Přejít na obsah

něco o radarech


TomasB

Doporučené příspěvky

Já si ale myslím,že než vy radary zmerčíte,jste dávno zaměřeji.

Kamarád byl kdysi v australii a řikal že během jízdy viděl velice vdáli na horizontu nějaké prašení od auta. Po cca 15min jizdy se dočkal toho auta - jelo vprotivce a byli to cajti, keři ho zastavili a ukazali mu vypis že před 15min mu naměřili překročení rychlosti. Jelikož v tom místě kde to bylo se udajně jezdi hodně pomalu kvuli kvalitě silnice tak to odhadoval na nějakých 15km.

Si myslím že u nás asi nejsou schopni měřit na takové vzdalenosti ale určitě nas změří dřív než ten radar zpozoruje naše oko.

to Cosby: ta rovinka je tam velice lakava :D

Editováno: , autor: brunoos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je potřeba si všímat těch čar na silnici :D tady v OV rozmístili krabice po sloupech u cesty a radar libovolně přendávaji,úsek třeba má 2-3krabice a v které je člověk neví,tak se musí smolit pade :(

a rekni kde v OV,to je? jezdim obcas do.

uz jsem si to precetl..sorac :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je potřeba si všímat těch čar na silnici :D tady v OV rozmístili krabice po sloupech u cesty a radar libovolně přendávaji,úsek třeba má 2-3krabice a v které je člověk neví,tak se musí smolit pade :(

a rekni kde v OV,to je? jezdim obcas do.

nemumíš číst? už to psal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je potřeba si všímat těch čar na silnici :D tady v OV rozmístili krabice po sloupech u cesty a radar libovolně přendávaji,úsek třeba má 2-3krabice a v které je člověk neví,tak se musí smolit pade :(

a rekni kde v OV,to je? jezdim obcas do.

nemumíš číst? už to psal.

sory, dočetl jsem teď. :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co jezdit s kuklou na hlavě? To jim pak je fotka k hovnu. Nebo nasadit blond paruku a pomalovat se :D

Ja myslim,ze dneska uz je to jedno,kdo jede s tim autem...vse jde na majitele,ne?? -_-

ne,ne

No,nechci se hadat,ale myslim si,ze jo jo... -_--_-

Osoba blízká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
no asi tak měsíc po jejich instalaci jsem se bávil s kámošem cizincem, říkal jsem mu o nich, protože vím, že jezdí do Prahy a z něj vypadlo, že den předtím si to tam mazal až 160 a že mu bylo divný, že předjížděl i Medvědy, Bawory a pod. :D Už je to od té doby, co jsme se o tom bavili měsíc a zatím mu nic nedošlo.

JAKO VAZENI, TADY JE KONEC SRANDY, TY PAZNECHTI MAJI NA TO, ABY VAS POZVALI NA VYSVETLENI, NASLEDNOU POKUTU A ODEBRANI BODU ROK OD DOBY PRESTUPKU! TAKZE ROK JEZDITE V POHODE, ZE VAM NIC NECHODI A PAK JICH DOSTANETE 30 NAJEDNOU! POLICIE SE NAM TOTALNE VYMKLA Z KONTROLY!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no asi tak měsíc po jejich instalaci jsem se bávil s kámošem cizincem, říkal jsem mu o nich, protože vím, že jezdí do Prahy a z něj vypadlo, že den předtím si to tam mazal až 160 a že mu bylo divný, že předjížděl i Medvědy, Bawory a pod. :D Už je to od té doby, co jsme se o tom bavili měsíc a zatím mu nic nedošlo.

JAKO VAZENI, TADY JE KONEC SRANDY, TY PAZNECHTI MAJI NA TO, ABY VAS POZVALI NA VYSVETLENI, NASLEDNOU POKUTU A ODEBRANI BODU ROK OD DOBY PRESTUPKU! TAKZE ROK JEZDITE V POHODE, ZE VAM NIC NECHODI A PAK JICH DOSTANETE 30 NAJEDNOU! POLICIE SE NAM TOTALNE VYMKLA Z KONTROLY!

ale to je jasna vec...vzdyt uz ted chodi vic prestupku najednou...je to sice blby ze tam muzes udelat ty dva stejny vazny prestupky po sobe a muzou ti to rovnou sebrat...docela by me zajimalo jestli je to nejak napadnutelny nebo zalovatelny??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no asi tak měsíc po jejich instalaci jsem se bávil s kámošem cizincem, říkal jsem mu o nich, protože vím, že jezdí do Prahy a z něj vypadlo, že den předtím si to tam mazal až 160 a že mu bylo divný, že předjížděl i Medvědy, Bawory a pod. :D Už je to od té doby, co jsme se o tom bavili měsíc a zatím mu nic nedošlo.

JAKO VAZENI, TADY JE KONEC SRANDY, TY PAZNECHTI MAJI NA TO, ABY VAS POZVALI NA VYSVETLENI, NASLEDNOU POKUTU A ODEBRANI BODU ROK OD DOBY PRESTUPKU! TAKZE ROK JEZDITE V POHODE, ZE VAM NIC NECHODI A PAK JICH DOSTANETE 30 NAJEDNOU! POLICIE SE NAM TOTALNE VYMKLA Z KONTROLY!

ale to je jasna vec...vzdyt uz ted chodi vic prestupku najednou...je to sice blby ze tam muzes udelat ty dva stejny vazny prestupky po sobe a muzou ti to rovnou sebrat...docela by me zajimalo jestli je to nejak napadnutelny nebo zalovatelny??

to by mně taky zajímalo, protože si myslím, že když o tom nevíš, že už jeden máš a uděláš další aby ti sebrali jen tak ty papíry sebrali.

Mohl by se tady vyjádřit nějakej právník?

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by mně taky zajímalo, protože si myslím, že když o tom nevíš, že už jeden máš a uděláš další aby ti sebrali jen tak ty papíry sebrali.

Mohl by se tady vyjádřit nějakej právník?

Mohl :D

Proti ničemu to není, za 2 závažný přestupky ti papíry sebrat můžou a to, že nevíš, že jsi spáchal jeden je tvůj problém protože páchat nemáš žádný a pokud ho pácháš tak musíš počítat s tím, že může následovat trest. :(

Přestupek musí být projednán do jednoho roku od spáchání a pokud si to správní orgán v rámci ekonomiky řízení sloučí je jen v jeho posouzení.

Prostě všichni co nejezdíme 100% podle předpisů to děláme vědomě a svým způsobem riskujem trest, kterým v tomto případě jsou body, pokuta, příp. vyslovení zákazu činnosti spočívající v řízení motorových vozidel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by mně taky zajímalo, protože si myslím, že když o tom nevíš, že už jeden máš a uděláš další aby ti sebrali jen tak ty papíry sebrali.

Mohl by se tady vyjádřit nějakej právník?

Mohl :D

Proti ničemu to není, za 2 závažný přestupky ti papíry sebrat můžou a to, že nevíš, že jsi spáchal jeden je tvůj problém protože páchat nemáš žádný a pokud ho pácháš tak musíš počítat s tím, že může následovat trest. :(

Přestupek musí být projednán do jednoho roku od spáchání a pokud si to správní orgán v rámci ekonomiky řízení sloučí je jen v jeho posouzení.

Prostě všichni co nejezdíme 100% podle předpisů to děláme vědomě a svým způsobem riskujem trest, kterým v tomto případě jsou body, pokuta, příp. vyslovení zákazu činnosti spočívající v řízení motorových vozidel.

Já to říkám pořád, pošťe-ákovi, totiž pošťákovi se dveře neotvírají. Potom kouknu do schránky a vidím, že je to obsílka od orgánů a nevyzvednu si ji. No a po roku je to prmlčeno. Ale víte že se to nesmí, taky rychle nesmíte jezdit, otáčet se na křižovatce řízené světelnou signalizací atd.

Tak kurva dodržujte ty zákony, jen pslanci mají imunitu :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to říkám pořád, pošťe-ákovi, totiž pošťákovi se dveře neotvírají. Potom kouknu do schránky a vidím, že je to obsílka od orgánů a nevyzvednu si ji. No a po roku je to prmlčeno. Ale víte že se to nesmí, taky rychle nesmíte jezdit, otáčet se na křižovatce řízené světelnou signalizací atd.

Tak kurva dodržujte ty zákony, jen pslanci mají imunitu :p

Nezbývá než souhlasit ;) . Jen na těch lístečkách od pošty by mělo být ne pošta odkud to je, ale odesilatel, aby člověk neodmítl i něco co neměl a co potřeboval vzít :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...