Přejít na obsah

PLIVÁRNA


amogh

Doporučené příspěvky

Kua tak clovek hlada nejaky film tu na fore a oni mi zamknu moju temu. Ale mal som lepsie citat praidla, viem moja chyba :blbec:

Ale nie otom som chcel, dnes rano ako kazdy den stojim v zapche a ked som videl ze z druheho pruhu chce odbocit auto cez moj pruh na vedlajsiu cestu tak som hodil spiatocku a trosku som cuvol aby som chlapikovi spravil miesto aby nemusel cakat. Samozrejme to miesto stacilo na prejazd mozna aj jeepu a on drbo jeden my este ukazal pest a krutil stou velkou hlavou ze som mu asi nechal malo miesta na prejazd.(a bolo to Tico ) Hajzel jeden tak clovek chce na rano spravit dobry skutok a namiesto podakovania toto. Tak ma vytocil hned zrana. Ach :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua tak clovek hlada nejaky film tu na fore a oni mi zamknu moju temu. Ale mal som lepsie citat praidla, viem moja chyba :blbec:

Ale nie otom som chcel, dnes rano ako kazdy den stojim v zapche a ked som videl ze z druheho pruhu chce odbocit auto cez moj pruh na vedlajsiu cestu tak som hodil spiatocku a trosku som cuvol aby som chlapikovi spravil miesto aby nemusel cakat. Samozrejme to miesto stacilo na prejazd mozna aj jeepu a on drbo jeden my este ukazal pest a krutil stou velkou hlavou ze som mu asi nechal malo miesta na prejazd.(a bolo to Tico ) Hajzel jeden tak clovek chce na rano spravit dobry skutok a namiesto podakovania toto. Tak ma vytocil hned zrana. Ach :aggressive:

Lidem se nezavděčíš. :)

Dnes jsem celý den pozoroval lidi a docela by mě zajímalo, proč je většina tak nervních a nenávistnejch. Prdne jim cévka a budou tahat nohu.

Chvilku jsem stál na parkovišti a vedle na silnici byla zácpa a lidi jak na sebe bezdůvodně troubili a nadávali si, z aut vystupovali. Docela jsem se bavil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
jaj do pííííči, co se stalo? vidim, ze jsi ten kamion predjel a zastavil. co ti spadlo na okno? :feve:

klasika - hlídám to jak čert, po ránu obzvlášť, ale neuhlídal - v koloně kamionů, které jsem předjížděl to přišlo jako blesk - kus ledu z návěsu - bez varování v podobě drobných odletujících sněhových odlomků, kterými to většinou začíná,

tak dávejte bacha, byla to hrozná rána a jsem rád, že to je nakonec jen sklo, být to výš, tak mi to zdemoluje příčku střechy nad oknem, bohužel se nedalo nic dělat, vpravo kamiony a za mnou dalších deset aut v rychlosti okolo 130-140km/h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je v hajzlu....

Hlavně, že se ti nic nestalo a nešlo to o kus vejš, to by to promáčklo střechu :feve:

jj, ještě to mohlo trefit střešní okno, to bych se smíchy neudržel,

zítra bude okno nové, pojišťovnu trefí, za tři roky jsem jim zaplatil pojistné 1500,- a tohle bude už třetí okno, celkem za 18.000,-, ale taky za 180.000tis. km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ještě to mohlo trefit střešní okno, to bych se smíchy neudržel,

zítra bude okno nové, pojišťovnu trefí, za tři roky jsem jim zaplatil pojistné 1500,- a tohle bude už třetí okno, celkem za 18.000,-, ale taky za 180.000tis. km

tak ty se pojišťovně určitě vyplatíš

Hlavně, že ti to proplatí a můžeš brázdit silnice vesele dál :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ještě to mohlo trefit střešní okno, to bych se smíchy neudržel,

zítra bude okno nové, pojišťovnu trefí, za tři roky jsem jim zaplatil pojistné 1500,- a tohle bude už třetí okno, celkem za 18.000,-, ale taky za 180.000tis. km

já mám taky na Mondeu teď pavouka. Chytil jsem to na hradecký dálnici od Pažouta 205ky. Bylo to v noci, rána jak prase, nevěděl jsem co to bylo. A druhej den povídá manželka, že mám rozbitý okno. Furt se mi s tím ale nechce na pojišťovnu a vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ještě to mohlo trefit střešní okno, to bych se smíchy neudržel,

zítra bude okno nové, pojišťovnu trefí, za tři roky jsem jim zaplatil pojistné 1500,- a tohle bude už třetí okno, celkem za 18.000,-, ale taky za 180.000tis. km

Asi mam spatnou pojistku... :(

rocne platim 812,- (mam v tom u pripojisteni zvere do 25.000,-)

ale spoluucast 500,-Kc a do vyse 5000,-, sklo stoji 5600,- u nas, takze jeste doplatim 1100,- :(

asi se budu muset poohlednout po necem jinem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mam spatnou pojistku... :(

rocne platim 812,- (mam v tom u pripojisteni zvere do 25.000,-)

ale spoluucast 500,-Kc a do vyse 5000,-, sklo stoji 5600,- u nas, takze jeste doplatim 1100,- :(

asi se budu muset poohlednout po necem jinem :)

Brdo,to musela byt prda :-( ,znamy jel v pickupu a takto mu proletlo sklem kus zeleza,na ktere najel jedouci kamion prednim,tak tak,ze ho to nezabilo :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám Kooperativu, tu nejlevnější variantu - 500,- ročně, výměna skla nesmí být větší než 5.000,- Kč, takto jsem to dal, mám výhodu plátce DPH, takže to je 5.000,- bez DPH, výměna byla vždycky za 4.800,- Kč bez daně (tónované se zeleným pruhem) plus DPH, ale bez spoluúčasti,

sklo měním v Autosklo HAK, vše si vyřídí s pojišťovnou sami, jen přijedu, podepíšu, zaplatím DPH a odjíždím - žádná jiná starost, plná spokojenost, auto vyluxované, palubka ošetřená, jedinej škrábaneček na plastech nebo sloupkách jsem nikdy nenašel :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám Kooperativu, tu nejlevnější variantu - 500,- ročně, výměna skla nesmí být větší než 5.000,- Kč, takto jsem to dal, mám výhodu plátce DPH, takže to je 5.000,- bez DPH, výměna byla vždycky za 4.800,- Kč bez daně (tónované se zeleným pruhem) plus DPH, ale bez spoluúčasti,

sklo měním v Autosklo HAK, vše si vyřídí s pojišťovnou sami, jen přijedu, podepíšu, zaplatím DPH a odjíždím - žádná jiná starost, plná spokojenost, auto vyluxované, palubka ošetřená, jedinej škrábaneček na plastech nebo sloupkách jsem nikdy nenašel :palec2:

Ja to mel jako nejakej bonusovej balicek

1) zdravi ridice (tusim do 50t)

2) predni sklo (do 5t, spoluucast 500)

3) stret se zveri (do 25t, spoluucast 1000)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to mel jako nejakej bonusovej balicek

1) zdravi ridice (tusim do 50t)

2) predni sklo (do 5t, spoluucast 500)

3) stret se zveri (do 25t, spoluucast 1000)

To máš jako bonusový balíček k pov.ručení? Koukám, že kdyby jsi měl havarijku s nízkou spoluúčastí tak by Tě to zřejmě vyšlo výhodněji než tenhle balíček... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...