuly. radio hra a auto je v klude.

Editováno: , autor: Tunak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri Pioneerovi mi to vyhovovalo, ze sa po vytiahnuti kluca vypol, ale teraz mam Rhapsohy a ked sa pri vytiahnuti vypne a po opetovnom zapnuti musim davat zakazdym kod na zapnutie a ti je dost otravne. Aj ked sa to da zniest.

to mas pravdu, to je asi otravne.

inak tu upravu som pisal pre SnakeBR ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...