Přejít na obsah

RS by Milotec


zabiak

Doporučené příspěvky

Nevím co se to s firmou Milotec stalo, ale asi stratila poslední trošku vkusu. A přišla na trh s touto prasárnou http://www.autoweb.cz/tuning-auta/skoda-oc...s.html?id=10023 .

Když si vzpomenu jak krásně vypadala ORS než se do ní tuzeři od Milotecu pustili chce sem i brečet a taky zvracet. Nevidím tam nic hezkého no prostě děs.

PS: doufám, že to tu už není když tak to smažte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuhle modrou RS znám osobně, minulý týden jsem si jí zrovna prohlížel. Je ale fakt, že spoustu věcí, co jsou na fotkách, na sobě nevozí. Mám z toho prostě dojem, že výrobce používá při prezentaci auto jen jako "věšák" pro všechny možný komponenty, který na ten model vyrábí. To že je to všechno dohromady dost nepoužitelný, je věc druhá. Já mám na autě od Milouše taky pár věcí, ale tahle slepenina a navíc v tom stříbrným, je opravdu nějak moc. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuhle modrou RS znám osobně, minulý týden jsem si jí zrovna prohlížel. Je ale fakt, že spoustu věcí, co jsou na fotkách, na sobě nevozí. Mám z toho prostě dojem, že výrobce používá při prezentaci auto jen jako "věšák" pro všechny možný komponenty, který na ten model vyrábí. To že je to všechno dohromady dost nepoužitelný, je věc druhá. Já mám na autě od Milouše taky pár věcí, ale tahle slepenina a navíc v tom stříbrným, je opravdu nějak moc. :(

Docela bych bral tu zadní hranu na nárazník pod 5.dveře..ale proč to musí dělat jen stříbrný..na mojí barvě to bude jak pěst na oko..a černou neudělají :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já tam tu lištu mám, protože jsem s tím něco pěkně zakryl. Fakt je, že na stříbrný je to bomba. Na ostatních je to horší. Moh jsem jí dát do barvy, to je fakt.

Jenže když ji dáš do barvy, to pak moc nechrání před poškrábáním :) Nechápu, proč to nedělají v černý matný, aby to ladilo k ostatním plastům..a kdo to bude chtít jinou barvou, tak si to může stříknout, stejně jako je to u dalších věcí, co dělají z ABS.. Tu černou bych bral všema deseti. Taky se mi líbí, že už mají nový výrobek a ten původní pořád vyprodávají za téměř dvojnásobnou cenu.. Ta sice je černá, ale stejně tam fláknou stříbrný pruh..chjo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...