Přejít na obsah

Obnova dat z HDD !!!


Bohosu

Doporučené příspěvky

Ahoj lidi mám vážný problém !

Mám v počítači dva pevné disky, na jednom standartně win xp a na druhý si dávám jen dokumenty apod. :) Jenže z ničeho nic se na ten druhý disk nemůžu dostat ! Při kliknutí na něj se zobrazí chybová hláška (viz obrázek)

Stáhnul jsem program na internetu Restorer2000 který mi data na tom disku našel a obnovil mi je. Problém je v tom že obnovuje jen soubory menší než 128 kB. Ty větší jen v případě že bych měl program zakoupený :( Samozřejmě že jsem hledal na netu crack i seriové číslo, ale bohužel........ :( Čísel i cracků jsem našel několik, bohužel ani jedno z toho mi nefunguje :(

Chci se zeptat zda neznáte nějaký prográmek co by dokázal obnovit všechny data nebo jestli nemáte zkušenosti s Restorer2000.

Jen musím dodat že disk byl ve formátu NTFS, ale má ted poškozené oddíly a tváří se jako typu RAW ! Takže většina z těch programů co je na netu nefunguje, protože ty nedokáží s RAWem pracovat :( Prosím pomoc, necchi dávat peníze za firmu když vidím že ty data bych teoreticky mohl vytáhnout sám....jen znát to instal. číslo sakra :unsure: Díky, Bohosu

post-18-1174166711.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
Easy Recovery Profesional.. nainstalovat napr. na iny komp .. pripojit disk .. a mas to ...

Myslíš že to půjde? Windows ten disk vůbec nezobrazuje a navíc to byla 160 rozdělená na dva oddíly a já odstranil oba...

Ale zkusím to a dám vědět.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...