Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

Vy dva taky :p

Co ta trička?

Tričko mám doma ...dneska jsem se na něja jenom ráno díval ...on tam udělal jenom ten znak na záda. Každopádně si myslím že se mu to povedlo ....až dneska budu mít více času tak stáhnu fotky a dám je sem. Teď už tedy jenom zjistit cenu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tričko mám doma ...dneska jsem se na něja jenom ráno díval ...on tam udělal jenom ten znak na záda. Každopádně si myslím že se mu to povedlo ....až dneska budu mít více času tak stáhnu fotky a dám je sem. Teď už tedy jenom zjistit cenu :-)

jo ..ještě jedna věc ...ten blbec to udělal na normální tričko ....ty vole já to vzdávám ....už mu nemůžu ani zavolat ...bych ho musel zabít. Asi to udělám jinak ...vysereme se na to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové a dámy,protože se tady už dlouho nepovedlo zorganizovat žádnej sraz tak tady je jedna POZVÁNKA na setkání v partě dobrých lidí,ketrý organizuje Roman MACHALA a LIAZáci:

post-5139-1203098787_thumb.jpg

Editováno: , autor: Luďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co bude v 5 měsíci to nevím.....uvidíme :-)

No a co je nového panové?

Mischo ..jak ti to tam jde?

Předsedo, už jsi se zabydlel v novém ...a co práce?

Co Vaše holky?? ...všechny drby sem! :-)

Možná byste měli vyrazit na kafe na neutrální půdu, hm? Tam byste to prodrbali všechno:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co bude v 5 měsíci to nevím.....uvidíme :-)

No a co je nového panové?

Mischo ..jak ti to tam jde?

Předsedo, už jsi se zabydlel v novém ...a co práce?

Co Vaše holky?? ...všechny drby sem! :-)

ad 1) netusim :)

ad 2) pomalu zabydlujem...ale porad nam do toho neco leze (akce,navstevy,prace, apod...), takze to jde hoooodne pomalu...

ad 3) Lena porad stejna...

...a drby? Tady v ZR se povida, ze v HB jsou ze 40% cikani z dalsich 40% buzeranti a zbytek je Michal s Jirkou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad 1) netusim :)

ad 2) pomalu zabydlujem...ale porad nam do toho neco leze (akce,navstevy,prace, apod...), takze to jde hoooodne pomalu...

ad 3) Lena porad stejna...

...a drby? Tady v ZR se povida, ze v HB jsou ze 40% cikani z dalsich 40% buzeranti a zbytek je Michal s Jirkou :)

... já slyšel, že těch 20% je obojí :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem myslel že tady bude chvilku nějaká konstruktivní debata ale jak tak koukám tak Letka nezklamala ....pořád je vše při starém.

Já na to snad nemám ani co říci ...každopádně víme kde bydlíte a až to řeknu Michalovi tak nevím nevím co s váma udělá ...on je pruďas :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem myslel že tady bude chvilku nějaká konstruktivní debata ale jak tak koukám tak Letka nezklamala ....pořád je vše při starém.

Já na to snad nemám ani co říci ...každopádně víme kde bydlíte a až to řeknu Michalovi tak nevím nevím co s váma udělá ...on je pruďas :p

Co...co...no co...co bude ? Zasuneme ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...