Přejít na obsah

(Auto)fólie


Octavian1

Doporučené příspěvky

  • o 8 měsíců později...

Zdravim,taky se chystam taky jsem s Ostravsa,slysel jsem ze v Ostrave Privoze u nadrazi je STK a nemaj tam kamery tam prej by to proslo,mam ve predu svetleji 30% propustnost a vzadu 20% tak uvidime jiank delame folie na jakekoliv auto za 3 tis klidne se ptejte,delame i folie carbon nebo zmenime vzhled vaseho vozu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz se bavite o tech foliech v autorizovanem servisu treba skoda daj vam cenu 10 az 15 tis ale protom to fdela borec co ma svojhi firmu a kdyz si to udelate u nej vezme vam jen 3 - 5 tis zbytek si bere skoda ale kvalita stejna takze v e skode bych to nikdy nedelal :palec2: a skla se nesundavaj ani tapec se nerozebira nejak takze se nemusite bat ze se neco ponici nebo se strati zaruka, na folee je zaruka 5 let a co sem mel vzdy tak jde poznat nejake lacine a kvalitni treba na vyhrivani zadniho skla,kdyz jsou kvalitni nic to neudela a kdyz nejsou tak to po case kolem tech vyhrivanych prousku rozlepi ssedne :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřekl bych, ale tak budí to sem tam pozornost lol ... Zatím téměř pokažde jsem s policistou domluvil,stejne jsme vzdy skoncili u kecani o autech atd ... staci jen nahodit tema,a pokud to neni kokot,tak se jeste zasmejeme a rekne mi jedte,ale opatrno :palec2: ... No abych rekl pravdu,tak kdyz vidim pokyn k zastaveni tak stahuju predni okna a dojizdim bez nich :smich: ... a v desti nevyleza ani policie,takze klídek lol ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík,chtel jsem takovou mafia cár ;) .. jsem ujety na cernou barvu :) ... STK atd nereším,to se dá vždy udelat lol

Lazar: nevim,netusim, nejlechci je urcite napsat mail nebo zavolat tam kde delaj folie a Ti ti poradí,klidne rekni,ze jsis to nechal pred x rokama delat u nich,a reknou ti jak na to podle me :)

Editováno: , autor: devmixil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Tak u mě šly dneska folie z předních bočních taky dolů. Měl jsem na všech oknech Bruxafol s 20 % propustností... před sundáním ovšem naměřena 12% propustnost, bez folie naměřeno 74% .. Takže i s tou nejsvětlejší folií mimo uplně čirý bezpečnostní se do limitu člověk opravdu nevejde...nebo by ten rozdíl byl na pohled uplně minimální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spajky007: Teď to taky řeším, ošem i čiré folie (tedy alespoň ty, které jsem našel - Bruxsafol) mají prostupnost jen 85%, takže když k tomu přidáme tonování od výrobce, jsme opět pod 70% limitem. Pro oko to sice bude vypadat jak čiré, ale pokud to změří tak to bude v háji - bo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No oni jsou také termofolie a ty jsou úplně čiré. Jejich funkce je spíš teplotní a ochranná před možnými zloději. Co se týká folií na předních bočných oknech, záleží na tónování oken. Pokud budeš mít čirá okna (bez tónování) tak tam můžeš mít klidně tu folii s 85% propustností světla :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem myslel tu termofolii, ale i u té byla uvedena propustnost 85%. Tonováni mám od výroby (Octa II FL 5/2010) a dle sehnaných informací je tónování od Škodovky na maximální přípustné hodnotě, což je tedy 70% prostupnost. Takže 30% tonování a 15% temofolie je 45%, čili jen 55% propustnost a jsme dost pod hranicí vyhlášky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem mluvil s jedním člověkem, co se dlouho zabývá tónováním a říkal, že sklo tónované od výroby je zatmaveno pouze na 95% propustnosti a že ty nejsvětlejší folie nejsou problém. Moc se mi to nezdá, protože vše ostatní, co jsem kde našel, ať to byli diskuze nebo nějaké články, tak všude jsem se dočetl, že Škoda to tónuje na 75-80%. Má někdo přesná čísla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...