Přejít na obsah

Zamek dveri kufru


bicouncz

Doporučené příspěvky

Zdravim panove.

Vcera jsem zjistil,ze kdyz zamknu centralem auto,jde mi bez problemu otevrit kufr.Auto zacne houkat(lidi na krytem parkovisti v Tescu Brno na me cuceli jak na zlodeje) ;)Uz se to nekomu z vas stalo?Myslim,ze bude v kelu nejake tahlo na zamku u dveri,presto bych byl rad,za jakoukoliv radu,nez se v tom zacnu vrtat.Jinak vsechny zamky na dverich mi normalne fungujou.Mam r.v.1999,kombi,1.9TDI 66KW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když zamkneš zámek kufru klíčem, tak jde taky otevřít?

Jo...Kdyz ho zamknu na kufru,zakmkne se auto,ale kufr ne.

Tak v tom případě je tam skutečně mechanickej problém, a to nejspíš v tom táhélku. Neboj se to rozebrat, není to nic složitého. Když odendáš tapec a plastovou krytku mechanismu zámku, všechno pochopíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když zamkneš zámek kufru klíčem, tak jde taky otevřít?

Jo...Kdyz ho zamknu na kufru,zakmkne se auto,ale kufr ne.

Tak v tom případě je tam skutečně mechanickej problém, a to nejspíš v tom táhélku. Neboj se to rozebrat, není to nic složitého. Když odendáš tapec a plastovou krytku mechanismu zámku, všechno pochopíš.

Ok.Dneska se na to vrhnu,tak jsem zvedavej. ;) Diky za reakci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...