Přejít na obsah

Držák nápojů do starší verze Octavie


Goose

Doporučené příspěvky

Já to mám takto. Držák je z GIV. Trošku se to musí upravit. Jsem s ním vcelku spokojen. Stěžuje ovládání klimatizace a rádia (když je vysunutý), ale je to lepší jak nic :)

post-5856-1206994981_thumb.jpg

Trochu mimo: Kam máš zapojený ten kabel od držáku telefonu? To je asi ten kabel, který potřebuju. Kde jsi to sehnal, pls? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mám takto. Držák je z GIV. Trošku se to musí upravit. Jsem s ním vcelku spokojen. Stěžuje ovládání klimatizace a rádia (když je vysunutý), ale je to lepší jak nic :)

post-5856-1206994981_thumb.jpg

taky ho tam mam ale je z pasatu ten je luxusnejsi :palec2: ale budu ho davat pryc protoze tam jeste mam parota a vadi si to navzajem kdyby nekdo chtel tak ho prodam i s kastlikem aby vedel kde co ubrousit a uresat,budu muset vymyslet neco jineho protoze parota tam chcu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky ho tam mam ale je z pasatu ten je luxusnejsi :palec2: ale budu ho davat pryc protoze tam jeste mam parota a vadi si to navzajem kdyby nekdo chtel tak ho prodam i s kastlikem aby vedel kde co ubrousit a uresat,budu muset vymyslet neco jineho protoze parota tam chcu

Hoď foto a cenu - možná bych koupil...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...