Přejít na obsah

(Auto)fólie


Octavian1

Doporučené příspěvky

Je blbý, říkat to zrovna tady, ale o poruchovosti aut Mazda nebo Toyota, si může náš Velký koncern nechat akorát zdát.

Asi tak ;) ..ještě bych přidal jednu a asi největší nevýhodu Japončíků a to prodejnost ojetin,táta ted přemýšlel prodat tu jeho 3.letou Mazdu 6 a koupit tu novou a když zjistil kolik by za tu starou dostal tak měl málem infarkt.

Jinak ten servis neni vůbec hroznej....je to po 20.000km a do 100.000km nepřelezeš pohlídku určitě přes 7.000kč...řekl bych že to vyjde tak nastejno jeko u OII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem se díval a v té faktuře z Holešovic neni napsán typ té fólie.

Mám u sebe tu atest.kartu od mé OII,ale tam mi to montoval ten můj známej(ten dělá jinde) a jak vidíš sám typ folie je SUNSET(viz.obr.).

Řekni jim prostě že chceš ty aby to vypadalo jako ten SunSet z originálu a oni už budou vědět.

karta_atest.1.bmp

karta_atest.2.bmp

Editováno: , autor: karlos3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslí se tu SunSetem origo od škodovky? Kdy je folie mezi skly?

Jak tu píšeš, tak SunSet je skutečně originální tónování skel z výroby, ale podle zkušeností některých tady nabízí firma v Holešovicích fólie, které mají vypadat jako SunSet a jelikož na Octavie v liftbacku se SunSet nenabízí, tak tohle je rozumné řešení. Vypadá to dobře, je to bezpečnostní a o dalších výhodách jako menší propustnost UV záření apod. píšou na jejich webu.

Přímo v jejich nabídce jsem "SunSet fólie" nenašel a nevím, které z nich by to mohly být... možná ty Quantum. Každopádně, když jsem volal šéfovi, abych zjistil podrobnější informace a ptal se na "SunSet", tak už věděl, co myslím. Jak tu už bylo psáno, tak už s tím za nima bylo asi dost lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tu píšeš, tak SunSet je skutečně originální tónování skel z výroby, ale podle zkušeností některých tady nabízí firma v Holešovicích fólie, které mají vypadat jako SunSet a jelikož na Octavie v liftbacku se SunSet nenabízí, tak tohle je rozumné řešení. Vypadá to dobře, je to bezpečnostní a o dalších výhodách jako menší propustnost UV záření apod. píšou na jejich webu.

Přímo v jejich nabídce jsem "SunSet fólie" nenašel a nevím, které z nich by to mohly být... možná ty Quantum. Každopádně, když jsem volal šéfovi, abych zjistil podrobnější informace a ptal se na "SunSet", tak už věděl, co myslím. Jak tu už bylo psáno, tak už s tím za nima bylo asi dost lidí.

To dělaj snad všude kde dělaj fólie a né jen v těch Holešovicích.....kamarádovi to dělali třeba když kupoval auto přímo u Klokočky v Řepích,druhej to nechal dělat někde v Počernicích atd. a jak jsme to porovnávali tak ty fólie máme stejné.

Dokonce jsem to viděl v nabídce u nějaké firmy na netu.....zkusim to najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mich info jsou alá VW sunset tyhle folie

http://www.autoskloholesovice.cz/rcharcoal.htm

Sice to na fotkach nevipadá ale prej jsou to ony.

Maji asi 3 druhy odstinu te lahvove zelene sunset

Jo, to by mohly být ony. Než jsem kontaktoval šéfa, tak jsem mluvil s pracovníkem a ten říkal, že by to mohly být buď ty Quantum nebo UP, ale přesně nevěděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daval jsem na auto AP 35 a kdyz stojim s autem vedle origo sunsetu, tak neni poznat rozdil... ale mam johnson - alespon myslim. :unsure:

Ted to budu resit u druheho auta - musim udelat komplet folie kvuli prckovi a nveim jestli predek 35 a zadek 50 nebo cely 35?! Co myslite?

Editováno: , autor: Crake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Měl bych takovej dotaz - platí ten atest na folie i v zahraničí? Třeba takovým Německu?

Nikdy jsem je neměl, tak o tom moc nevím.

Driv jsem pred hranicema stahoval vsechny okynka, ted uz to neresim, ale snad by mel platit pokud mas ty do tech 35 propustnosti, ted me ale nekamenujte pze to nevim urcite. Kzdopadne nikdy zadny problem a to jezdim do NDR dost casto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v zadu je originál sunset tak jsem na to dal 40 procen stejně jako v předu ale toto je ještě foto než jsem dal světlý interiér, problém na hranicích ani nikde jinde nebyl nikdy okna nestahuju jen ze začátku jsem měl strach,mám i homologační nálepky. Práce trvala asi tak 4 - 5 hodin jelikož jsem vyndaval okna ven aby to bylo tak jak to má být prostě jsem si s tím hrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...