Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

Když to Luda domluví, tak dva lidi nebudou problem,ale nedá se to tak dělat každý měsic.Pak bych tě provedl po hangáru.Ta exkurze co se platí je po celem letišti.Ja ti ukažu jen hangár a něco malo Ti povím.

Editováno: , autor: triplseven
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar draci.Mam takovou prosbicku.Dejte hlavy dohromady a reknete my nekdo na kolik by tak vysla vymena pistnich krouzku?Prace + material.Nejak se mi ztraci olej a nevim co s tim.Dal jsem novy simeringy a tesnici krouzky na klikovku pri vymene rozvodu.Pretesnil jsem vanu,protoze to bylo porad mastny.A je to porad stejny.Pod motorem na rameni je porad oleje jak ve fritaku.Vypada to,ze to tece z takovy cerny,plastovy veci ned olejovou vanou.Co to je?

Diky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar draci.Mam takovou prosbicku.Dejte hlavy dohromady a reknete my nekdo na kolik by tak vysla vymena pistnich krouzku?Prace + material.Nejak se mi ztraci olej a nevim co s tim.Dal jsem novy simeringy a tesnici krouzky na klikovku pri vymene rozvodu.Pretesnil jsem vanu,protoze to bylo porad mastny.A je to porad stejny.Pod motorem na rameni je porad oleje jak ve fritaku.Vypada to,ze to tece z takovy cerny,plastovy veci ned olejovou vanou.Co to je?

Diky za rady.

Černý plastový věci? Co to zkusit vyfotit? A to ale asi nebudou pístní kroužky, ne? Btw jejich výměna je rozdělání celého motoru, což bych viděl jako krajní řešení.Nehledě na to, že kdyby unikal olej přes ně, tak ne ven, ale do spalovacího prostoru a to by modře kouřilo, ale nestříkalo by to pod motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dámy a Pánové,

Protože POLICIE chce aby Reflexní vesty byli povinně ve VŠECH automobilech (ne jen služebních jako dosud )

je tu nová nabídka oblečení s logem ŽďáRSké Letky

Byla by to Reflexní vesta Lynx za 62 Kč/ks + potisk A5 14 Kč/ks potisk A4 20 Kč/ks

a pro nadšence a blázny jako já Reflexní TRIČKO Avalon - 290 Kč/ks + potisk A5 14 Kč/ks potisk A4 20 Kč/ks

Pokud bude zájem Reflexní oblečení

Při odběru 11 a více kusů sleva na vestu.

Moje představa je velký logo A4 ŽďáRSké Letky na záda a malý logo A5 ŽďáRSké Letky vpředu na srdce.

Zájemci pište sem! Klidně i návrky a nápady.

post-5139-1223196457_thumb.jpg

post-5139-1223196463_thumb.jpg

post-5139-1223196828_thumb.jpg

Editováno: , autor: Luďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...