Přejít na obsah

Výměna nárazníků za RS nárazníky


Marios

Doporučené příspěvky

Uz som to tu pisal niekolko krat kde ju zohnat a ake ma cislo! Pozri o dva prispevky hore.

A dalsia vec, bude ti aj tak nanic lebo nova neobsahuje vnutorne kontakty je to len plast a zo starej svorkovnice tam nepasuju, preto ich mam hodene v garazi a zohnal som si ich na vrakovisku aj s kuskom kabla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

uz som ti to sem raz pisal...cislo svorkovnice na hmlovky je

1J0973722 

aj tak ti to bude nanic lebo v nej nieje kontakt! povodne kontakty z tvojich hmloviek tam nepasuju!! radsej chod na vrakovisko a z ktorehokolvek VW group auta od felicie az po audi A8 si to odstrihni! to plati pre vsetkych co to budu robit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ty svorkovnice bo jak se tomu říka  koupil ve škodovce na kruháči u dálnice u poděbrad, není to asi origo škoda, ale patřej tam, jinak škoda je má i s kablíka za nekřesťanský kačky, tohle stalo asi 10,- za kus

Editováno: , autor: kadlec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A prosím tě jak jsi kupoval v té škodovce ty svorkovnice tak jsi je kupoval i s těma kabelama? Co to je přesně za kabely a veděli o co jde? Ja byl v týdnu ve škodovce a svorkovnice by vëděli(neměli je skladem) ale ty kabely mi nedokazali nic říct. Tak pořádně nevím co mám kupovat nebo jestli to nějak udělat stím co na autě ted je. Díky všem za trpělivé rady a názory. A na kolik to tak výjde v tý škodovce? A nechával to někdo dělat přímo ve škodovce a kolik to stálo? Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak svorkovnice mě vyšli i s pinama na 426kč. Narazník už je na autě a sedí tam jako prdel na hrnec. Jediné co ještě musím tak přilepit krytky ostřikovaču. Nevíte bude stačit normální lepidlo jako třeba patex nebo to vzít radši nějakým silikonem? A co mě ještě potěšilo tak to že se vůbec nemusela řezat výztuha nárazníku.

Editováno: , autor: Sheffield
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj chlapy mam dotaz koupil jsem tento nárazník SKODA OCTAVIA II KOMBI LIFT 08-12 zadní nárazník. Ale nevím jakej mám koupit držák zda tento http://www.autodilyhh.cz/drzak-narazniku-zadni-levy-octavia-2-rs-1z5807147a a nebo tento http://www.autodilyhh.cz/drzak-narazniku-zadni-pravy-octavia-2-rs-a-scout-combi-1z9807148

post-58996-0-40830600-1385323396_thumb.j

post-58996-0-54604200-1385323406_thumb.j

post-58996-0-82865800-1385323415_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy když si nejsem jistej tak využívám možnosti dotaz na zboží a poptám se zdali se díl hodí na mnou uvedené auto. A když jsem něco kupoval já vždy jsem vybíral díl na RS+datum do kterého zapadá mé auto. S těch stránek kde jsem věci objednával já mi vždy okamžitě odpověděli a případně poradili konkretní díl. Tak se poptej přímo tam kde to chceš objednat,když neodpoví pošlu stránku kde mi vždy odpověděli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

zdravim vsechny prosim vas chapu ze to tu je hodne ale jeste se zeptam mam octavii comby predFL koupil sem si RS zadni naraznik fl pokud sundam starej naraznik ,musim dodelavat nebo kupovat jine drzaky nebo FL naraznik nasadim a vse bude v poradku?predem moc dekuji vsem, procetl sem to tu cele ale nekdo rika nove drzaky pod svetlama ty sou jen u sedana ? boky take jen u sedana ?,komby je stejne jak predFL tak FL??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chtěl bych se zeptat(spíše ujistit ),zdali na předělání rs nárazníku za stávající potřebuju nové držáky(vodící profil či jak se to jmenuje) nebo jestli stačí ty co tam jsou a jestli potřebuju ještě něco? Díky za reakce. A jedná se o octu 2 před facem.

Editováno: , autor: Sheffield
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, to by mě taky zajímalo. Teoreticky se tu pár příspěvků zpět psalo že měnily zadní nárazník předfacelift za nárazník facelift tím pádem přijdou jiný držáky. Já chci měnit za origo zadní nárazník rs předfacelift tím pádem by držáky měli být stejné. Nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...