Přejít na obsah

Ve skodovce se asi nekdo zblaznil!!!


lubann

Doporučené příspěvky

ja kdyz tam jedu,kvuli prohlidkam a razitkum,jsem u toho,material vlastni a pokud mi to nedela znamy,tak mu koukam na ruky,jelikoz do aut delam,ale jeste se mi nestalo,ze bych mu musel neco rikat,ze to dela spatne nebo za by neco zapomel,ale neni servis,jak servis

ano,není servis jako servis,ale pokud jezdíš do značkového servisu škoda,pochybuji že ti dovolí dovést si vlastní matroš,to ti nespolkne asi nikdo,sorry! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja kdyz tam jedu,kvuli prohlidkam a razitkum,jsem u toho,material vlastni a pokud mi to nedela znamy,tak mu koukam na ruky,jelikoz do aut delam,ale jeste se mi nestalo,ze bych mu musel neco rikat,ze to dela spatne nebo za by neco zapomel,ale neni servis,jak servis

ano,není servis jako servis,ale pokud jezdíš do značkového servisu škoda,pochybuji že ti dovolí dovést si vlastní matroš,to ti nespolkne asi nikdo,sorry! ;)

Tak já mu to klidně žeru, protože jsem byl před cca 14 dny na roční servisní prohlídce a měl jsem: olej svůj, filtr svůj, brzdový spínač svůj..dokonce jsem si tam nechal měnit panel přístrojů za panel s maxidotem - také jsem měl svůj. Celá prohlídka s tím, že jsem měl doplněné provozní kapaliny a materiál svůj stála 1500,- Kč. To jest včetně výměny a přeprogramování budíků. Takže tak to dělám já.

Abych byl konkrétnější, oni by tam nalili olej Shell za 600,- Kč / litr (takže necelé 3000,- Kč jen za oelj), filtr by stál cca 600 Kč, spínač také 600,-.

Já měl olej za 1200,-, filtr za 140 Kč, spínač za 280,-. Celkem 1620,- Kč. Oni by chtěli jen za materiál cca 4000,- Kč. Podtrženo, sečteno - ušetřil jsem cca 2400 kč. To mi bohatě zaplatilo ten maxidot a ještě jsem si došel na oběd lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja kdyz tam jedu,kvuli prohlidkam a razitkum,jsem u toho,material vlastni a pokud mi to nedela znamy,tak mu koukam na ruky,jelikoz do aut delam,ale jeste se mi nestalo,ze bych mu musel neco rikat,ze to dela spatne nebo za by neco zapomel,ale neni servis,jak servis

ano,není servis jako servis,ale pokud jezdíš do značkového servisu škoda,pochybuji že ti dovolí dovést si vlastní matroš,to ti nespolkne asi nikdo,sorry! ;)

jen na fakturu napisi material vlastni,jen nevozim zadnej shit,ale sheel co maji ve skode za 600,ja mam za 250litr,ale tak to dela milion lidi,teda krome tebe,ale staci se jen zeptat,od toho tady ty fora jsou,ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja kdyz tam jedu,kvuli prohlidkam a razitkum,jsem u toho,material vlastni a pokud mi to nedela znamy,tak mu koukam na ruky,jelikoz do aut delam,ale jeste se mi nestalo,ze bych mu musel neco rikat,ze to dela spatne nebo za by neco zapomel,ale neni servis,jak servis

ano,není servis jako servis,ale pokud jezdíš do značkového servisu škoda,pochybuji že ti dovolí dovést si vlastní matroš,to ti nespolkne asi nikdo,sorry! ;)

jen na fakturu napisi material vlastni,jen nevozim zadnej shit,ale sheel co maji ve skode za 600,ja mam za 250litr,ale tak to dela milion lidi,teda krome tebe,ale staci se jen zeptat,od toho tady ty fora jsou,ne

když jsem se u nás ve značkovým ptal na opravu,jestli si mohu donést svoje díly,striktně mne odmítli a slyšel jsem to od více lidí,no tak nevím asi tam u vás dělaj zázraky!no nic no ,tak když tvrdíte tak na tom asi něco bude!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja kdyz tam jedu,kvuli prohlidkam a razitkum,jsem u toho,material vlastni a pokud mi to nedela znamy,tak mu koukam na ruky,jelikoz do aut delam,ale jeste se mi nestalo,ze bych mu musel neco rikat,ze to dela spatne nebo za by neco zapomel,ale neni servis,jak servis

ano,není servis jako servis,ale pokud jezdíš do značkového servisu škoda,pochybuji že ti dovolí dovést si vlastní matroš,to ti nespolkne asi nikdo,sorry! ;)

jen na fakturu napisi material vlastni,jen nevozim zadnej shit,ale sheel co maji ve skode za 600,ja mam za 250litr,ale tak to dela milion lidi,teda krome tebe,ale staci se jen zeptat,od toho tady ty fora jsou,ne

když jsem se u nás ve značkovým ptal na opravu,jestli si mohu donést svoje díly,striktně mne odmítli a slyšel jsem to od více lidí,no tak nevím asi tam u vás dělaj zázraky!no nic no ,tak když tvrdíte tak na tom asi něco bude!

Skoda auto HLAVACEK Olomouc,ale koukam,ze ty to asi neotestujes z jiznich cech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...