Přejít na obsah

Odtahovky


Vasekk

Doporučené příspěvky

Když se nákládá odtahovka auto na auto, za co připojuje lano? Ted nemyslim jak fungujou odtahovky s ramenem, ty čapnou a jednou.

no já nevím za co tahaj na odtahovku normální auto, natož abych věděl, za co se nakládá na odtahovku odtahovka. Docela to musí být komická situace :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se nákládá odtahovka auto na auto, za co připojuje lano? Ted nemyslim jak fungujou odtahovky s ramenem, ty čapnou a jednou.

no já nevím za co tahaj na odtahovku normální auto, natož abych věděl, za co se nakládá na odtahovku odtahovka. Docela to musí být komická situace :D

Prostě když třeba nakládaj moje auto na odtahovku.....jak? :D Asi se neumim dostatečně vyjádřit lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se nákládá odtahovka auto na auto, za co připojuje lano? Ted nemyslim jak fungujou odtahovky s ramenem, ty čapnou a jednou.

OT: koukám, že máš Ivory introš, to asi rosteš z toho jak se ti to špiní, co?

Ani ne. Minulej víkend jsem vyčistil tapece u ridiče a loketku a pohoda. Sedačky jsou zatím ok, ale až bude třeba tak je nechám vyčistit. V praze je jedna firma co mechanicky vyleští venek a vytepuje vnitřek, atd. http://autodoktor.dressler.cx/ . Za celkem ok peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem bavil s jednim z odtahovky tak pokud si tam to oko našroubuješ sam tak tě zapnou za oko jinak za napravu.

Jeho slova byly asi: "co ja bych se sral s tim kde ma oko, jestli je stabilni nebo šroubovaci, a stejně to šroubovaci tam jde většinou špatně tak to raději lapnu za napravu a je to".

prasata

kamaradce vjel někdo do kufru a měla nějak pohnutou zadni napravu že nemohla po svejch odjet, na odtahovku tahali za předek a jak to chytil za napravu tak urval předni naraznik, a se mi zda že i poškozene světlo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...