Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

No, daval jsem si v planech hodne velke rezervy a vsechno vyslo akorat...

Ale musim rict, ze jsem si vybral spravne povolani...ja, potazmo moje telo, neni staveno na tezkou fyzickou praci :)

Pokudsi chceš pěkně odpočinout tak v PÁTEK ve 14:00 a v SOBOTU v 8:00 u nás a můžeš s nama vyrazit do lesa. Je tam pohoda,klid pečenej špekáček na sváču,čajík se slivovičkou a sposta dalších výhod. Ste všichni zváni. Ps.:vlastní sekera výhodou. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokudsi chceš pěkně odpočinout tak v PÁTEK ve 14:00 a v SOBOTU v 8:00 u nás a můžeš s nama vyrazit do lesa. Je tam pohoda,klid pečenej špekáček na sváču,čajík se slivovičkou a sposta dalších výhod. Ste všichni zváni. Ps.:vlastní sekera výhodou. :p

Luďo přišel jsi pozdě..... mě už dal práci Michal ....dostal jsem u něj jednu z nejlepších ukrajinských pozic ....zbíječ.

Tato práce obnáší zručnost se zbíječkou a kamenem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luďo přišel jsi pozdě..... mě už dal práci Michal ....dostal jsem u něj jednu z nejlepších ukrajinských pozic ....zbíječ.

Tato práce obnáší zručnost se zbíječkou a kamenem :-)

Nevadí. Můžeš si klidně kácet stromy zbíječkou. Nám je to jedno čím,ale hlavně když budou dole nakrácený na metry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevadí. Můžeš si klidně kácet stromy zbíječkou. Nám je to jedno čím,ale hlavně když budou dole nakrácený na metry.

Tak jsem nakonec v tom lese byl a stromy jsem kácel ...Vás jsem tam tedy nikoho neviděl. Jestli to nebude tím že jsem je kácel ve svém že? :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedy předsedo.....nebudu si z tebe dělat srandu jako michicka a nebudu ti tady psát všechno nejlepší k 18. narozenimám když vím že to jsou 19. narozeniny.

Alsooo, ...Všechno nejlepší, hoooodně zdraví, špetku lásky a mraky sexu.

(Kdy že to půjdeme zapít do hospody?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedy předsedo.....nebudu si z tebe dělat srandu jako michicka a nebudu ti tady psát všechno nejlepší k 18. narozenimám když vím že to jsou 19. narozeniny.

Alsooo, ...Všechno nejlepší, hoooodně zdraví, špetku lásky a mraky sexu.

(Kdy že to půjdeme zapít do hospody?)

No postupny uklid bytu uz zacina videt konec.....jenze ja ted musim makat jako sroub....konec priprav se blizi a pujde do tuheho u zakaznika....

Ale myslim, ze nejaky vikend byste se mohli otocit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No postupny uklid bytu uz zacina videt konec.....jenze ja ted musim makat jako sroub....konec priprav se blizi a pujde do tuheho u zakaznika....

Ale myslim, ze nejaky vikend byste se mohli otocit ...

Hele to já se otáčím každý víkend :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...