Přejít na obsah

Výměna nárazníků za RS nárazníky


Marios

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

tak zadek mam hotovy, viz profilove foto, vypada to bombove, nyní mám rozdělaný přední, dnes jsem to rozebral a zítra jdu pasovat RS, tak kdyby jste měli někdo jakékoliv dotazi, tak se ptejte :-)

Dnes jsem uz zapojoval světla:-) Zítra dohodím fota nebo můžu spíchnout i manuál, opravdu na tom nic není, nechápu, jak to může dávat do servisu a platit jim ty nehorázný prachy :-(

Pokud by chtel někdo výěnu provést, je to možné u mě v Trutnově :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko lidičky.

Mám takový dotaz.Myslíte,že bych na OC2 napasoval přední nárazník z OC facelift RS?

Třeba i po menších úpravách?

Pište,za každou radu a názor budu moc rád.

Díky

čusák napasuješ ho tam jen ti nebude sedět pod světlama a možná budeš muset dát novou vystuhu. nárazník RS FL je více zaoblenej pod světly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Hoj, nikde nejsem nenašel co je potřeba pohromadě. Můžete to někdo shrnout? Mám OII předface a mám možnost koupit holý RS nárazník přední i zadní, co všechno musím dokoupit? Napadá mě: mlhovky, držáky mlhovek a ostatní pořádně nevím, pokud to bude i s kódy škoda bude to SUPER.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud na RS předface, tak držáky na zadní nárazník, a odrazka, dopředu mlhovky+držáky+kroužky kolem mlhovek, boční mřížky a střdovou mřížku případně ostřiky

pokud máš předek jen holej, tak to co potřebuješ bez ostřiků vyjde na něco mezi5-6tisíc :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj borci, mám na Vás prosbu. V pondělí budu kupovat holý přední a zadní nárazník (zadní face), nechám jej nalakovat a od Vás bych chtěl vědět co všechno budu potřebovat dokoupit? Auto mám bez ostřiků ale ty dodělám příště, ale krytky mám. Mám také přední a zadní parkováky.

Pokud to chápu správně, budou to tyto díly (jestli máte kódy budu Vám za ně vděčný):

  • Mlhovky - dělají se LED?
  • Držáky na mlhovky
  • Mřížky na spodní část - 3 díly (koupím honeycomb)
  • Nějaké držáky na přední a zadní?
  • Odrazky do zadního nárazníku
  • Konektory na mlhovky

Montáž podle návodu je asi jasná (zadní face je v pohodě?), jediné co se musí řezat je ta vzpěra?

Díky moc za rady. Pokud mi to někdo za rozumný prachy namontujete - nebráním se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na netu najdeš přední nárazník skoro komplet osazenej za 5000,- jen barva nebude sedět, ale určitě tě to vyjde levnějc jako to kupovat po kouskách

koupil jsem ho takhle včetně předních parkováků, jediný co to nemělo jsou malý mřížky

Editováno: , autor: kadlec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...