Přejít na obsah

(Auto)fólie


Octavian1

Doporučené příspěvky

čekal jsem trošičku nějaké odezvy ale jak to tu vypadá přijde mi že už to tu nikdo nečte,myslím si že je to škoda i já bych uvítal nějaké rady jak na to lépe než to dělám já třeba tu někdo takový je.Nehledám tu kšeft že to budu někomu dělat i když jsem to schopen provést, zkrátka přijde mi to tu poslední dobou divný------ LIDI CO SE S VÁMA DĚJE ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čekal jsem trošičku nějaké odezvy ale jak to tu vypadá přijde mi že už to tu nikdo nečte,myslím si že je to škoda i já bych uvítal nějaké rady jak na to lépe než to dělám já třeba tu někdo takový je.Nehledám tu kšeft že to budu někomu dělat i když jsem to schopen provést, zkrátka přijde mi to tu poslední dobou divný------ LIDI CO SE S VÁMA DĚJE ????

Zdarec, nechci rejpnout. Já to tu čtu, ale o těch foliich už bylo napsáno dost a proto možná, to každý bere jako běžnou věc.

Jsi borec, že jsi to dělal sám. Pěkná práce. Mám folie taky, ale mě skla nevytahovali. Nesundávali to ani známým, co jsem jim tu firmu doporučil. Všichni navýsost spokojeni.

Jěště jednou pochvala pto tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

karlos: jo, a z těch Holešovic máš teda jen toho Aurise a spokojenost jo? Nechci udělat nějakou chybu, kterou bych pak litoval. Když jsem se po telefonu objednával a začal zmiňovat ten typ zatmavení, který dělá Škodovka z výroby, tak ihned věděl a zmínil sunset. Takže chci určitě ty ala sunset.. snad to bude vypadat dobře a bude kvalitně instalovaný. Sundávali ti tam skla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

karlos: jo, a z těch Holešovic máš teda jen toho Aurise a spokojenost jo? Nechci udělat nějakou chybu, kterou bych pak litoval. Když jsem se po telefonu objednával a začal zmiňovat ten typ zatmavení, který dělá Škodovka z výroby, tak ihned věděl a zmínil sunset. Takže chci určitě ty ala sunset.. snad to bude vypadat dobře a bude kvalitně instalovaný. Sundávali ti tam skla?

Přesně tak...v Holešovicích jsem nechal dělat jen toho Aurise,protože ten můj dobrý známý co mi to běžně dělá měl ošklivou bouračku na mašině,tak je teď trochu víc polámanej a ještě tak min.2.měsíce bude mimo a holce jsem to chtěl udělat na tom Aurisu hned,tak jsem to šoupnul do těch Holešovic.

Vůbec se neboj,v těch Holešovicích to dělaj fakt dobře......já jsem velkej puntičkář,takže kdyby tam byla sebemenší ďubka tak bych řval jak protrženej.

Skla podle mě nevynadavaj,jen sundavaj čalounění a vyndaj tu vnitřní sametku skla aby ta fólie šla až pod ní.

Ten můj známej vyndá vždy i skla když to dělá známým(dle něj to je lepší a jistota).....hlavně u OII když už je dole čalounění tak vyndat sklo už je práce o 2.min.navíc....jen se vyndaj takové dva rozvor.čepy ze stahovačky a je venku.(jen samozřejmě nevyndavá zad.trojůhelníčky a zadní..to je asi jasný).

U něj mám 100%jistotu protože on je stejnej ne-li větší puntičkář než já....vždy mi vymění i ty cvočky co držej čalounění aby to pak náhodou nedrnčelo apod....prostě po něm mi nikdy na autě nezbyl ani jeden otisk prstu.

Škoda že měl teď tu bouračku...jinak bych vám ho dohodil......u něj je max.kvalita a navíc výborná cena.............Kdyby ale někdo plánoval fólie tak nejdřív na konec července tak neni problém.

Editováno: , autor: karlos3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono na téhle fotce to vypadá celkem dost tmavý,ale to je tím že mám ještě u všech OII zadní záclonku,tak tim to taky dost ztmavne+vedle mě stálo další auto což to činí tak nějak neprůhledné.

Jinak tyto fólie odstínové naprosto souhlasí z odstínem orig.sunset skel z výroby......kamarádovi to dodělaval ten můj známý na Superbu u před.skel(vzad.části má orig.sunset skla)..měl strach aby to sedělo a sedí to perfektně...nenašel by nikdo rozdíl.

post-12679-1212529477_thumb.jpg

Editováno: , autor: karlos3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel když chci atest k těm foliím, tak ty ala sunset nemůžou být vepředu, tak snad tam budou mít něco slabšího, co by se k těm tmavším vzadu rozumně hodilo.

Já mám sunset na všech sklech na OII a atest mám....viz.pár příspěvků zpět jsem naskenoval tu atest kartu.

A ikdyby mi atest nedal,tak upřímně je mi to šuma fuk...takových známých mám hromadu co to maj dělané někde bokem bez papíru,atest žádný a křižujou evropu křížem krážem už několik let a neměli jedinej problém a to někteří maj ty fólie uplně černé-neprůhledné.

Pár takových poctivců co maj přední skla světlejší znám a vůbec se mi to nelíbí....to bych fakt radši jezdil bez atestu.

A ještě jedna věc.....fólie na sklech používám u všech svých aut už více jak 10let a nikdy v životě jsem policajtům žádnej atest neukazoval......jen jednou jedinkrát jsem to měl u Passatu(1995) udělané taky bokem bez papíru,atestu apod.a na technický jsem chytil nějakého rejpala kterej mě hned upozornil na fólie,tak dostal 200kč do velk.techničáku a auto projelo.....ted už navíc prodávám auta vždy max.po 3,5letech tak technická mě už vůbec netrápí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě by se mi to taky víc líbilo všude stejně, ale taky určitě to chci mít s atestem. Já si dávám folie na auto poprvé a nemám s tím tudíž ještě žádný zkušenosti. Každopádně po telefonu mi řekli, že se "sunset" foliema vepředu atest není možný a taky jsem slyšel, že bez známých na STK normálním způsobem neprojdu. Prostě se chci vyhnout nepříjemnostem. Zítra to tam s nima ještě prodiskutuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě by se mi to taky víc líbilo všude stejně, ale taky určitě to chci mít s atestem. Já si dávám folie na auto poprvé a nemám s tím tudíž ještě žádný zkušenosti. Každopádně po telefonu mi řekli, že se "sunset" foliema vepředu atest není možný a taky jsem slyšel, že bez známých na STK normálním způsobem neprojdu. Prostě se chci vyhnout nepříjemnostem. Zítra to tam s nima ještě prodiskutuju.

V tom případě nemůže projít technickou min.přes 80% všech aut z fóliema,protože většina má ty černý naprosto neprůhledný,proti kterým je sunset jako skla bez folií.

Naopak znám případy co maj na před.sklech tmavší než vzadu(protože od čel.skla jde dovnitř více světla a díky tomu to pak z určit.úhlu vypadá že před.jsou světlejší) a proto hodně lidí má na př.sklech ještě tmavší.

U sunsetu bych to neřešil....na př.sklech nesmí být zatmavení nad 30% a sunset má 35%.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak pochybuju že sunset se bude dělat v jiných odstínech zatmavení...když už chceš poctivě mít na předku ty % co tam maj být.

Vím že ten můj známej co mi to montuje mi vždy řikal že je jen jeden typ zatmavení těchto sunset fólií.

Když budeš chtít tak si to tam nechej udělat bez atestu(celé auto jednou sunset folií) a já ti pošlu nasken.tu kartičku a ty si to upravíš na své udaje,projedeš to v laminátoru a vypadá to bez chyby a profi. ......známej si to takhle odemně udělal a v pohodě,navíc on sice dělá stejný druh autodopravy jako mám já,ale on to dělá na taxikářskou koncesi,tak musí na STK s autem každý rok a projíždí to bez jediného problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma nekdo zkusenosti s firmou Revena v Brne? nebo jinou firmou na autofolie pobliz Brna ? Kdesi jsem videl ze se delaji i tonovane bezpecnostni folie, takze borcovy trva treba 40 sekund nez se do toho auta tou dlazbni kostou vubec dostane, pripada mi to jako celkem dobry napad a tak hledam firmy kde to delaji zatim jsem nasel jednu u prahy a druhou v Brne (revena).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak pochybuju že sunset se bude dělat v jiných odstínech zatmavení...když už chceš poctivě mít na předku ty % co tam maj být.

Vím že ten můj známej co mi to montuje mi vždy řikal že je jen jeden typ zatmavení těchto sunset fólií.

Když budeš chtít tak si to tam nechej udělat bez atestu(celé auto jednou sunset folií) a já ti pošlu nasken.tu kartičku a ty si to upravíš na své udaje,projedeš to v laminátoru a vypadá to bez chyby a profi. ......známej si to takhle odemně udělal a v pohodě,navíc on sice dělá stejný druh autodopravy jako mám já,ale on to dělá na taxikářskou koncesi,tak musí na STK s autem každý rok a projíždí to bez jediného problému.

Už jsem to měl domluvený, že vpředu budou slabší, ale překecals mě :). Na poledne tam jedu, tak se těším.

Editováno: , autor: ViktorMPI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak folie mám na autě a jsem spokojenej. Až tak moc originální sunset neznám, ale z fotek je pravej sunset možná o něco zelenější. Sám mi tam říkal, že je to hodně podobný, ale stoprocentní asi ne. Tepelnou izolaci jsem poznal snad okamžitě, je to v interiéru takový útulnější, slunce neoslňuje přes folie a hází to pěkný nazelenalý paprsky. Zkusil jsem to vyfotit, ale jde to špatně a možná je to i trochu zkreslenější. Zevnitř kdybych to měl popsat, tak to vypadá jako víc vrstev klasickýho tónování skel.

post-17230-1212691545_thumb.jpg

Ještě tady přihodím nějaký foto.

Editováno: , autor: ViktorMPI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si prohlížel orig. sunset na Superbu a Touaregu a ten je o něco světlejší a víc do zelena než ty folie, takže z těch Holešovic to určitě nedopasujou do sunsetu, ale líbí se mi to i tak, nemusí to být přesně jako sunset.

Editováno: , autor: ViktorMPI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...