Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

Cao vsici.Tak jaky byl sraz?Ja se za Vami snad nedostanu.Ale treba se nekdy stavim do Zdaru.Pritelkyni mam ze Zhore a to je kousek.Dnes za ni zrovna jedu.Tak pokud si to nekdo prectete,dejte vedet a muzeme dat nekde spicha.Moje cislo 776562707.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdopak to je? lol

Chudák Karel:

Figuranti v roli neonacistů se perfektně vžili do role. Nejaktivnější je Karel. Dráždí policisty stojící v šiku ze všech nejvíc, i když se stylizuje do role mírnějšího.

"Já jsem Karel," chce se dát do řeči s nejbližším těžkooděncem. Pak bere do ruky stéblo trávy a šimrá policistu na tváři. Atmosféra houstne, a to ještě ani nedorazili "anarchisté".

Polední slunce pálí. Do toho všeho hřmí hudba kapely Rammstein z reproduktoru v polorozpadlé budově na kraji milovického letiště, která představuje zakázaný koncert. Karla zatýkají jako prvního, když se začne strkat s policisty. Jeho souputníci volají "bílá liga" a "policejní stát".

Která sfině to mohla bejt. Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/podivejte-se-polici...221711_krimi_dp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bando, trička hotova!

Zatím jsem je neviděl, jen fakturu, ale pokud se zadaří, bruder je v pátek vyzvedne a vy zatím můžete vymyslet jestli je chcete naposílat poštou nebo jestli bude nějaký slavnostní předávací akt :) Ale vzhledem k tomu jak různě z daleka všichni jsme, tak to asi dopadne na poštu :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bando, trička hotova!

Zatím jsem je neviděl, jen fakturu, ale pokud se zadaří, bruder je v pátek vyzvedne a vy zatím můžete vymyslet jestli je chcete naposílat poštou nebo jestli bude nějaký slavnostní předávací akt :) Ale vzhledem k tomu jak různě z daleka všichni jsme, tak to asi dopadne na poštu :feve:

Cau....ja se pro ne stavim, az priletim...pocitam 25.26.27.28.29.cervna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...