Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

Bože, cos dělal? Nevysvětlovala Ti Léňa něco :smich:?

Nene...ani nevim...proste vecer jsem jazykem zjistil, ze mi tam kus zubu chybi....ani nevim, jestli jsem ho spolknul...

A navic jsem zjistil, ze zubarka me vyradila z evidence....clovek tam 6 let neprijde a hned ho vyhazujou :)

A neveril bys, jakej je problem sehnat zubare... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene...ani nevim...proste vecer jsem jazykem zjistil, ze mi tam kus zubu chybi....ani nevim, jestli jsem ho spolknul...

A navic jsem zjistil, ze zubarka me vyradila z evidence....clovek tam 6 let neprijde a hned ho vyhazujou :)

A neveril bys, jakej je problem sehnat zubare... :(

Věřil...a Ty nechodíš na pravidelné kontroly? 2x za rok???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes je fakt super den, přišli jsme o jednoho vojáka v Afgoši, další těžce zraněný a jeden lehčeji.

My tady máme 22 zraněných Francouzů, Srbáči-civilisti při demonstraci použili samopaly a granáty...

JJ, vcera jsem to videl ve zpravach...prej nejakej sebevrah nabehl na konvoj, ktery doporvazel nejaky Dány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, vcera jsem to videl ve zpravach...prej nejakej sebevrah nabehl na konvoj, ktery doporvazel nejaky Dány.

Jj, solidní masakr a nejhorší, že nemáš šanci se tomu bránit - jdeš pěčo přes vesnici plnou lidí a teroristu uvidíš na poslední chvíli, pokud vůbec...v Americe nás učili prvně střílet a pak se ptát jestli to je nebo není terorista a myslím, že to mělo něco do sebe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, solidní masakr a nejhorší, že nemáš šanci se tomu bránit - jdeš pěčo přes vesnici plnou lidí a teroristu uvidíš na poslední chvíli, pokud vůbec...v Americe nás učili prvně střílet a pak se ptát jestli to je nebo není terorista a myslím, že to mělo něco do sebe...

Mozna trosku morbidni system :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az dnes jsem zjistil, kdo to byl...

Cituji novinky.cz :

"Pětatřicetiletý Milan Štěrba, který v pondělí zemřel při útoku sebevražedného atentátníka v Afghánistánu, pocházel z Malé Losenice na Žďársku. Dodnes si na něho v této obci se zhruba 300 obyvateli na pomezí Žďárska a Havlíčkobrodska pamatují."

Tazke urpimnou soustrast rodine spoluobcana (spolukrajana)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az dnes jsem zjistil, kdo to byl...

Cituji novinky.cz :

"Pětatřicetiletý Milan Štěrba, který v pondělí zemřel při útoku sebevražedného atentátníka v Afghánistánu, pocházel z Malé Losenice na Žďársku. Dodnes si na něho v této obci se zhruba 300 obyvateli na pomezí Žďárska a Havlíčkobrodska pamatují."

Tazke urpimnou soustrast rodine spoluobcana (spolukrajana)...

JJ, já to věděl už od pondělka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...