Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

No podle předsedovy odpovědi mi to přijde taky :help: Ještě že v ZR nebydlím :smich:

Dělá tady se mnou v práci kolega a on je ze ZR .... tak už vím proč je divnej :p

Předsedo sorry ...ale nahrál jsi

(Jupí ...už je to tu jako za starých časů:-) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale pokud chceš Jiříku konstruktivní debatu, napiš mi co trička...a taky třeba co práce...

no ..trička ...nechal jsem udělat vzorek a už ho mám doma ...ještě se z toho šoku zpamatovávám. Pro upřesnění: vypadá to dobře ale na jiném tričku a udělal to bez předku a bez přezdívky .....tedy znak letky na zádech (ale ten vypadá dobře) Mám to vyfocené a tak až se k tomu dostanu tak to sem dám.

Práce ...no ještě nevím jestli mě tady v pustí teď nebo až za měsíc ...ale na novou práci se těším ...jenom už nebudu mít Okulku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ..trička ...nechal jsem udělat vzorek a už ho mám doma ...ještě se z toho šoku zpamatovávám. Pro upřesnění: vypadá to dobře ale na jiném tričku a udělal to bez předku a bez přezdívky .....tedy znak letky na zádech (ale ten vypadá dobře) Mám to vyfocené a tak až se k tomu dostanu tak to sem dám.

Práce ...no ještě nevím jestli mě tady v pustí teď nebo až za měsíc ...ale na novou práci se těším ...jenom už nebudu mít Okulku

No hoď už ty fotky sem, ano?

A co bude s Okinou? Michal si jí bere? A Ty teda budeš citrónovej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hoď už ty fotky sem, ano?

A co bude s Okinou? Michal si jí bere? A Ty teda budeš citrónovej?

Fotky sem dám co nejdříve ..jenom je musím stáhnout s foťáku a hodit je sem ...to víš ..ono to chvilku dá :-)

Okinka zůstane doma ...nechá si jí brácha. Michal bude hledat někde jinde :-) No ...a já budu citronovej ...rok ještě klasické picasso a potom C4 picasso a nebo C4 Grand ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky sem dám co nejdříve ..jenom je musím stáhnout s foťáku a hodit je sem ...to víš ..ono to chvilku dá :-)

Okinka zůstane doma ...nechá si jí brácha. Michal bude hledat někde jinde :-) No ...a já budu citronovej ...rok ještě klasické picasso a potom C4 picasso a nebo C4 Grand ...

Tak si jí budeš aspoň moct půjčovat na srazy a akce :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím že se tomu směješ ...Taky jsem dlouho přemýšlel jestli bych klesnul až na takové auto kterému ujedu skoro i se svým :p

Neblbni....vis, ze Michal tomu neslapal....a navic Ty jsi jel ve 4.................takze jsi byl tezsi a proto Ti to lip jelo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověče všiml jsi si že si tu povídáme jenom my dva? ....Copak je s předsedou ...jestli se nám hoch neupracoval :feve:

To jeste ne....ale pomalu se blizi odjezd do jamy lvove :) ted tu mame soudruhy z NDR...jeste, aspons jednim se da bavit (je to puvodem Cech) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když by se jelo teď někdy tak ty tady stejně nejseš tak já bych si případně pučil tu tvojí káru :p

No máme plonkovýho Favoritka nebo ti od bejvalýho šéfa pučím jeho teréní žihadlo Š120 Scout. :p

Editováno: , autor: Luďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...