Přejít na obsah

PLIVÁRNA


amogh

Doporučené příspěvky

Kurva!!!Zmrdi posrany corkarsky..Buzici!!!

Vcera nejaky kurvy chtely mlady ukrast auto... :( Zmrdi..Za bilyho dne.. :feve:

Psat veci jako "Sekat jim ruce" apod, Ti nepomuze, stejne jako nam... Opravdu zacinam se cim dal tim vic bat o auto...i kdyz u nas to zase tak moc hrozny neni....tuk-tuk-tuk na drevo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
zas*anej debilní zaměstnavatel mi nechce schválit dovolenou když končím ve firmě :aggressive: dop*dele se na to vyse*u fakt! je to pi*us člověk pro něj dělá první poslední a pak se takhle odvděčí :wallbash:

tak sem dopadl dobře! dneska mi volal personální, že dostanu volno, ale ne od 7. nýbrž už od 4.8. do 22. ale poslední týden musím ještě do práce.. což sem teda nechtěl, ale nějak to přežiju :) aspoň budu mít víc času na přípravu srazíku :)

Sinius: néé, ve smokingu fakt néé lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe ty lidi sou takovy zmrdi zasrany to bych se z toho posral a nas stat na to sere. Kriminalnici tu maj proste raj, zavedl bych mnohem vyssi tresty za umyslnou trestnou cinnost a samozrejme bych zavedl trest smrti !!!

Trest smrti za sahnuti na cizy auto!! Kriplove, lehkozivkove zasrany!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkurvená zasraná díra v prdelní díře, Mělník. Všude po republice jsou rozbitý silnice a stojej za hovno, jen v týhle řiti republiky jsou silnice rozmrdaný atomovým hřibem. Kurvy silničářský a radní, ať zhynou buzny. Takovou jebu do přední nápravy. 5 minut jsem ležel v nějakejch sračkách pod autem a svítil baterkou, co se pojebalo. Mor na vás...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A podřežu křečka zmrdovi v F1 combi co jel z Mělníka od Byšic za mnou cca 0,5 km s ústeckou značkou. Buzna si pořád přisvěcoval dálkovejma a na problikávání zadní mlhovkou nereagoval dement. Musel jsem zpomalit a pak jsem mu trošku přizvednul xenonky a z uctivé vzdálenosti mu svítil od Sušna do zrcátek až k Bezděčínu, aby si to taky užil retard.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A podřežu křečka zmrdovi v F1 combi .....

sorry,ale to jsi typickej hajzl ty. Co má dělat když nevidí,tak si občas přisvítí. Musíš na to brát ohled. Navíc když jel dlouhej kus za tebou. A za to, cos udělal naoplátku, bych tě nakopal do prdele.....

Editováno: , autor: dastax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stava se, ale tak miru slusnosti ma kazdy z nas nekde jinde. Pri takovych situacich se snazim delat vsechno mozny, abych se toho chlapka za mnou zbavil a nebo aby mu doslo, ze me oslnuje...

njn, nekdy holt neni jina moznost, nez zastavit a tu packu na levy strane volantu mu urvat s tim, ze on ji stejne nepotrebuje lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...