Přejít na obsah

osvětlení ovladačů topení


ppfox

Doporučené příspěvky

Nevíte prosím někdo co může být za problém : když zapnu světla, tak se mi nezozsvítí osvětlení ovladačů na topení (nesvítí to komplet), ale stačí pootočit kterýmkoliv "kolečkem" a je to OK (případně jemně ťuknout do panýlku). Jasně - asi tam bude někde nějakej blbej dotek na konektoru, ale já vůbec nevím jak to rozdělat a kouknout na kontakt. Poradíte? :help::help::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte prosím někdo co může být za problém : když zapnu světla, tak se mi nezozsvítí osvětlení ovladačů na topení (nesvítí to komplet), ale stačí pootočit kterýmkoliv "kolečkem" a je to OK (případně jemně ťuknout do panýlku). Jasně - asi tam bude někde nějakej blbej dotek na konektoru, ale já vůbec nevím jak to rozdělat a kouknout na kontakt. Poradíte? :help::help::help:

Musíš vytahat všechny ovládací čudly, ty velký a pod nima jsou šrouby a pak to jde vyndat, ale bacha na ty lanka, aby ti to nevyskákalo...je tam jen jedna žárovka pro všechno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyndej jen prostřední a pod ním ježárovka a ta má asi špatnej kontak tak kup rovnou novou a vyměn ju

prostřední knoflík vytáhni kombinačkama obal je trochu izolačkou ať to nemáš moc podraný

a šrouby na vytáhnutí jsou na krajívh takže sračí rámeček

A HLAVNĚ: používej funkci hledat toto téma je tu mockrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Poradi nekdo jak na osvetleni vydechu? mozna je to blbost, ale nesla by svetelna dioda integrovat primo do kolecka :unsure:

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...